W Fabryce Łożysk Tocznych w Kraśniku ruszyły zwolnienia pracowników.

Zaczęło się od zapowiedzi ws. 120 osób, dzięki interwencji związkowców ostatecznie stanęło na 81. W Fabryce Łożysk Tocznych w Kraśniku ruszyły zwolnienia pracowników - dowiaduje się Wirtualna Polska. Z 2 tys pracowników w 2013 roku, dziś zostało jedynie 1056 osób.

- #
- #
- #
- #
- #
- 139
- Odpowiedz







Komentarze (139)
najlepsze
Thank you UE!
Trzeba było stawiać elektrownie atomowe, zamiast przejadać na 500+, teraz nie ma ani dzieciorów, ani fabryk.