Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

398

"Góry kości" w lasach. Pod Limanową wpadli azerscy rzeźnicy

Pokaż treści 18+

"Góry kości" w lasach. Pod Limanową wpadli azerscy rzeźnicy

Czy w lokalach z kebabami, shoarmami i innymi daniami kuchni bliskowschodniej w całej Polsce mogło być podawane klientom

LuzikSebastian
LuzikSebastian
z
onet.pl
dodany: 19.03.2025, 10:30:14
  • #
    kebab
  • #
    mieso
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Kiełbasy Hermana - T.LOVE
191814241
z youtube.com
  • 0

Komentarze (71)

najlepsze

miszczumsc
miszczumsc
miszczumsc
19.03.2025, 11:51:36 via Wykop
  • 224
Czyli nie dość, że musimy walczyć z rodzimą przestępczością, to jeszcze obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski popełniać przestępstwa...
Ile można czekać na zmiany w prawie i zaostrzenie przepisów, tak aby obcokrajowcy obawiali się popełniać przestępstwa w Polsce?

Powinni być:
1) Sprawiedliwie i surowo karani
2) Konfiskata majątku i odpracowywanie na rzecz utrzymania podczas odbywania wyroku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.03.2025, 21:32:06 via Wykop
  • 22
Czyli nie dość, że musimy walczyć z rodzimą przestępczością, to jeszcze obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski popełniać przestępstwa...


@miszczumsc: witamy w nowoczesnym zachodnim kraju ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
19.03.2025, 23:18:58 via Wykop
  • 9
Powinni być:

1) Sprawiedliwie i surowo karani


@miszczumsc: no i już Twój pomysł leży i kwiczy bo nasze służby nie działają.
To że mamy spokój na ulicach to zasługa spokojnego społeczeństwa a nie sprawnych służb.
Nawet jak rząd będzie wypierdzielał za byle pierdołę to i tak wielu będzie próbowało kraść bo może nie wpadną.
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
19.03.2025, 12:57:44 via Wykop
  • 84
przestancie sprowadzac tych gruzinow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dave8
dave8
19.03.2025, 15:14:12 via Wykop
  • 56
@aleksc: spokojnie , juz niedlugo gruzinów zastąpi cały 3ci swiat, pół Azji i 2/3 Afryki...
  • Odpowiedz
Frundsberg
Frundsberg
Frundsberg
19.03.2025, 21:03:38 via Wykop
  • 15
@artiuch: Niewielu, nie spotkałem żadnego, a zdarza mi się mieć służbowo z nimi do czynienia. To zawsze są Gruzini z Gruzji, nie wiem skąd info, że to Ukraińcy.
  • Odpowiedz
z.....u
z.....u
konto usunięte 19.03.2025, 20:53:36 via Wykop
  • 45
Skoro Gruzini robili kule do kebabów, to nielegalny uboj miesa jest chyba najmniejszym problemem. Ja bym zainteresował się przypadkami zaginięć w tamtych okolicach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

777_michal_777
777_michal_777
777_michal_777
19.03.2025, 21:20:48 via Wykop
  • 1
@zgubiles_sie_jelonku: właśnie takiego obrotu sprawy spodziewałem się widząc nagłówek, zawiodłem się
  • Odpowiedz
jasparr
jasparr
jasparr
20.03.2025, 02:47:39 via Wykop
  • 1
@777_michal_777: Spokojnie, sprawa jest rozwojowa.
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
19.03.2025, 10:37:18 via Wykop
  • 35
Czyli co p.Korwin się doczekał z tymi paróweczkami?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
19.03.2025, 11:23:34 via Wykop
  • 29
krafotwe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Blaskun
Blaskun
19.03.2025, 16:01:06 via Wykop
  • 27
@na_ulicy_maslo_trzaslo:
Blaskun - @naulicymaslo_trzaslo:

źródło: 34d07b8595455aa1

Pobierz
  • Odpowiedz
DzikWesolek
DzikWesolek
19.03.2025, 20:59:27 via Wykop
  • 6
@Blaskun: Ten akurat był w Limanowej ale na zapieksach
  • Odpowiedz
debi5s
debi5s
19.03.2025, 21:03:35 via Wykop
  • 22
polacy i tak będą jeść i ochoczo głosować na partie promujące dalsze sprowadzanie tych żuli
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paliwoda
paliwoda
20.03.2025, 08:18:06 via Wykop
  • -6
polacy


@debi5s: Polacy, nieuku.
  • Odpowiedz
Kowal13
Kowal13
19.03.2025, 20:57:45 via Android
  • 15
Co trzeba mieć w głowie żeby kupować śmierdzącego kebaba z brudnej budy i to jeszcze jeść? Xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DzikWesolek
DzikWesolek
19.03.2025, 21:04:21 via Wykop
  • 7
@Kowal13: Czasami po prostu nachodzi zachcianka
DzikWesolek - @Kowal13: Czasami po prostu nachodzi zachcianka
  • Odpowiedz
Heady1991
Heady1991
Heady1991
19.03.2025, 21:37:13 via Android
  • 9
@Kowal13 z podłej budy się nie je, są normalne lokale, czyste, zadbane, zawsze możesz poprosić o etykietę z mięsa, które się aktualnie kręci i pracownik lokalu MUSI to pokazać, bo masz prawo wiedzieć skąd mają mięso i jaki ma skład
  • Odpowiedz
julian69
julian69
julian69
19.03.2025, 18:08:21 via Wykop
  • 14
Znajomy z Wietnamu z którym kiedyś studiowałem powiedział mi, że pies jest drogi ale najlepszy zimą i jakbym miał możliwość to żebym koniecznie spróbował. Tu co prawda inna kultura ale mentalność podobna. Oni tych kebabów z koziny czy jagnięciny nie robili dla zwykłego Kowalskiego, bo się po prostu nie opłaca.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Olsea
Olsea
Olsea
19.03.2025, 21:01:24 via Wykop
  • 12
@julian69: kwestia tego, że jako społeczeństwo dzielimy na "do kochania" i "do jedzenia". Gdyby króliki były powszechnym zwierzęcien do zabawy to nigdy byśmy nie mieli ich w sklepie. Poza tym kiedyś hodowano króliki w domu, a potem rodzice robili pasztet z przyjaciela dzieci. Też płakały, ale wyrastały. Tak im dozowano dorosłość kiedyś.
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15
19.03.2025, 12:20:01 via Wykop
  • 12
ciekawe czy ludzi też podawali jako mięso halal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

q.....k
konto usunięte 19.03.2025, 11:26:56 via Wykop
  • 11
Kebabik mmmmm najlepszy przyjaciel piwniczaka z wypoku 😆 🤣 😆
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Karpatnik
Karpatnik
Karpatnik
19.03.2025, 12:46:21 via Wykop
  • 8

Komentarz usunięty przez moderatora

Maroman
Maroman
Maroman
19.03.2025, 20:56:45 via Wykop
  • 2
@Karpatnik: Bo jest taka glupi a moda na kebaby, zapiekanki i tym podobny syf. Glownie kupuja to mlodzi i janusze, ktorzy mysla, ze to rarytas, bo tyle miesa. A konczy sie problemami gastro, ale w pozniejszym wieku. Zdecydowanie wole moj bar, ktory gotuje normalne zupy i dania domowe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4287
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3172
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3091
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2659
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2362
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #jedzenie
  • #jedzzwykopem
  • #fastfood
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #ksiazulo
  • #gastronomia
  • #krakow
  • #polska
  • #pizza
  • #gotujzwykopem
  • #foodporn
  • #kiciochpyta
  • #pytanie
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking