Chcą wybudować podwodny tunel, który połączy Europę i Afrykę

Hiszpania i Maroko chcą połączyć Europę i Afrykę podwodnym tunelem. Z tego powodu kraj z Półwyspu Iberyjskiego wydał nie

- #
- #
- #
- #
- 92
- Odpowiedz

Hiszpania i Maroko chcą połączyć Europę i Afrykę podwodnym tunelem. Z tego powodu kraj z Półwyspu Iberyjskiego wydał nie

Komentarze (92)
najlepsze
tam jest dosyc gleboko i dlatego do tej pory nie powstalo zadne połączenie mostowe
Komentarz usunięty przez autora
W te nawet 15 mld euro nie wierzę. Chyba, że to cena za projekt (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) nie chce mówić, że takie połączenie nie ma sensu lub nie jest potrzebne. Jest na