Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

600

Gizela Jagielska. Zadziwiająco podobne, pozytywne opinie na portalu znanylekarz

Pokaż treści 18+

Gizela Jagielska. Zadziwiająco podobne, pozytywne opinie na portalu znanylekarz

Gizela Jagielska usunęła profil znanylekarz, ale w sieci pozostały screeny internautów. Jeden z nich zauważył, że wiele pozytywnych opinii o lekarce jest bardzo podobnych. Wielokrotnie padają te same zdania. Pacjentki podkreślają m.in. że "odpowiada nawet na najgłupsze pytania" i polecają "na 200%".

ProstoZMainstreamu
ProstoZMainstreamu
z
znanylekarz.pl
dodany: 17.04.2025, 21:17:45
  • #
    lekarz
  • #
    aborcja
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Zakup opinii portal
Mneo
z bow24.pl
  • 27
mirror znanylekarz.pl/gizela-jagielska-jakubowicz/ginekolog/wr
29Promises
z web.archive.org
  • 17

Komentarze (196)

najlepsze

s....._
s....._
konto usunięte 18.04.2025, 03:07:09 via Wykop
  • 214
Czy to prawda że na tym portalu za odpowiednią opłatą lekarze mogą moderować swoje własne opinie? Rozmawiałem z kilkoma lekarzami i mówili żeby nie sugerować się opiniami na tej stronie bo są one sztucznie kształtowane.
Czy ktoś może wypowiedzieć się z wykopowych lekarzy?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sok_z_buraka
sok_z_buraka
sok_z_buraka
18.04.2025, 07:32:36 via Wykop
  • 107
@stara_biauka_: tak, to prawda (nie jestem lekarzem, ale moja ex jest)
  • Odpowiedz
lavinka
lavinka
18.04.2025, 12:21:35 via Wykop
  • 73
@stara_biauka_: Tak, dlatego śmieszy, że laska nie ogrnęła negatywnych wpisów sprzed kilkunastu lat. Ona ma negatywne opinie od 2011 roku czyli w zasadzie od początku pracy w zawodzie. :D
  • Odpowiedz
Gustaw-Lopez
Gustaw-Lopez
18.04.2025, 08:33:25 via Wykop
  • 106
Portal znany lekarz do wiarygodnych raczej nie należy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

julian69
julian69
julian69
18.04.2025, 13:00:15 via Wykop
  • 31
@Gustaw-Lopez: zastanawiałeś się kiedyś czemu UKOIK jeszcze nie wziął się za temat?
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
18.04.2025, 14:41:27 via Wykop
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PepikPL
PepikPL
PepikPL
18.04.2025, 09:24:03 via Wykop
  • 64
To chore, że baba zamordowała dziecko w 9 miesiącu ciąży a media mówią o tym z perspektywy "incydentu z Braunem".
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Twardy_Narkotyk
Twardy_Narkotyk
18.04.2025, 18:31:25 via Wykop
  • 37
@PepikPL: dokładnie, wmawiają nam jakby to Braun zrobił tutaj coś złego
  • Odpowiedz
Twardy_Narkotyk
Twardy_Narkotyk
19.04.2025, 01:05:48 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
R.....s
R.....s
konto usunięte 17.04.2025, 21:32:58 via Wykop
  • 63
Tej pani już dziękujemy. Jest skończona. Niech wraca do swoich.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wuadek
wuadek
18.04.2025, 13:28:00 via Wykop
  • 74
@vince87: Dokładnie. Aborcja powinna być do 7 roku życia u pediatry na wniosek matki. Za dużo w-----------h gówniarzy. A od 7 roku życia legalna czapa. Hejtujesz to do piachu. Nie tam grzywny.
  • Odpowiedz
Panakamanana
Panakamanana
Panakamanana
18.04.2025, 15:43:43 via Wykop
  • 51
@vince87: "zadne dziecko nie zostalo zabite" w sensie, ze to byl 9 miesieczny zlepek komorek, dobrze rozumiem?
  • Odpowiedz
OscarGoldman
OscarGoldman
18.04.2025, 10:12:24 via Wykop
  • 46
od jakiegoś czasu było wiadomo że ona lubi się bawić w aborcje a wykorzystuje do tego opinie psychiatry (o ile wiem to dobra znajoma, która każdy papier wypisze), jak to Łódź - chore akcje, jak nie pawulonik to nielegalna aborcja etc.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wuadek
wuadek
18.04.2025, 13:28:58 via Wykop
  • -5
to nielegalna aborcja


@OscarGoldman: Nielegalność jest nielegalna, tsue. Mówi ci to coś?
  • Odpowiedz
tomasz-diog
tomasz-diog
18.04.2025, 17:41:44 via Wykop
  • 8
@wuadek: ustawy norymberskie Mówi ci to coś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
affairz
affairz
18.04.2025, 21:40:53 via Wykop
  • 32
rok 2025, wykopki odkrywają że Znany Lekarz to jeden wielki scam jeśli chodzi o opinie

naprawdę nie zastanawiało was nigdy że jeden stomatolog ma 4842 opinii a drugi stomatolog z tej samej kliniki ma 2 opinie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

affairz
affairz
19.04.2025, 12:23:08 via Wykop
  • 0
@krebul: jasne, idą ale dysproporcja setki opinii do 1-2 opinii jak obaj lekarze przyjmują TYLE SAMO PACJENTÓW naprawdę nie zapala Ci czerwonej lampki?
  • Odpowiedz
Noralid
Noralid
Noralid
20.04.2025, 12:06:22 via Wykop
  • 1
@affairz: Ja sam jestem lekarzem (konta tam nie mam, pracuję kilka lat w lecznictwie typowo szpitalnym, do tego ze starszymi ludźmi) i sam zawsze węszę podstęp, jak widzę lekarzu mających 500 opinii 5/5. Paradoksalnie sam ufam bardziej, gdy ktoś ma np. 30 opinii, opinię średnią 4.5/5 i parę negatywów (bo są uczciwi i nie usuwają negatywnych). Nie wspominając, że znam bardzo dobrych lekarzy z w większości negatywnymi opiniami (bo np.
  • Odpowiedz
V.....n
konto usunięte 18.04.2025, 23:53:57 via Android
  • 29
Ta baba to psychopatka. Dobrze, że jest ktoś taki jak Pan Braun.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

so-sos
so-sos
so-sos
18.04.2025, 10:40:26 via Wykop
  • 23
To, że opinie na znanym lekarzu są szemrane to fakt, znany od kilkunastu lat. Klik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kptjajec
kptjajec
18.04.2025, 21:35:45 via Wykop
  • 17
Ta Polska dziewczynka tez został abortowana zastrzykiem fenolu w serce przez identycznego specjalistę jak pani doktor Gizela Mengele na podstawie niemieckiej praworządności w Oświęcimiu, Czy w Polsce znowu jest prymat wyższego prawa niemieckiego nad Polskim prawem ? W tym prawem zapisanym w Konstytucji RP o ochronie każdego życia a szczególnie życia dzieci. Jak widać konstytucja już w Polsce nie obowiązuje.
kptjajec - Ta Polska dziewczynka tez został abortowana zastrzykiem fenolu w serce prz...

źródło: external-content.duckduckgo.com

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jedz_se
jedz_se
18.04.2025, 22:32:07 via Wykop
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jedz_se
jedz_se
19.04.2025, 15:49:46 via Wykop
  • 5
@killuawykop: nie jestes bogiem, zeby za kogos decydowac, czy dla 10 usmiechow nie warto zyc 10 lat w cierpieniu. Swoją matkę albo ojca też zabijesz bez ich zgody, bo uznasz że cierpią i masz prawo o tym zdecydować. Was naprawdę srogo p------o na tej lewicy.
  • Odpowiedz
kptjajec
kptjajec
18.04.2025, 21:21:48 via Wykop
  • 17
Żałosne są ,,oburzenia,, lewackich pismaków w rożnych lewackich szmatławcach na straszny czyn posła Brauna. I myślę sobie jaką trzeba być ostatnią plugawą kanalią i moralnym zerem by oburzać się na posła Brauna który zrobił świetną pracę a nie na morderstwo dziecka i to że zbrodniarz udający lekarza chodzi wolno ?!?!?!?! JP II powiedział że naród który zabija swoje dzieci jest narodem bez przyszłości i obecnie zarządzający Polska zdrajcy robią wszystko by tak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kptjajec
kptjajec
18.04.2025, 22:00:27 via Wykop
  • 2
@zmarnowany_czas: zmarnowany czas
  • Odpowiedz
kptjajec
kptjajec
18.04.2025, 22:10:17 via Wykop
  • 6
@zmarnowany_czas: Za to ty masz widzę dwa lewe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2820
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2262
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2169
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
1701
40 lat temu Religa przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca w Polsce
40 lat temu Religa przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca w Polsce
1576
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #medycyna
  • #zdrowie
  • #lekarze
  • #szpital
  • #lekarski
  • #nfz
  • #pytanie
  • #polska
  • #sluzbazdrowia
  • #leki
  • #choroby
  • #pytaniedoeksperta
  • #pracbaza
  • #ciekawostki
  • #lekarz100k

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking