11 lipca Dniem Pamięci o Polakach - ofiarach ludobójstwa dok. przez OUN-UPA
Głosowanie nr 9 na 36. posiedzeniu Sejmu dnia 04-06-2025 r. o godz. 17:51:37 Pkt. 9 Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o ustanowieniu 11 lipca Dniem Pamięci o Polakach - ofiarach ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej

- #
- #
- #
- #
- 39
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (39)
najlepsze
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1271
źródło: image
PobierzGeneralnie robiąc znalezisko to wiedziałem, ze to nie jest jeszcze wprowadzone ale cieszy mnie fakt prac nad taką sprawą :)
Jeżeli prezydent nosił się w ciuchach patriotycznych to jest większa szansa, że podpisze ;)
Chociaż wątpię czy by wetował przy takim wyniku głosowania
Czekamy na Senat, który imo nie odrzuci tego skoro Sejm to pchnął w takiej liczbie a myślę, że prezydent też nie będzie czegoś takiego wetował
https://czasopisma.isppan.waw.pl/rpn/article/download/793/621
Serio, nawet Motyka tego nie specjalnie chce tak określać.
źródło: temp_file7745093850051659991
Pobierz