Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

430

W Fabryce Łożysk Tocznych w Kraśniku ruszyły zwolnienia pracowników.

W Fabryce Łożysk Tocznych w Kraśniku ruszyły zwolnienia pracowników.

Zaczęło się od zapowiedzi ws. 120 osób, dzięki interwencji związkowców ostatecznie stanęło na 81. W Fabryce Łożysk Tocznych w Kraśniku ruszyły zwolnienia pracowników - dowiaduje się Wirtualna Polska. Z 2 tys pracowników w 2013 roku, dziś zostało jedynie 1056 osób.

federiczii
federiczii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.03.2025, 10:19:19
  • #
    przemysl
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    lubelskie
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Marka z tradycjami i nawet produkowała dla Wermachtu i niemcy ukradli plany
Pawelkolega
z youtube.com
  • 19
Szkoda, bo to były świetne łożyska
Pawelkolega
z youtube.com
  • 15

Komentarze (139)

najlepsze

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
15.03.2025, 18:45:31 via Wykop
  • 5
już teraz materiał do produkcji, czyli stal łożyskową w postaci odkuwek jest sprowadzany z Chin, bo jak tłumaczą władze firmy, tam energia jest tańsza o 300 proc.

Thank you UE!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Przegrywultimate
Przegrywultimate
15.03.2025, 19:41:49 via Wykop
  • 7
@dsomgi00: No absolutnie nie ma wpływu na to ETS, który jest niszczycielski dla cen prądu z gazu/węgla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
15.03.2025, 20:34:03 via Wykop
  • 2
@Przegrywultimate: przeciez zawsze w tych kolchozach kasa jest r-----------a na lewo i prawo, zatrudnianie po znajomosci bez kwalifikacji, a jak slysze ze w jakims kolchozie/zakladzie sa zwiazkowcy to wiadomo ze patologie sa jeszcze wieksze niz zwykle
  • Odpowiedz
sq2fog
sq2fog
16.03.2025, 11:14:39 via Wykop
  • 4
....łożyska... Podstawa mechaniki... Przestańmy jeszcze rafinować miedź... Bo po co... ;[[[
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
17.03.2025, 10:48:49 via Wykop
  • 1
@sq2fog: Tak niszczy się w danym kraju przemysł
  • Odpowiedz
robert83R
robert83R
16.03.2025, 08:19:14 via Android
  • 4
W Kielcach podobnie jak w Kraśniku, w fabryce łożysk nsk również zwolnienia.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
17.03.2025, 10:49:39 via Wykop
  • 0
@robert83R: Po co wojna jak wykończą przemysł. I tak od ponad 30 lat popisu
  • Odpowiedz
zbigniew0
zbigniew0
zbigniew0
15.03.2025, 22:31:11 via Wykop
  • 4
Cóż, PiS podniósł ceny prądu o 400%, co mogło pójść nie tak w polskim przemyśle??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba było stawiać elektrownie atomowe, zamiast przejadać na 500+, teraz nie ma ani dzieciorów, ani fabryk.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_
15.03.2025, 18:47:34 via Android
  • 3
FŁT miały swoją renomę na rynku, w budowie maszyn dość powszechnie stosowane
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DomModyNysa
DomModyNysa
17.03.2025, 13:26:56 via Wykop
  • 0
@RKN_: tylko, że Ci idioci już nie posiadają prawa do marki FŁT. FŁT należy teraz do chińskiej grupy Tri-Ring, bo mądrzy właściciele nie dopełnili formalności prawnych. Polskie łożyska z Kraśnika są teraz sprzedawane pod marką PBF, a FŁT robią w Chinach. Nic dziwnego, że firma nie prosperuje zbyt dobrze skoro stracili swoją całą markę xD
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
17.03.2025, 13:42:14 via Android
  • 0
@DomModyNysa my to zawsze mieliśmy łeb do interesów :-)
  • Odpowiedz
kot-kod
kot-kod
16.03.2025, 07:22:41 via Wykop
  • 2
Podziękujcie UE i cenom energii. Jak myślicie, że eko szajba to tylko autka elektryczne wciskane na siłę to się mylicie. Pomysły eurokratów wspierane przez ich klakierów w Polsce to bieda dla milionów. Kraśnik się zamyka, niedaleko Siarkopol w Grzybowie. Idzie recesja jak w latach 90.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BArtus
BArtus
16.03.2025, 05:59:08 via Wypiek
  • 2
A potem będą potrzebne łożyska do Krabów czy innych Borsuków, żeby zwiększyć produkcję - a Chiny powiedzą, że nie dadzą bo to będzie oznaczać eskalację 🙄
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sakulbn
sakulbn
15.03.2025, 23:28:37 via Wykop
  • 2
Mój tatuś tam pracował jak my mali byli i kulki przynosił a my z procy strzelali
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IlllI
IlllI
IlllI
16.03.2025, 06:22:36 via iOS
  • 3
@sakulbn stąd ten avatar?
  • Odpowiedz
sakulbn
sakulbn
16.03.2025, 22:21:22 via Wykop
  • 0
@IlllI: mysliciel z internetu podał link. Fajne komiksy
  • Odpowiedz
JanMocny
JanMocny
JanMocny
16.03.2025, 14:17:35 via Wykop
  • 1
UE wysokimi kosztami energii zniszczy wszystko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

U.....z
U.....z
konto usunięte 16.03.2025, 08:21:54 via Wykop
  • 1
To dopiero początek 😂
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4270
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3737
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2615
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2645
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2586
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #gospodarka
  • #polska
  • #praca
  • #rzeszow
  • #energetyka
  • #ciekawostki
  • #gornictwo
  • #motoryzacja
  • #ekonomia
  • #technologia
  • #podkarpacie
  • #niemcy
  • #europa
  • #uniaeuropejska
  • #militaria

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking