Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

593

Byli dumą Polski, teraz liczą straty. "Grozi fala bankructw"

Byli dumą Polski, teraz liczą straty. "Grozi fala bankructw"

Zwolnienia, widmo bankructw oraz nieuczciwa konkurencja uderzają w sektor płytek ceramicznych. To efekt napływu tanich p

starnak
starnak
z
money.pl
dodany: 30.03.2025, 05:42:27
  • #
    polska
  • #
    bankructwo
  • #
    firmy
  • #
    ekonomia
  • #
    zwolnienia
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (197)

najlepsze

CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
30.03.2025, 06:39:44 via Wykop
  • 333
Unia powinna jeszcze bardziej podnieść podatki na energię. Do tego jeszcze kilka "ekowymogów" i eko opłat. Inaczej nie uratujemy europejskiej planety.
CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej - Unia powinna jeszcze bardziej podnieść podatki na energi...

źródło: Screenshot 2025-03-30 at 08-39-06 dc9dccabb77bd46eeecd487868de7854f305f751005617cc6a084ac088cce325.jpg (JPEG Image 957 × 552 pixels)

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z.....l
Z.....l
konto usunięte 30.03.2025, 08:36:13 via Wykop
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KptStopczyk
KptStopczyk
30.03.2025, 11:08:01 via Wykop
  • 67
@Zenekpawel: a na propozycję likwidacji tego gówna jest płacz i skowyt. polak głupi przed i po szkodzie
  • Odpowiedz
RedBaron
RedBaron
30.03.2025, 06:00:45 via Wykop
  • 147
A po co pracować, dajcie zapomogi po 10k na łeb i ludzie będą szczęśliwi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....m
C.....m
konto usunięte 30.03.2025, 06:29:32 via Wykop
  • 57
@RedBaron: Trzeba więcej zielonego wału tak aby energia była droższa. Uj z przemysłem, planeta płonie.
Taki bezrobotny na zasiłku nie produkuje tyle CO2 co pracujący w sektorze energochłonnym.
C.....m - @RedBaron: Trzeba więcej zielonego wału tak aby energia była droższa. Uj z ...

źródło: 330px-Roll_Safe_meme

Pobierz
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 30.03.2025, 06:42:57 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

PanZuo
PanZuo
30.03.2025, 09:04:02 via Wykop
  • 118
Cena kWh prądu dla biznesu w Indiach: 0,48 zł/kwh

Cena kWh prądu dla biznesu w Polsce: 1,11 zł/kwh

Minimalna pensja w Polsce - > 3500 zł netto.

Minimalna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog
30.03.2025, 09:28:12 via Wykop
  • 31
@mx109: Sęk w tym, że tutaj spora część tych kosztów to ceny energii, a więc coś, na co rodzimy przedsiębiorca wpływu nie ma. Tu nie chodzi tylko o ten konkretny zakład, ale całą branżę.
  • Odpowiedz
ameliniummm
ameliniummm
30.03.2025, 10:24:21 via Wykop
  • 22
Teraz rząd Tuska sabotuje budowę elektrowni jądrowych. Taki rząd jacy wyborcy.


@VanGogh: jakieś źródła?
  • Odpowiedz
pragmatyczny_romantyk
pragmatyczny_romantyk
pragmatyczny_romantyk
30.03.2025, 11:22:29 via Wykop
  • 73
Sorry, ale Paradyż sam daje ciała i nie potrzebuje do tego płytek z Indii. Byłem kilka dni temu w salonie z płytkami, gdzie mają swoje stoisko. Są tam płytki 60x60, którymi jestem zainteresowany - mają z 8-10 odcieni - super. Niestety ten stojak jest beznadziejnie oświetlony.

