Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

568

Polityka klimatyczna UE zabija polską branżę transportową

System ETS2 w obecnej formie przyczyni się do zniszczenia polskiej branży transportowej. Jego obecna forma jest nieakceptowalna. Zdaniem eksperta ludzie nowe, zeroemisyjne warunki życia przyjmą z pocałowaniem ręki.

Oktavisp
Oktavisp
z
youtube.com
dodany: 22.03.2025, 14:29:19
  • #
    transport
  • #
    logistyka
  • #
    ets2
  • #
    gospodarka
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (72)

najlepsze

Dbr86
Dbr86
Dbr86
23.03.2025, 08:40:39 via Wykop
  • 0
Polska branża transportowa sama się zabija, od czasu jak firmy zgodziły się jeździć za euro z kilometra aby przejąć rynek.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gozd
Gozd
Gozd
23.03.2025, 07:27:39 via Wykop
  • -1
Kolejny rok u kolej e dog iatanie polskich firm transportowych. Mamy mowy rząd. Pis był antypolski. Dobrze, że jest nowy taki pronpolski, i taki w którym politycy nigdy nie okłamali wyborców. Takich się ceni.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majsterV2
majsterV2
23.03.2025, 00:04:38 via Wykop
  • -1
Ludzkość powinna zbudować wspólny system HVDC i problem nadwyżek z OZE sam się rozwiąże.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

partiid
partiid
23.03.2025, 08:35:48 via Android
  • -2
Nie rozumiem dlaczego Euro Truck Simulator 2 jest tak negatywny. Przecież kierowcy mogą odstresować się na wirtualnych drogach i doszkalać umiejętności.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HamburgMan
HamburgMan
23.03.2025, 08:33:34 via Android
  • -2
Dziadtransy zawsze skomlą
HamburgMan - Dziadtransy zawsze skomlą

źródło: temp_file2005803159237266435

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
23.03.2025, 08:09:02 via Android
  • -2
Niech giną
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

glupiJakWyborcaKonfederacji
glupiJakWyborcaKonfederacji
23.03.2025, 07:13:00 via Wykop
  • -4
Prywaciarzom się nie podoba, że czasem trzeba zainwestować, a nie tylko ciągnąć kasę za przewóz towarów starym żukiem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wawdan
wawdan
wawdan
23.03.2025, 07:39:24 via Wykop
  • 9
@glupiJakWyborcaKonfederacji: jak to wszystko ruszy te ets2 i inne badziewia eurolkołchozu na pełnej kurtyzanie to zobaczysz jak ty będziesz inwestował... ale w rachunki, opłaty itd i inne mądre pomysły
  • Odpowiedz
wawdan
wawdan
wawdan
23.03.2025, 08:19:06 via Wykop
  • 3
@wawdan: a i zmień nick na głupi jak Polak bo tylko tacy głosują od 35 lat na te same złodziejskie ryje oczekując innych rezultatów
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
22.03.2025, 21:37:50 via Wykop
  • -5
Rafałke to jakoś wytłumaczy swojemu elektoratowi z geriatri
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oppserwatorr
oppserwatorr
23.03.2025, 09:29:44 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Nie, nie pisałem, że nas wyprowadzi - pisałem, że będzie budował narrację o złej UE jednocześnie będąc beneficjentem unijnych środków, i o tym samym pisze teraz - o hipokryzji dla plebsu.
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
23.03.2025, 09:36:28 via Wykop
  • 1
@oppserwatorr: No to jak wolisz. Na początku dostawaliśmy dużo, a teraz coraz mniej. Rząd niepotrzebnie daje tarcze na prąd, bo przez plebs nie wie ile tak naprawdę kosztuje prad w Polsce, który powinien być 2x tańszy. No i cena prądu i gazu dla przedsiębiorców jest bardzo wysoka, bo to mała grupa wyborcza. Cena prądu powinna być równa dla wszystkich, czyli pewnie koło 2 zł
  • Odpowiedz
Wiktor1975
Wiktor1975
23.03.2025, 10:59:51 via Wykop
  • -10
Branże szkodliwe dla środowiska/klimatu należy ograniczać lub likwidować. Z tego samego powodu już teraz likwidujemy kopalnie węgla a w przyszłości będziemy likwidować hodowle zwierząt na mięso i mleko. Co w tym dziwnego że musimy likwidować transport spalinowy?
Ogarnijcie się.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Keris
Keris
23.03.2025, 14:59:51 via iOS
  • 3
@Wiktor1975 i co kolego, mięsa, sera ani mleka nie zjesz wtedy. Masz ochotę przekąsić świerszcza? Ciekawe jak bardzo zeroemisyjne byłyby fabryki robactwa prosukujące je na tony. Oczywiście mówię w prwktyce, bo papier przyjmie wszystko. 😎
  • Odpowiedz
Wiktor1975
Wiktor1975
25.03.2025, 13:05:26 via Wykop
  • -2
@Keris: Jak ktoś je zwierzęta to może też jeść owady. Cały ten pomysł opiera się na obserwacji naukowców że hodowla owadów na białko jest praktycznie bezemisyjna w porównaniu z każdą inną tradycyjną hodowlą zwierząt. Gdyby było inaczej - w ogóle nie byłoby tematu.
  • Odpowiedz
paczpan23
paczpan23
paczpan23
23.03.2025, 01:06:55 via Wykop
  • -12
przede wszystkim pozbawia nas szansy na cieple zimy i lepszy klimat... Skazuje na wieczna pizgawice mróz i syf. Precz z taka polityka. Nalezy ja zastapic polityka korzystna dla krajow takich jak Polska Litwa Estonia czyli ocieplanie klimatu a nie jego wychladzanie. Nalezy palic wszystko poza oponami by emitowac rekordowe ilosci co2. Trzeba nam polityki walki z mrozem. Gdy bedzie cieplej to i energii nie bedzie az tyle potrzebnej do ogrzewania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
4234
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
3400
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
3123
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2951
Polsat urządził publiczną szczujnię
Polsat urządził publiczną szczujnię
2968
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #spedycja
  • #logistyka
  • #ciekawostki
  • #bekaztransa
  • #gospodarka
  • #polska
  • #motoryzacja
  • #kolej
  • #kierowcy
  • #podroze
  • #komunikacjamiejska
  • #zycietruckera
  • #polskiedrogi
  • #praca
  • #samochody

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking