Potrącenie 14 latki w Rzeszowie - wszczęto śledztwo w sprawie policjantów

Śledczy z Prokuratury Rejonowej Katowice Południe zmienili pierwotną decyzję i wszczęli śledztwo ws. policjantów, którzy którzy zajmowali się wypadkiem 14-latki w Rzeszowie. Ojciec nastolatki chce pociągnięcia do odpowiedzialności funkcjonariuszy. Mundurowi napisali nieprawdę w notatce policyjnej.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 105
- Odpowiedz







Komentarze (105)
najlepsze
Co ma OMZRIK do tej sprawy? Gdzie tu rasizm/ksenofobia?
Komentarz usunięty przez moderatora
Nie no, teraz to jeszcze bardziej ośrodek zachowań rasistowskich i ksenofobicznychc trzeba będzie wesprzeć jakimś grantem