Idę do pracownika i pytam, czy mają jakieś próbki płytek, który można wypożyczyć lub kupić. Pani się zaśmiała, bo powiedziała, że sami czekają na próbnik od
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kinda
Kinda
30.03.2025, 11:40:16 via Android
  • 15
@pragmatyczny_romantyk z samymi wzorami płytek też są w dużej mierze mocno za obecnymi trendami. Większość ich oferty wygląda jak do użycia w kotłowni, a nie kuchni czy łazience.
  • Odpowiedz
guady5h
guady5h
30.03.2025, 19:41:35 via Wykop
  • 0
@pragmatyczny_romantyk: ale za to wydali w ciul pieniędzy na twarz podstarzałej projektantki mody która wyznacza im trendy
  • Odpowiedz
MajkiFajki
MajkiFajki
30.03.2025, 07:31:20 via Wykop
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RedBaron
RedBaron
30.03.2025, 12:26:39 via Wykop
  • 10
@MajkiFajki: aborcja oraz imigranci z Niemiec koloru brązowego to są prawdziwe problemy, zamykają zakłady pracy przynajmniej będzie więcej wolnego
  • Odpowiedz
encopenco
encopenco
encopenco
30.03.2025, 11:33:36 via Wykop
  • 42
encopenco

źródło: vl

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
30.03.2025, 12:35:10 via Wykop
  • 8
@encopenco:
mojwykopowylogin - @encopenco:

źródło: 8zbktkpTURBXy9jNDdjYzE3MTQ3MGRkZTM2ZjdkYTdlZmIwYzQ4MzkwMi5qcGeSlQMAAM0HgM0EOJUCzQMAAMLD

Pobierz
  • Odpowiedz
encopenco
encopenco
encopenco
30.03.2025, 16:56:49 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rafal-heros
rafal-heros
rafal-heros
30.03.2025, 12:03:16 via Wykop
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
30.03.2025, 14:08:46 via Android
  • 30
Każdy normalny kraj chroni swój przemysł i wytwórców stosując powszechnie stosowany na świecie protekcjonizm gospodarczy. Ale nasze polskie nierządy wiedzą lepiej od światowych potęg gospodarczych jak tworzyć prosperity. Zagraniczny lobbysta z kapitałem jest niczym Prometeusz przynoszący ogień, a rodzimy przedsiębiorca to wróg. Ratowanie planety i opłaty za powietrze co przekłada się na wysokie ceny energii to już absurd do kwadratu. Jak mamy być konkurencyjni?
Kto do uja nami rządzi? To jest tragikomedia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

EtaCarinae
EtaCarinae
30.03.2025, 13:21:52 via Wykop
  • 19
Czyli Indie mają w pompce całe eko, wszystko jeb do rzeki a potem jeszcze na tym wygrywają?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NocJestMistyczna
NocJestMistyczna
30.03.2025, 17:53:00 via Wykop
  • 2
@RandyBobandy: Chłopie obejrzyj sobie jakiś filmik z Indii i nie pisz o CO2 bo to nie jest żaden wyznacznik ekologii (-‸ლ)
  • Odpowiedz
NocJestMistyczna
NocJestMistyczna
30.03.2025, 19:15:33 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy:
Nooo 176 miejsce na 180 państw to takie bardzo, bardzo, bardzo se ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polska na 20 miejscu (za 2024)

https://epi.yale.edu/measure/2024/EPI
  • Odpowiedz
FCKPTNITA
FCKPTNITA
FCKPTNITA
30.03.2025, 12:00:02 via Wykop
  • 16
Urzędnicy z Brukseli nie chcą się przyznać do błędu ekonomicznego i strategicznego, bo się boją, że pójdą siedzieć i stracą majątki. A ewidentnie mieliśmy do czynienia z kilkoma zasadniczymi błędnymi przekonaniami:
1. że Europa może być samowystarczalna energetycznie dzięki zielonym energiom, które jednocześnie zachwycą inne kraje, które będą w Europie je kupować
2. że zwiększenie kosztów energii doprowadzi do transformacji energetycznej a nie do upadku przemysłu.
3. że imigranci (lub choćby ich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PepikPL
PepikPL
PepikPL
30.03.2025, 12:37:53 via Wykop
  • 6
@FCKPTNITA: Unia Europejska to jedyny na siebie organizm, który nakłada sankcje na samego siebie...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4055
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3779
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2552
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2505
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2380
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking