Zaparkowała na przejściu dla pieszych - "pada deszcz i jest Komunia", więc wolno

Baba zaparkowała na przejsciu dla pieszych i ma pretensje, że ktoś ją zgłosił na Straż Miejską. Jako usprawiedliwienie podaje... trwającą w kościele obok Komunię i opady deszczu.
- #
- #
- #
- #
- 76
- Odpowiedz





Komentarze (76)
najlepsze
Komentarz usunięty przez autora