Mam nadzieję, że sztab Trzaskowskiego zgodzi się n badania na substancje aktywne u kandydatów i sztabowców, skoro nawro to cpunek, będzie można sprawdzić bo wiadomo trzasku jest czysty I napewno się zgodzi.
Nawrocki podejrzany typ, ale te tanie chwyty ze strony zwolenników Trzaskowskiego mnie bolą, a to tajemnicze propozycje dla Brauna, a to straszny n------k - nikotyna. Nie głosowałem, ani na Nawrockiego ani Trzaskowskiego, ale chcie mnie kupić to nie obrażajcie mojej inteligencji i choć udawajcie, że mnie szanujecie.
Kompletnie taka nędzna zagrywka mnie nie dziwi. Kiedyś współtworzyłem info na wikipedii - odszedłem bo to toksyczne środowisko. Narcystyczne, małostkowe i generalnie w wielu kwestiach strasznie ukierunkowane tzn. totalnie jak najdalej od bezstronniczości /neutralności. Generalizuję bo co prawda poznałem kilka wartościowych osób (które faktycznie bez złych zamiarów i intencji pomogły mi podszlifować warsztat związany z robieniem wartościowych wpisów w stylu encyklopedycznym. A powiem Wam, że zrobienie wpisu neutralnego a encyklopedycznego to dwie
@Majkel2008: No to się chłop gubi w zeznaniach. Najpierw powiedział, że przyjął gumę do żucia, potem snus, a teraz to będzie saszetka z Żabki. Ciekawe co to było naprawdę.
Kolejne manipulacje czemu niby nikotyna miała być substancją narkotyczną lol do tego słowo narkotyczna została dodana po debacie a potem zmieniona na pobudzająca. A jak jeszcze bardziej chcecie być dokładni to Nawrocki pewnie brał szaszetkę nikotynową a nie snusa dwie te rzeczy bardzo różnią się od siebie.
Komentarze (267)
najlepsze
#chlopakizbarakow