Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1499

Karol Nawrocki prezydentem Polski!

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki prezydentem Polski!

Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie w roku 2025! Izyskujac niewieleką przewagę nad rywalem ca. 51-49

Blymyzystyfy
Blymyzystyfy
Blymyzystyfy
z
polandelects.com
dodany: 02.06.2025, 02:19:50
  • #
    wybory2025
  • #
    wybory
  • #
    narwocki
  • #
    pis
  • #
    ko
  • #
    polityka
  • 1293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Źródło?
grappas
z wybory.gov.pl
  • 31
Reakcja po wyborach
kamyrdol
z streamable.com
  • 19

Komentarze (1.2k)

najlepsze

aleksc
aleksc
02.06.2025, 03:52:47 via Wykop
  • 1160
Wygląda na to, że do porażki trzaska przyczyniły się jego zbyt lewicowe poglądy i rząd tuska, który nie realizuje obietnic :(
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
02.06.2025, 04:40:07 via Wykop
  • 443
@aleksc: no co Ty niemożliwe, po prostu Polacy to chamy i zaścianek
  • Odpowiedz
Pink_Floyd
Pink_Floyd
02.06.2025, 04:41:46 via Wykop
  • 275
raczej ludzie chcą bandytów złodziei i meneli u władzy


@Anomalocaracid: ludzie nie chcą bandytów, złodziei i meneli u władzy.

  • Odpowiedz
chaosmonkey
chaosmonkey
02.06.2025, 03:53:14 via Wykop
  • 835
trudno się mówi, ale teraz wiem jak to możliwe, że PRL trzymał się przez ponad 40 lat
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wedrowiec22
Wedrowiec22
Wedrowiec22
02.06.2025, 04:48:54 via Wykop
  • 402
@chaosmonkey: PRL się trzymał przez obce mocarstwo, to robimy sobie sami.
  • Odpowiedz
BreathDeath
BreathDeath
02.06.2025, 05:03:03 via Wykop
  • 219
@tanaka1234: Na razie to UE wpompowała w nasz kraj miliardy euro. To najlepszy deal w historii Polski, ale może dla Ciebie ważniejsze niż hajs i infrastruktura są inne wartości, jak np. nienawiść do innych.
  • Odpowiedz
Lithriel
Lithriel
Lithriel
02.06.2025, 03:56:05 via Wykop
  • 716
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lithriel
Lithriel
Lithriel
02.06.2025, 04:19:45 via Wykop
  • 354
@justanotherdude: nic nikogo nie utwierdziło. PiS zwyczajnie ma nosa do tego jak rozgrywać swoich wyborców. Postawili typa, którego nie można oskarżyć o to, że wcześniej rządził razem z PiSem i wykreował na silnego męża stanu strasząc ludzi "tęczowym bążurem". I w ten o to sposób gość l, który włada 6 językami, ma doświadczenie w rządzie przegrywa z innym gościem, który ma za sobą kibolską przeszłość i nie jest w stanie
  • Odpowiedz
R.....s
R.....s
konto usunięte 02.06.2025, 04:40:41 via Wykop
  • 360

Komentarz usunięty przez moderatora

n.....i
konto usunięte 02.06.2025, 03:54:42 via Wykop
  • 515
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pink_Floyd
Pink_Floyd
02.06.2025, 04:17:54 via Wykop
  • 165
@naszczalnikwolski: na Nawrockiego zagłosowało 30% Pisiorów i 20% Konfederatów.

Ci pierwsi niereformowalni, ci drudzy chętnie by zagosowali na kogoś, kto nie jest skrajnie lewicowy i chociaż trochę reprezentuje ich poglądy.
Pink_Floyd - @naszczalnikwolski: na Nawrockiego zagłosowało 30% Pisiorów i 20% Konfed...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
n.....i
konto usunięte 02.06.2025, 04:26:58 via Wykop
  • 156
@Pink_Floyd: PO nie dostrzeglo trendu ideologicznego skretu w prawo. I tego, ze nie zdecyduja glosy slabych partii lewicowych. A Sikorski faktycznie bylby bardziej zjadliwy dla wyborcow Konfy i rozkład poparcia wygladalby inaczej. No i niestety w efekcie kraj bedzie reprezentowal szemrany typ, na ktorego gangusi i pewnie obce wywiady maja szereg kompromatow.
  • Odpowiedz
DiwadAbodzo97
DiwadAbodzo97
DiwadAbodzo97
02.06.2025, 04:41:16 via Android
  • 454
DiwadAbodzo97

źródło: temp_file7005691599031959007

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fantomas-wawa
Fantomas-wawa
Fantomas-wawa
02.06.2025, 04:59:42 via Wykop
  • 141
@DiwadAbodzo97:
Fantomas-wawa - @DiwadAbodzo97:

źródło: 20250602_003111

Pobierz
  • Odpowiedz
user_ghost
user_ghost
02.06.2025, 05:16:08 via Wykop
  • 91
@DiwadAbodzo97:
user_ghost - @DiwadAbodzo97:

źródło: IMG_1844

Pobierz
  • Odpowiedz
P0kahontaz
P0kahontaz
02.06.2025, 04:48:41 via Android
  • 375
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwirz
zwirz
02.06.2025, 05:31:55 via Wykop
  • 107
@FreeSheep: Oczywiście, że ma - głos na Trzaskowskiego i to co on reprezentuje był dla wielu tak bardzo nie do przełknięcia, że gdyby pis wystawił przeciw niemu Trynkiewicza to też by wygrał. Było wystawić kogoś bardziej centrowego zamiast skrajnego lewusa.
  • Odpowiedz
rumcajs668
rumcajs668
rumcajs668
02.06.2025, 05:48:00 via Wykop
  • 37
@FreeSheep: Widze ze idziesz sciezka demokratow. Oni tez nie widzieli u siebie problemu po przegranej Kamali, tylko mieli prentensje do wyborcow.
  • Odpowiedz
nastarkill
nastarkill
02.06.2025, 04:40:12 via Wykop
  • 328
Zbyt dużo zdjęć z Sorosem, uśmiechanie się do tęczowych, akcje z ostatnim pokoleniem, postawili na lewicę a musieli przekonać prawicę;) ot taka sytuacja . Nawet 10% wyborców Zandberga zagłosowało na Nawrockiego
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kruppe
Kruppe
02.06.2025, 04:46:47 via Wykop
  • 75
@nastarkill: taka prawda.
  • Odpowiedz
ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
02.06.2025, 05:14:04 via Wykop
  • 148
@Ramone: lewica już od dawna lud pracujący ma w dupie. Najważniejsze punkty to homosie i walka z ociepleniem co powoduję obniżenie standardu życia najmocniej u prostych robotników.
  • Odpowiedz
DiwadAbodzo97
DiwadAbodzo97
DiwadAbodzo97
02.06.2025, 04:41:11 via Android
  • 319
DiwadAbodzo97

źródło: temp_file3584189146769267726

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Foxbat
Foxbat
02.06.2025, 05:44:47 via Wykop
  • 14
@DiwadAbodzo97: to była ciekawa akcja z podstawką do kompromitacji przeciwnika
  • Odpowiedz
R187
R187
02.06.2025, 06:23:35 via Wykop
  • 24
@DiwadAbodzo97: @Foxbat: Oryginał
R187 - @DiwadAbodzo97: @Foxbat: Oryginał

źródło: 1000007528

Pobierz
  • Odpowiedz
Blymyzystyfy
Blymyzystyfy
Blymyzystyfy
Autor
02.06.2025, 03:32:31 via Wykop
  • 266
Blymyzystyfy

źródło: 1000009242

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fantomas-wawa
Fantomas-wawa
Fantomas-wawa
02.06.2025, 05:13:00 via Wykop
  • 113
@Blymyzystyfy:
Fantomas-wawa - @Blymyzystyfy:

źródło: Screenshot_20250602_070427_Telegram

Pobierz
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash
02.06.2025, 04:40:28 via Wykop
  • 227
kibol prezydentem, ten kraj to upadek inteligencji
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
02.06.2025, 05:05:00 via Wykop
  • 38
@AppleDash: Widać inteligencja to tylko we własnym mniemianiu.
  • Odpowiedz
OlFunkyBastard
OlFunkyBastard
02.06.2025, 05:08:45 via Wykop
  • 87
@elemenTH: paradoksalnie tak bezpośrednie korelowanie inteligencji z wykształceniem nie świadczy zbyt dobrze o twojej własnej inteligencji. W dzisiejszych czasach wyższe wykształcenie może mieć dosłownie każdy. Studiowanie takiej administracji jest tak na prawdę przedłużeniem liceum. Cała masa osób uczęszcza też na bezwartościowe kierunki humanistyczne lub artystyczne gdzie jakakolwiek inteligencja nie jest potrzebna.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3351
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3178
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3122
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2977
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2479
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wyboryprezydenckie
  • #wyboryprezydenckie2025
  • #trzaskowski
  • #polska
  • #mentzen
  • #konfederacja
  • #propaganda
  • #4konserwy
  • #drozyzna
  • #bekazneuropy
  • #prezydent
  • #wyboryprezenckie
  • #trzaskowski2025
  • #pis
  • #bazarek

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking