Parkowanie na miejscu dla osoby niepełnosprawnej w Opolu
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
- #
- #
- #
- 152
- Odpowiedz
Pani nie poczuwa się do winy stając na miejscu dla osoby niepełnosprawnej bez uprawnienia.
Komentarze (152)
najlepsze
Komentarz usunięty przez autora
-Anna JaTylko
-Beata MiSIęWydaje
-Paweł WszyscyTakRobio
Kiedyś policzyłem i za każdym razem upominałem: przed moim garażem (zakaz parkowania, oznakowany, ustawowy) w centrum parkowało dziennie: ~100 osób JATYLKO i 50 pozostałych
ZERO osób przepraszam już odjeżdżam
Pewnie z emerytury męża, albo z renty wdowiej ( ͡º ͜ʖ͡º)