Adwokaci oskarżeni o podrobienie dokumentów bo nie chciało im się iść do lekarza

Dwóch wrocławskich adwokatów zostało oskarżonych o podrobienie zaświadczeń lekarskich, które miały potwierdzać ich zdolność do uprawiania sportów samochodowych. Mężczyznom grozi nawet do 5 lat więzienia. Nie ma co, mają adwokaci łeb na karku.
- #
- #
- 48
- Odpowiedz





Komentarze (48)
najlepsze