Potrącenie 14 latki w Rzeszowie - wszczęto śledztwo w sprawie policjantów

Śledczy z Prokuratury Rejonowej Katowice Południe zmienili pierwotną decyzję i wszczęli śledztwo ws. policjantów, którzy którzy zajmowali się wypadkiem 14-latki w Rzeszowie. Ojciec nastolatki chce pociągnięcia do odpowiedzialności funkcjonariuszy. Mundurowi napisali nieprawdę w notatce policyjnej.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 105
- Odpowiedz




![[An Amazing Wizard] Właśnie wydałem swoją grę na Steamie! Chcę rozdać Wam klucze](https://wykop.pl/cdn/c3397993/cb891bd8e075dd4aaec0d051e6305c7c047e32c45f67e92d52379faa253f55af,q80.jpg)

Komentarze (105)
najlepsze
Prawda kundelki:-) ?
Aby później stwierdzić, że pany policjanty dopełnili wszystkich obowiązków w sprawie. Nieprawidłości NIE STWIERDZONO umorzonko. Można się rozejść.
A to nie ci sami, co stwierdzili, że w przypadku Majtczaka nie było majtaczenia? Bo miasto to to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)