Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1101

"Nawet 200 kilometrów na godzinę". Poseł PiS - potencjalny morderca drogowy.

"Nawet 200 kilometrów na godzinę". Poseł PiS - potencjalny morderca drogowy.

"180 km/h i wyprzedzanie na czołówkę. Gdzie się pan tak śpieszy, panie pośle Janie Mosiński?"

jeden_z_gapiow
jeden_z_gapiow
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 01.05.2025, 08:44:29
  • #
    stopcham
  • #
    mordercadrogowy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Drogowy pirat z pislamu.
caveflacon
z onet.pl
  • 34
1 klik mniej
Laszl0
z x.com
  • 4

Komentarze (106)

najlepsze

jeden_z_gapiow
jeden_z_gapiow
Autor
01.05.2025, 11:35:48 via Android
  • 348
Po prostu on się spieszył, bo był to wyjątkowy wypadek. Nie to co Wy plebsie. Oni mają tylko wyjątkowe przypadki bo są wyjątkowymi przypadkami.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jbc_putina
jbc_putina
01.05.2025, 12:31:38 via Wykop
  • 56
@jeden_z_gapiow: on to zrobił w służbie Rzeczpospolitej! bohater
  • Odpowiedz
Asd15
Asd15
01.05.2025, 13:37:06 via Wykop
  • 76
@jeden_z_gapiow: spieszył się, bo o 8:00 z dumą był na otwarciu centrum integracji imigrantów, a na 12:00 miał zaplanowany protest przeciwko otwieraniu centr integracji imigrantów.
  • Odpowiedz
caveflacon
caveflacon
caveflacon
01.05.2025, 13:13:17 via Wykop
  • 142
W lipcu 2015 sąd w wyroku nakazowym uznał Mosińskiego winnym tego, że podczas zmiany pasa ruchu zmusił kierującego innym pojazdem do hamowania i poruszał się z prędkością 104 km/godz., gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/godz. Jednak obwiniony złożył sprzeciw od tego wyroku. Dziś poseł twiedzi, że sprawa ostatecznie zakończyła się dla niego dobrze – nie stwierdzono żadnych winnych tego incydentu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sophos
Sophos
Sophos
04.05.2025, 10:27:23 via Wykop
  • 0
@caveflacon: został uznany za winnego, sprawę śledzili dziennikarze Radio Centrum wtedy.
  • Odpowiedz
mi01P2r
mi01P2r
mi01P2r
01.05.2025, 10:04:17 via Wykop
  • 67
Równi i równiejsi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GeDox
GeDox
GeDox
02.05.2025, 08:10:49 via Wykop
  • -3
Tymczasem w-----a...sz się w dzień w dzień na sieroty nie wiedzące co to pedal gazu


@Kapsztyn_real: true, wczoraj na S7 byłby karambol, bo jakiś dziadek jechał puntem 70km/h
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
02.05.2025, 08:11:19 via Wykop
  • 8
@Rzezimieszek84:

Wszyscy tak jeżdżą to jest zmora tego państwa.

nie wszyscy, multum osób ma gabloty które przy 140 teleportują się nadprzestrzeń :) - to raz.
Dwa - obstawiam że że spora część "z-----------y" ma chociaż na tyle godności że nie będzie z-----------a wypominać innny. A p0sły to z jednej strony chciałyby żebyś Ty woził się 30 km/h bo bezpieczeństwo, a sami z----------ą i tu już nic złego nie widzą.
  • Odpowiedz
Sikor12
Sikor12
01.05.2025, 10:34:37 via Wykop
  • 47
Jeżeli ktoś więcej jeździ, to codziennie spotyka takich matołków. Przeżycie dłuższej podróży samochodem stanie się niedługo nie lada wyczynem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atari666
atari666
01.05.2025, 18:24:31 via Wykop
  • 16
@Kolarzino: brzmisz jakbyś był z tych co jadą 70 niezależnie od tego czy teren zabudowany czy nie, bo znaki zbyt przytaczające
  • Odpowiedz
Ogau
Ogau
Ogau
02.05.2025, 08:05:17 via Wykop
  • 7
latam codziennie po kilkaset km po całym kraju - i nie. Nie spotykam niestety takich.


@Kapsztyn_real: to oznacza, że jesteś jednym z nich ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
01.05.2025, 11:31:57 via Wykop
  • 25
Spieszy się ratować Polskę przed Tuskiem!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fomalhaut
Fomalhaut
02.05.2025, 06:11:42 via Wykop
  • 19
Najlepsze jest to, że nawet gdyby kogoś zabił, to zrobionoby wszystko, żeby szmaciarzowi włos z głowy nie spadł. Pamiętacie jeszcze akcję sołtysowej i chłopaka w Cinquecento? A to nawet nie ona prowadziła, tylko jakiś pionek z BORu czy jak się tam ochrona świń nazywa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sloniasek
sloniasek
sloniasek
01.05.2025, 12:43:15 via Wykop
  • 16
I tak będzie zasłaniał się immunitetem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piropru
Piropru
Piropru
01.05.2025, 14:30:11 via Wykop
  • 10
Nagrywający zasłonił prędkość GPS bo sam też by miał prawko zabrane. Według filmu autor za********ł 120km/h.
Kierujący i nagrywany poseł do łagru ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Izanagi013
Izanagi013
02.05.2025, 08:17:33 via Wykop
  • 2
@Piropru: prędkość z gps nie może służyć do wystawienia mandatu, nie ma jak udowodnić, że wartość jest prawidłowa
  • Odpowiedz
Izanagi013
Izanagi013
02.05.2025, 14:06:51 via Wykop
  • 0
@magicznyfred: policja nie może karać na tej podstawie, tyle.
  • Odpowiedz
Arizona221
Arizona221
01.05.2025, 15:31:55 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

B.....d
B.....d
konto usunięte 01.05.2025, 12:53:36 via Wykop
  • 9
A żeby tak kiedyś na kamaza trafił.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fomalhaut
Fomalhaut
02.05.2025, 06:15:01 via Wykop
  • 2
@BoredOfBeingSad: Oj tam od razu kamaza. To teraz już raczej eksponaty muzealne są. Tyle ładnych, grubych drzew rośnie przy drogach. Jedno z nich mogłoby przyjąć ciężar odpowiedzialności za bezpieczeństwo na drogach.
  • Odpowiedz
hiperchimera
hiperchimera
02.05.2025, 07:28:45 via Wykop
  • -1
@BoredOfBeingSad: dlaczego chcesz wsadzić do więzienia kierowcę Kamaza? #pdk
tylko rów, albo drzewo - tych nie można skazać, że śmieli śmieć stać na drodze wybrańca narodu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3356
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3185
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
2955
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2830
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
2558
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #policja
  • #konfitura
  • #kierowcy
  • #warszawa
  • #samochodoza
  • #patologiazmiasta
  • #wypadek
  • #polscykierowcy
  • #polska
  • #piratdrogowy
  • #bandycidrogowi

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking