Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

748

Reklama firmy - 150 km/h w terenie zabudowanym.

Pokaż treści 18+

Reklama firmy - 150 km/h w terenie zabudowanym.

Karol (@Malizniak) nagrał film na którym jedzie 150 km/h swoim BMW o numerach RBR50880, a następnie wrzucił nagranie do sieci. Można wygrać jakąś pompkę, a główna nagroda to chyba utrata prawa jazdy.

dashcambandit
dashcambandit
z
x.com
dodany: 19.04.2025, 19:33:40
  • #
    polskiedrogi
  • #
    podkarpackie
  • #
    patologiazewsi
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Tu działający link
d3xxer
z x.com
  • 55
Firma tatusia
o_co
z gierlach.ipr.pl
  • 31

Komentarze (67)

najlepsze

Grzesiok
Grzesiok
19.04.2025, 21:19:21 via Wykop
  • 186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcelstasiuk
marcelstasiuk
20.04.2025, 07:03:47 via Wykop
  • 17
@Grzesiok: Właśnie patrzę i się zastanawiam, co to za szczyl, ile to ma lat?
  • Odpowiedz
Komanczo91
Komanczo91
20.04.2025, 07:57:03 via iOS
  • 78
Więcej Cypisa i Buddy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dashcambandit
dashcambandit
Autor
19.04.2025, 21:12:50 via Wykop
  • 66
Na filmie jest Karol (@Malizniak)
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1913684205785284622
dashcambandit - Na filmie jest Karol (@Malizniak)
https://x.com/bandyci_drogowi/statu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

emjot86
emjot86
20.04.2025, 07:46:52 via Wykop
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

emjot86
emjot86
20.04.2025, 08:09:43 via Wykop
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pomozwsprawie
pomozwsprawie
pomozwsprawie
20.04.2025, 08:14:45 via Wykop
  • 55
Sztuka jest mieć szybkie auto ale arcydziełem jest potrafić z niego korzystać. Tu to zwykły lamus nie znający prawa i przepisów.
Ja nawet nie potrafię zaparkować tak jak niektórzy parkują na trawnikach czy chodnikach. Moje sumienie mi na to nie pozwala.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fonderal
fonderal
fonderal
20.04.2025, 08:46:13 via Wykop
  • 10
Sztuka jest mieć szybkie auto


@pomozwsprawie: to żadna sztuka, każdy może sobie takie kupić. Wiadomo, bogatszy nowsze, biedniejszy starsze, ale szybkie auta są dostępne praktycznie dla każdego. Tym łatwiej, że wybór aut jeżdżących z prędkościami 200 i więcej jest ogromny.
  • Odpowiedz
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
20.04.2025, 16:07:14 via Wykop
  • 0
@kukuruku1992: niektórzy są perfekcjonistami i nie zadowalają się życiem przed telewizorem z piwem w ręku
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
20.04.2025, 11:46:50 via Wykop
  • 35
Dziecko, pies, ktoś będzie zjeżdżał autem, śmieci będą się walac, ktoś będzie jechał na rowerze, no dosłownie cokolwiek wyskoczy i debil może pozabijać ludzi nawet we własnym domu bo przy 150 to to auto może im wlecieć nawet przez dach.

Niesamowite są te banany które w życiu nie poniosły żadnych konsekwencji i traktują świat jak park rozrywki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jamajskikanion
jamajskikanion
20.04.2025, 12:48:31 via Wykop
  • 14
@jamajskikanion: widzę że lecą minusy więc pozwólcie ze pokaże wam jak wygląda samochód jadący 130(!) wypadający z drogi, 60m w powietrzu dużym łukiem. Przy 150, większej masie pojazdu i dobrym kącie mógłby pewnie wlecieć na 2 piętro ~70m od drogi.
jamajskikanion - @jamajskikanion: widzę że lecą minusy więc pozwólcie ze pokaże wam j...
  • Odpowiedz
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
20.04.2025, 16:09:20 via Wykop
  • 8
@jamajskikanion: jakiś n------y chłop co ronda nie zauważył. Nawet nie hamował xD
  • Odpowiedz
Camel665
Camel665
Camel665
20.04.2025, 07:30:45 via iOS
  • 29
Odcinek specjalny do rajdu sobie znalazł xD Odważnie (w negatywnym sensie) po wsiach w cywilu tak cisnąć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ksy3
ksy3
20.04.2025, 09:48:17 via Android
  • 3
@Camel665 takiemu to tylko wyjść z bramy, zaraz się przestraszy i dachowanko u sąsiada
  • Odpowiedz
O2O2122
O2O2122
20.04.2025, 07:58:25 via Wykop
  • 18
RBR? Brzozów? Ratuj Boże Ratuj
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jaro070
Jaro070
20.04.2025, 12:34:32 via Wykop
  • -4
@O2O2122: Red Bull Racing
  • Odpowiedz
hanma
hanma
hanma
20.04.2025, 10:12:31 via Wykop
  • 17
To powinno być tak bardzo proste zadanie dla policji. Od razu prawko powinno poleciec bezterminowo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
20.04.2025, 09:03:05 via Wykop
  • 8
Nie sztuka mieć auto które pojedzie bez problemu 200+, sztuką jest umieć jeździć w zakrętach, a jak wiemy wielu samozwańczych rajdowców jest mistrzem prostej, gdzie później jedziesz za takim po zakrętach, a on na hamulcu bo się boi xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

titu
titu
20.04.2025, 12:19:46 via Wykop
  • 3
@Megawonsz_dziewienc: podziękuje za "profesjonalistów", którzy się nie boją i ścinają zakręty na publicznej drodze...
sztuką jest posiadać samochód 200+ którym jeździ się przepisowo a moc wykorzystuje się głownie do szybkiego wyprzedzania...
sam mam auto ponad 300KM prawko blisko 20 lat i ponad milion km na koncie ale mam mózg i nie stwarzam zagrożenia na drodze... bo droga publiczna to nie jest miejsce na wyczynową szybką jazdę... więc łap minusa za
  • Odpowiedz
Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
21.04.2025, 10:09:25 via Wykop
  • -4
@titu: gdzieś napisałem o ścinaniu zakrętów? Mówię o sytuacji gdzie masz 70-90, a przed nawet lekkim łukiem typ zwalnia do 40. Ale nic dziwnego, polaczki uwielbiają jazdę na starych łysych oponach, która przyczepność miała 20 lat temu
  • Odpowiedz
NiebieskaPlanetarnaReka
NiebieskaPlanetarnaReka
NiebieskaPlanetarnaReka
20.04.2025, 19:08:42 via Wykop
  • 7
Czy to reklama firmy Gierlach Spółka Jawna Miejsce Piastowe? Węgiel drzewny, brykiet węgla drzewnego, Znicze hurt, Agd hurt, Artykuły agd Krosno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3045
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2307
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2286
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2186
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
2113
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #polska
  • #stopcham
  • #policja
  • #prawo
  • #patologiazmiasta
  • #polscykierowcy
  • #ciekawostki
  • #patologiazewsi
  • #wydarzenia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking