Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko239
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

213

Korea Północna zaprezentowała b--ń przyszłości opartą na AI

Pokaż treści 18+

Korea Północna zaprezentowała b--ń przyszłości opartą na AI

Korea Północna pochwaliła się nową bronią. Mowa o dronach-kamikadze wyposażonych w technologię sztucznej inteligencji i maszynie, która przypomina samolot wczesnego ostrzegania i kontroli powietrznej. Pjongjang podkreślił, że testy nowego sprzętu przebiegły pomyślnie.

o__0
o__0
z
rmf24.pl
dodany: 27.03.2025, 07:57:14
  • #
    koreapolnocna
  • #
    korea
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    armia
  • #
    ciekawostki
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Link bezpośredni z pominięćiem "API" Wykopu
Iavolenus
z rmf24.pl
  • 14

Komentarze (111)

najlepsze

w.....7
w.....7
konto usunięte 27.03.2025, 08:22:47 via Android
  • 195
W Koreii Północnej przez głód dzieci są dużo niższe niż ich rówieśnicy z Koreii Południowej. Pewnie wsadzili więc tam jakiegoś koreaniczyka albo Koreankę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BykNieDajeMleka
BykNieDajeMleka
27.03.2025, 14:42:15 via Wykop
  • 33
@wmw987: Zapłodnioną koreankę, ona tam urodziła całą załogę i będą tam żyć. Starą się potem usuwa a dzieci myślą, że to cały świat.
I tak sobie żyją i jak będzie trzeba to polecą XD

A co do wzrostu to masz rację, generalnie oni są bardzo mali w porównaniu do kitajców z dołu. Oczywiście są też wyżsi i oni dostają żarcie jako takie i idą do armii na parady :D
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
27.03.2025, 15:00:03 via Wykop
  • 7
@BykNieDajeMleka: nadajesz się na dyktatora byku
  • Odpowiedz
Slawomir_Pruszcz
Slawomir_Pruszcz
27.03.2025, 10:34:52 via Wykop
  • 164
1. Rok 2025
2. Korea Północna jest w posiadaniu supernowoczesnego drona.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Dron leci w drugą stronę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Duperel
Duperel
Duperel
27.03.2025, 11:11:26 via Android
  • 120
@Slawomir_Pruszcz

ah, jak ta inflacja zapiernicza. Już 32 zł.
  • Odpowiedz
tigitall
tigitall
27.03.2025, 15:02:13 via Wykop
  • 19
@Slawomir_Pruszcz: wszedłem tu tyko po to aby zaplusować tę pastę
  • Odpowiedz
LegendarnyOdkurzacz
LegendarnyOdkurzacz
27.03.2025, 09:41:51 via Wykop
  • 96
Model AI opiera się na wrzuconym do środka Koreańczyku w ramach kary za to że miał czelność powiedzieć "Klęska głodowa" a nie "Rządowy program walki z otyłością wśród ludności i trzody chlewnej"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WybuchowyCzajnik
WybuchowyCzajnik
27.03.2025, 10:07:40 via Wykop
  • 84
Jedyne co tu jest zrobione przez AI to chyba model tego drona na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dionizes
dionizes
27.03.2025, 10:47:02 via Wykop
  • 11
@WybuchowyCzajnik: dokładnie tak pomyślałem, wyglada jak render ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
200Amra
200Amra
27.03.2025, 14:50:38 via Wykop
  • 7
@WybuchowyCzajnik: O tu do pobrania. Każdy może mieć w zaciszu domowym

https://sketchfab.com/3d-models/northrop-grumman-rq-4-global-hawk-b282ad78de364f48acb3c11733d3e545
  • Odpowiedz
CienCzlowieka
CienCzlowieka
CienCzlowieka
27.03.2025, 11:17:00 via Wykop
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kci83
kci83
kci83
27.03.2025, 13:00:09 via Wykop
  • 24
@CienCzlowieka: Tu raczej nie chodzi do końca o to, że mają "najlepszych hakerów", ale to, że mogą to robić bez jakichkolwiek konsekwencji, bez potrzeby zacierania śladów, na polecenie Kima, dostając za to jeszcze kase z dodatkową wiedzą, że robią to na rzecz swojego kraju.
  • Odpowiedz
VZee
VZee
VZee
27.03.2025, 15:04:09 via Wykop
  • 4
@CienCzlowieka: szczerze mówiąc to ty trochę brzmisz jak dziecko. 3 miliardy dolarów w 6 lat w kontekście wojskowego programu jądrowego i rakietowego to są jakieś pestki. Ten kraj ma tyle pieniędzy i ile im Chiny (i teraz rosja przeleją). Stanowią poważne zagrożenie dla Korei Południowej, zwłaszcza Seulu.. i to w sumie tyle. Dla Europy mają mniejsze znaczenie niż Republika Środkowoafrykańska, czy inne tego typu twory. Nikogo nie interesuje tykanie tego
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
27.03.2025, 13:29:27 via Wykop
  • 40
Gieekaa

źródło: main

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yolantarutowicz
yolantarutowicz
27.03.2025, 10:22:20 via Wykop
  • 32
Podobny do Global Hawk
yolantarutowicz - Podobny do Global Hawk

źródło: OIP

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zabbii
zabbii
27.03.2025, 10:56:37 via Wykop
  • 43
@yolantarutowicz: Amerykanie kopiowali od Kima widocznie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jagoslau
jagoslau
jagoslau
27.03.2025, 12:54:33 via Wykop
  • 15
@zabbii:

Hamburgera też ukradli od Kimów, ponieważ według oficjalnej historii to Kim Dżong Il wynalazł hamburgera.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kim-dzong-il-wynalazl-hamburgera-17-najdziwniejszych-informacji-z-zycia-wodza/v6n89

Swoją drogą był z niego pi#rdolony hipokryta. Sam kolekcjonował zachodnie firmy, a zwykły obywatel za obejrzenie takowego ma gwarantowany obóz reedukacyjny albo i czapę.
  • Odpowiedz
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
27.03.2025, 16:35:58 via Wykop
  • 24
Tak kopiowali tego Global Hawka, że nawet naklejki z ostrzeżeniami ma takie same, jak u Amerykanów.
I w tych samych miejscach XD
Zdupystrzelec - Tak kopiowali tego Global Hawka, że nawet naklejki z ostrzeżeniami ma...

źródło: 000KT2MU8Y73V79S-C123-F4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lewoprawo
lewoprawo
27.03.2025, 10:37:58 via Wykop
  • 19
Abstrahując od przełożenia zapowiedzi Korei Płn. na rzeczywistość powiem szczerze, że obserwując wojnę na Ukrainie, coraz mniej przemawiają do mnie te super hiper nowoczesne nowinki wojskowe. Tzn. jeśli przeciwnika faktycznie uda się błyskawicznie zgnieść tą przewagą technologiczną, jak USA w Iraku, no to super.
Ale jeśli nie i wojna ciągnie się miesiącami i latami, to bardziej zdaje się mieć sens masowa produkcja taniej i niskiej jakości, ale jako tako skutecznej broni. Jeśli
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lewoprawo
lewoprawo
27.03.2025, 11:51:11 via Wykop
  • 8
@Imagination: Pytanie, czy w przypadku ewentualnego ataku Rosji też nie będziemy mieli do czynienia z taką "specyficzną" wojną. Jak Amerykanie ograniczą nam np. użycie Himarsów, bo boją się jak ognia eskalacji z Rosją.
  • Odpowiedz
s.....7
s.....7
konto usunięte 27.03.2025, 12:29:55 via Wykop
  • 3
@Imagination: Nawet jakby dostali pozwolenie na strzelanie w sam plac czerwony, to co by to zmieniło? Otóż nic, bo wojna trwa w okopach, powietrzu nad okopami, a tam żadnej znaczącej różnicy nie widać.

Serio, wojna trwa już ponad 3 lata, wszystkie przewidywania o upadku gospodarki, skończeniu się amunicji, buncie ludzi, przewadze zachodniego sprzętu, okazały się po prostu nieprawdą. Na koniec dnia i Ukraińcy i Rosjanie siedzą w okopach i walą
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
27.03.2025, 19:14:12 via Wykop
  • 7
Ciekawe jak Trump zareaguje na grubaska.
KwadratF1 - Ciekawe jak Trump zareaguje na grubaska.

źródło: TOP UN

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6440
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3300
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2670
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2525
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2213
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #koreapoludniowa
  • #korea
  • #swiat
  • #ciekawostki
  • #heheszki
  • #usa
  • #chiny
  • #azja
  • #informacje
  • #militaria
  • #kimdzongun
  • #krld
  • #bron
  • #polska
  • #podroze

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking