Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2736

Potrącenie 14 latki w Rzeszowie - wszczęto śledztwo w sprawie policjantów

Pokaż treści 18+

Potrącenie 14 latki w Rzeszowie - wszczęto śledztwo w sprawie policjantów

Śledczy z Prokuratury Rejonowej Katowice Południe zmienili pierwotną decyzję i wszczęli śledztwo ws. policjantów, którzy którzy zajmowali się wypadkiem 14-latki w Rzeszowie. Ojciec nastolatki chce pociągnięcia do odpowiedzialności funkcjonariuszy. Mundurowi napisali nieprawdę w notatce policyjnej.

Utnapisztim2023
Utnapisztim2023
z
o2.pl
dodany: 22.04.2025, 09:29:50
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Tutaj wszystko GIT tory były dobre :D
rubellllOK
z epiotrkow.pl
  • 184
Prokuratura umorzyła dwa postępowania dotyczące działań funkcjonariuszy ...
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
z wykop.pl
  • 21

Komentarze (105)

najlepsze

brass
brass
24.04.2025, 06:01:19 via Wykop
  • 0
Fragment o który nikt nie pyta:

Początkowo śledczy z Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe odmówili wszczęcia postępowania ws. zachowania policjantów. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przekazał, że po ich interwencji w Prokuraturze Krajowej śledztwo jednak się rozpocznie.

Co ma OMZRIK do tej sprawy? Gdzie tu rasizm/ksenofobia?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

unknownledger
unknownledger
22.04.2025, 13:54:50 via Wykop
  • 0
Tak jak to ja zawsze mówię, że aby zostać milicjantem to trzeba być albo debilem, albo psychopatą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SiemaAll
SiemaAll
SiemaAll
22.04.2025, 11:51:09 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

cookie96
cookie96
22.04.2025, 11:14:11 via Wykop
  • 0
Piszą że gawełowscy to zgłosili do prokuratury xD
Nie no, teraz to jeszcze bardziej ośrodek zachowań rasistowskich i ksenofobicznychc trzeba będzie wesprzeć jakimś grantem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CienCzlowieka
CienCzlowieka
CienCzlowieka
22.04.2025, 11:13:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cebekk
cebekk
22.04.2025, 10:48:01 via Wykop
  • -5
Z tego, co pamiętam, policjanci nie pisali w notatce, że wbiegła w niedozwolonym miejscu, tylko że tak zeznał kierujący. A to spora różnica, bo w komplecie z nagraniem z kamery, kierowca jest godny zaufania.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Boloo2000
Boloo2000
Boloo2000
22.04.2025, 11:01:20 via Wykop
  • 7
@cebekk: Bo jego baba jest psem...
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
22.04.2025, 12:03:34 via Wykop
  • 1
@cebekk: Ależ oczywiście miało być " nie jest godny zaufania", mój błąd
  • Odpowiedz
sanchezsports
sanchezsports
22.04.2025, 11:42:35 via Wykop
  • -15
w tym przypadku ktoś musi być kozłem ofiarnym i padło na policję, która przyjechała na miejsce zdarzenia, sporządzili notatkę przesłuchując świadków którzy byli wojskowymi (uczestnikami zdarzenia) kłamiąc o rzekomym przebiegnięciu dziewczynki poza pasami. Przyjechał prokurator woskowy i policję odsunęli od śledztwa... Policja stworzyła notatkę wyłącznie na zeznaniach kłamliwych świadków i dalej nie drążyła tematu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A330
A330
22.04.2025, 12:42:17 via Wykop
  • 10
@sanchezsports: kozlem ofiarnym xD na przestrzeni 40 lat nie mam żadnego pozytywnego doświadczenia z policją, null, zero
  • Odpowiedz
Xin_Zhao
Xin_Zhao
22.04.2025, 14:48:11 via iOS
  • 4
@A330 ja mam jedno pozytywne: kiedyś wzięli mnie i ziomka na dołek. A mogli zabić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 5 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
4124
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
3691
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
3094
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
2736
Kobiety mobbingują częściej. Niewygodna prawda, której nie chcemy usłyszeć
Kobiety mobbingują częściej. Niewygodna prawda, której nie chcemy usłyszeć
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #policja
  • #samochody
  • #polska
  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wydarzenia
  • #majtczak
  • #a1
  • #afera
  • #prawojazdy
  • #ciekawostki
  • #warszawa
  • #prawo
  • #sebastianmajtczak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking