Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko226
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

426

Gminy straciły możliwość dotacji na 190mln zł - bo firma z Warszawy zapomniała..

Gminy straciły możliwość dotacji na 190mln zł - bo firma z Warszawy zapomniała..

Zapomniała złożyć wniosku na czas... O szybkie koleje... Poszkodowanych kilka set tysięcy mieszkańców i kilka gmin...

spicmen
spicmen
z
gazetalubuska.pl
dodany: 15.03.2025, 06:22:38
  • #
    polska
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (26)

najlepsze

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
15.03.2025, 07:23:33 via Wykop
  • 165
I w artykule nie ma wymienionej nazwy tej firmy doradczej xD Jak w tym kraju ma być dobrze?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

darek-jg
darek-jg
15.03.2025, 07:51:40 via Wykop
  • 74
@Chris_Karczynski: zwalanie wszystkiego na firmę moim zdaniem jest nieuczciwe bo wszystko załatwiane na ostatnią chwilę a oni stracą reputację

Dzień przed upływem terminu udało się pozyskać decyzję środowiskową (9 innych podmiotów było w takiej samej sytuacji, one wniosek złożyły). Porozumienie podpisaliśmy w dniu składania wniosków.

- Jeszcze o godz. 15.00 kontaktowaliśmy się z firmą, czy czegoś od nas potrzebuje. Dowiedzieliśmy się, że wszystko mają. I nic nie wskazywało, że coś może się
  • Odpowiedz
Anomalocaracid
Anomalocaracid
15.03.2025, 08:06:39 via Wykop
  • 67
@darek-jg: Też myślę że to naciągane. Sami wszystko na ostatnią chwilę robią i próbują na pośrednika zwalić
  • Odpowiedz
menelpijak
menelpijak
15.03.2025, 13:44:17 via Wykop
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

menelpijak
menelpijak
15.03.2025, 17:56:22 via Wykop
  • 1
@Milegodniawszystkim: taaaaaak, jeszcze 50% trzaśnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
16.03.2025, 09:47:14 via Android
  • 0
@Milegodniawszystkim tyle to tylko na rolnikach zarabiają
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
15.03.2025, 16:11:29 via iOS
  • 56
No tak, było kilka lat ale urzędasy łaskawie zostawiły JEDEN DZIEŃ na wysłanie wniosku! Jak można tak spiedrolić swoje obowiązki? Nie słyszelj o wypadkach losowych? Awaria systemu, zepsuty komputer, wypadek samochodowy pracownika z uprawnieniami do certyfikatu, cokolwiek? Ale co tam, "przecież dzień przed terminem zakończyliśmy formalności" xD

Banda niekompetentnych nierobów.

Zakop za informację nieprawdziwą, bo przede wszystkim winne są urzędy. Plus j------a Szanowna Instytucja Zarządzająca, która nie uznała wyjaśnień - bo murwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cinque-Stelle
Cinque-Stelle
15.03.2025, 11:48:47 via Wykop
  • 19
Jak mówił Tomasz Winnicki, sytuacja była na bieżąco monitorowana.


coś słabo monitorowali
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zle_Japko
Zle_Japko
15.03.2025, 16:29:17 via Android
  • 3
@Cinque-Stelle https://youtu.be/XslcgQJMZaY?feature=shared

Tak wyglądało monitorowanie
  • Odpowiedz
CienCzlowieka
CienCzlowieka
CienCzlowieka
15.03.2025, 21:06:44 via Wykop
  • 1
@Cinque-Stelle: monitorowali ale wygaszacz ekranu się włączył, a kulka w myszcze była bardzo brudna.
  • Odpowiedz
kazzr
kazzr
15.03.2025, 17:18:11 via Wykop
  • 10
Kolejny projekt rozbity o biurokratyczny beton. Sam brałem udział przy technologicznym projekcie (ws. obronności notabene), który w taki sposób uwalili. Firma od marginalnej funkcji nie złożyła papierów na czas i cały projekt za grube miliony poszedł do kosza. Decyzja o jego uwaleniu zapadła 5 miesięcy temu i do tej pory cisza – nowego naboru brak. Jak ktoś się zastanawia, czemu w Polsce nic się nie da, to właśnie dlatego. Ale za to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dict
dict
15.03.2025, 15:51:14 via Wykop
  • 7
Kązdy urzędnik za taką akcję powinien ponieść surowe konsekwencje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

santa-clara
santa-clara
santa-clara
15.03.2025, 19:45:16 via Android
  • 4
Urzędnik w tym państwie jest chroniony i za nic nie odpowiada.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ronaldinio
ronaldinio
ronaldinio
15.03.2025, 19:29:28 via Wykop
  • 4
Komuniści wpadli w problemy, które sami stworzyli. Dotacje to rak. Wszystko robione na ostatnią chwilę, setki dokumentów, gdzie jedna pierdoła jak tu może przekreślić cały projekt, urzędasy mają robotę, przez co wszystko jest przepłacone minimum 3 krotnie. UE to rak. W "komunistycznych" Chinach potrafia w rok wybudować kilkusetkilometrową autostradę, u nas dłużej trwa przygotowywanie dokumentacji. Dlatego Europa jest w czarnej dupie, a będzie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....2
a.....2
konto usunięte 15.03.2025, 17:42:26 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piksel123
Piksel123
Piksel123
15.03.2025, 20:02:15 via Wykop
  • 1
@andrej2: A czytałeś w ogóle kto zawinił?
  • Odpowiedz
jestemprzeciw
jestemprzeciw
jestemprzeciw
15.03.2025, 17:02:41 via Wykop
  • 2
Przecież ta kasa nie znikinie. Ktoś inny wyda. A nie wydana kasa na koniec roku idzie do worka MON.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
4022
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
2946
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
2281
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
2198
18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem
18-latek w Maserati śmiertelnie staranował małżeństwo. Sąd zadziwia wyrokiem
2146
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking