Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko241
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

408

Nawet pół miliona mężczyzn chce wyjechać z Ukrainy po wojnie

Pokaż treści 18+

Nawet pół miliona mężczyzn chce wyjechać z Ukrainy po wojnie

Ewentualne zakończenie wojny z Rosją nie oznacza końca problemów Ukrainy.

SilesianPill
SilesianPill
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.03.2025, 11:19:34
  • #
    demografia
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (145)

najlepsze

Marktrel299
Marktrel299
Marktrel299
20.03.2025, 11:23:00 via Wykop
  • 282
Wątpię, że tylko pół miliona. Nie ma kobiet, gospodarka zrujnowana, co oni tam będą robić?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SilesianPill
SilesianPill
Autor
20.03.2025, 11:25:01 via Android
  • 139
@Marktrel299

Też mi się wydaje, że będzie to znacznie większa liczba. No chyba, że zakażą facetom opuszczania kraju nawet po wojnie, co też jest możliwe.
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
20.03.2025, 11:38:36 via Wykop
  • 108
@SilesianPill: Ktoś w jakimś podcaście mówił, że w Ukrainie rozważano pomysł trzymania mężczyzn nawet i 10 lat po zakończeniu wojny, obawiając się tego, że np. dwa lata po wygaśnięciu konfliktu, Rosja ponownie uderzy i będzie brakowało żołnierzy.
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
20.03.2025, 11:38:01 via Wykop
  • 265
Niech się nie nastawiają na żaden wyjazd. Zełenski już dawno wspomniał, że po wojnie facetów z Ukrainy nie wypuszczą, bo ktoś musi kraj odbudować. Czyli zgarnęli cię z ulicy do wojenkomatu, cudem przeżyłeś, to w nagrodę będziesz j---ł na jakiejś budowie, żeby oligarchowie mieli do czego wracać.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SilesianPill
SilesianPill
Autor
20.03.2025, 11:45:51 via Android
  • 145
@AlbertWesker

Z kolei kobiety zapewne będą mogły luźno sobie wyjeżdżać:)
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
20.03.2025, 11:54:48 via Wykop
  • 70
@AlbertWesker: @SilesianPill Spokojnie, chłopaki będą masowo robić prawo jazdy na C+E i po prostu nie będą wracali z ostatniej trasy zostawiając ciężarówkę przed przejściem granicznym w Przemyślu.

Ci zdemobilizowani możliwe że mają już kwity z wojska więc to tylko kwestia znalezienia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może będą nawet firmy ewakuacyjne tą metodą, a auta będzie ściągała jakaś kobietka mieszkająca pod granicą xD
  • Odpowiedz
szymon362
szymon362
20.03.2025, 20:50:24 via Wykop
  • 144
Najgorsze co może być to ich przyjazd do Polski. Przyjedzie masa facetów z PTSD srających pod siebie gdy usłyszą drona, a do tego uświadomią sobie, że kobieta która dawno temu wyjechała już ma nowego. Nie wspominając o przemycie lewej broni i powstaniu przestępczości zorganizowanej oraz sprawdzonej na wojnie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widur
Widur
20.03.2025, 21:37:49 via Wykop
  • 31
@szymon362: Ale to będzie jazda, jeszcze zatęsknimy za Gruzinami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szymon362
szymon362
20.03.2025, 21:47:44 via Android
  • 10
@PiersiowkaPelnaZiol nie ma, tylko ich bezrefleksyjnie wpuści
  • Odpowiedz
Hatt0riHanz0
Hatt0riHanz0
20.03.2025, 14:43:32 via Android
  • 55
Oczywiście że chcą i już nie wrócą bo widzą że Saszki w Polsce bujają się autami po centrach handlowych a ich jak worek ziemniaków wrzucili do okopu i kazali umierać.
90 procent ludzi w biednych krajach chciałoby wyjechać tam gdzie jest lepiej tylko te bogate kraje powinny ich nie wpuszczać jeśli nie będą się potrafili w nich samodzielnie utrzymać. To nie jest żaden obowiązek nikogo kto ma trochę więcej żeby darmozjadów przygarniać.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hatt0riHanz0
Hatt0riHanz0
20.03.2025, 18:09:13 via Android
  • 52
@Popiesz3721 No pójdą. Polaków wywalą z roboty, Saszkom dadzą za darmo lokum w hotelu z wyżywieniem, nie płacąc podatku dochodowego będą ściągać gruzy z Ukrainy bez ubezpieczenia i przeglądu którymi będą po pijaku ludzi rozjeżdżać, leczyć się priorytetowo na NFZ, ich żony będą robić chlew ma etacie w Biedronce i o--------ć ciebie jak zwrócisz uwagę a ich dzieciaki będą za darmo studiować za twoje bez matury dostając akademik i stypendia. Do
  • Odpowiedz
Hatt0riHanz0
Hatt0riHanz0
21.03.2025, 00:29:18 via Android
  • 22
@yungdupa Mnie nikt z pracy nie wywala, nie pracuję w Polsce. Ale widzę co się dzieje i tak p-------c pokazujesz tylko że widzisz najdalej do czubka własnego nosa. Są miliony Polaków którzy imali się najprostszych zajęć z różnych powodów. Nie każdy może zostać prezesem, prawnikiem, inżynierem czy doktorem. Ci ludzie też mają prawo pracować i godnie żyć we własnym kraju. Jeśli myślisz że jesteś niezastąpiony bo żaden Ukrainiec nie wygryzie cię
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
20.03.2025, 20:06:46 via Wykop
  • 47
Odbudują w ramach czynu społecznego a później się znajdą 150 letni spadkobiercy co przechwycą odbudowane kamienice.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
22.03.2025, 08:17:38 via Wykop
  • 0
@nixodus: Po wojnie obowiązkowe wizy dla wszystkich z Ukrainy oraz pełna weryfikacja czy to nie kryminalista oraz żadnego socjalu co najwyżej na 3 miesiące. Nie pracuje to won, nie uczy się języka to won, nie potrafi normalnie żyć tylko kombinuje to won itd.
  • Odpowiedz
zdzichpolspzoo
zdzichpolspzoo
20.03.2025, 21:15:48 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
20.03.2025, 22:58:58 via Wykop
  • 9
@zdzichpolspzoo: Dorzuć do tego: całą śmietankę spija ktoś inny. Kasa na sprzęt zostaje podp*na, nawet zakupiony sprzęt nie dojeżdża na front. Sam siedzisz w okopie aż zdechniesz, albo czekasz czy rakieta kulasów nie oberwie. Jeżeli oberwie, dostajesz blaszkę na pierś i wypj na ulicę - no, chyba że masz rodzinę która bedzie utrzymywała, ponieważ żona/dziewczyna dawno skacze po czyimś "konarze".
---
Dużo patriotycznych wstawek w propagandzie, ale rzeczywistość
  • Odpowiedz
kanis-sapiens
kanis-sapiens
21.03.2025, 12:59:48 via Wykop
  • 1
@zdzichpolspzoo: Państwo ukraińskie jest dysfunkcyjnym koszmarem bez widoków na poprawę
https://www.youtube.com/watch?v=ZtjAl2iN-B4
kanis-sapiens - @zdzichpolspzoo: Państwo ukraińskie jest dysfunkcyjnym koszmarem bez ...
  • Odpowiedz
mareksa666
mareksa666
mareksa666
20.03.2025, 11:28:59 via Wykop
  • 21
pol miliona miesiecznie chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
20.03.2025, 11:27:12 via Wykop
  • 20
A dokąd oni chcą wyjechać i na jakich wizach?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

peoplearestrange
peoplearestrange
20.03.2025, 20:58:49 via Wykop
  • 20
@matthewonthego: domysl sie dokąd będzie pierwszy rzut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kosmoss
kosmoss
21.03.2025, 09:10:32 via Wykop
  • -1
@matthewonthego: każdy z nich może wiechać do EU na 90 dni bez dodatkowych papierów.
  • Odpowiedz
undsame
undsame
undsame
20.03.2025, 21:17:20 via Wykop
  • 18
ale to na jakiej zasadzie można zamieszkać i pracować ot tak sobie w kraju UE? rozumiem że jest wojna i są imigranci, no ale po wojnie? Przecież nawet my czy mieszkańcy innych krajów nowo przyłączonych do UE nie mieli prawa do pracy np w takich Niemczech
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K
20.03.2025, 21:24:28 via iOS
  • 3
@undsame pozwolenie na pracę mówi Ci coś? Każdy Polak, który chciał pracować po wejściu Polski do UE mógł pracować. Wystarczyło chcieć. Europa Zachodnia weźmie każdego kto będzie chciał robić z pocałowaniem ręki.
  • Odpowiedz
Sprus
Sprus
20.03.2025, 21:39:57 via Android
  • 5
@undsame polskojęzyczny rząd zrobi im loda po same kolana i nie tylko dostaną prawa do wyjazdu i pracy to jeszcze dostaną prawo głosu w Polsce w wyborach
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
20.03.2025, 18:07:08 via Wykop
  • 18
wiecej... i wszyscy do Polski, wroca lata 90 i to na dekade lekko.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2Girls_1Cup
2Girls_1Cup
20.03.2025, 19:19:00 via Wykop
  • 17
@Maziol: już wróciły razem z nadmiernym importem gruzinów...
  • Odpowiedz
Maziol
Maziol
20.03.2025, 19:41:19 via Wykop
  • 8
@2Girls_1Cup: to nawet nie 1/10 tego co sie bedzie dzialo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
2957
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2970
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2810
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2806
Zwykły młody człowiek z rigczem
Zwykły młody człowiek z rigczem
2079
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #dzieci
  • #nieruchomosci
  • #zwiazki
  • #rozowepaski
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #takaprawda
  • #logikarozowychpaskow
  • #spoleczenstwo
  • #ciekawostki
  • #p0lka
  • #antynatalizm
  • #dzietnosc
  • #blackpill

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking