Prowokacja, głupota czy gniew? Co się stało w Kielcach w 1946 roku?
Wydarzenia z 4 lipca 1946 roku stanowią jedną z najczarniejszych kart w historii powojennych Kielc. To właśnie wtedy, po raz kolejny w całej naszej długiej historii, dano wiarę średniowiecznej legendzie mówiącej o tym, że Żydzi porywają chrześcijańskie dzieci, by następnie wykorzystać ich krew.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 129
- Odpowiedz
Komentarze (129)
najlepsze
Nienawiść zaślepiła tak te resztki plebejskiego rozumu że po dotarciu pod wskazany adres nie zorientowali się że tam nie ma nawet piwnic, gdzie miałyby być katolickie dzieci mordowane na mace w żydowskich szatańskich obrzędach XD
Ten rozjuszony tłum zjebów zamordował także o ile pamiętam trzech polaków którzy chcieli ich powstrzymać przed
@Ustrojstwo: A ktoś ci mówił, że Polacy to naród świętoszków? Że nie ma w nim morderców i p-------w? Ktoś zabrania ci o tym mówić/pisać? Bo na takiej Ukrainie za "kłamstwa" na temat UPA idzie się do więzienia (grzywna do 170 tysięcy hrywien i pozbawienie wolności do 5 lat).
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: image
PobierzMasz jakąś manię. To co napisałeś jest tak absurdalne, że trudno o komentarz.
Czy jest ktoś w stanie to podważyć?
#zymianie
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: image
Pobierz