Wyłudzili ponad 1,5 mln złotych z fikcyjnych zbiórek.

Funkcjonariusze Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 7 osób, członków zorganizowanej grupy przestępczej, które od kwietnia 2024 roku popełniały liczne oszustwa polegające na tworzeniu fałszywych fundacji i organizowaniu rzekomych zbiórek dla potrzebujących

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
- Odpowiedz





Komentarze (17)
najlepsze