Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

964

Ojczym wykąpał 4-letniego Leosia we wrzątku. "To była powolna i okrutna śmierć".

Pokaż treści 18+

Ojczym wykąpał 4-letniego Leosia we wrzątku. "To była powolna i okrutna śmierć".

Wyrok? Po 10 lat więzienia dla ojczyma i matki dziecka. "Nie myśleliśmy w ogóle, że on może od tego umrzeć. Karolina mówiła później, żeby upiec martwe dziecko i dać psom na pożarcie, albo wrzucić zwłoki do Wisły. Bo jak nie, to pójdziemy siedzieć"

spere
spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 14.03.2025, 14:05:23
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    patologiazmiasta
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Sakuła-Łuciuk 503 035 407
mateusz-nowinowski
z g.co
  • -17

Komentarze (279)

najlepsze

Diackon
Diackon
14.03.2025, 15:19:52 via Wykop
  • 558
Kur** jakie 10 lat czapa i tyle. Przecież to nawet patologia nie jest to jest jakieś zwyrolstwo.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AntyspoIeczny
AntyspoIeczny
14.03.2025, 18:06:12 via Wykop
  • 189
@Diackon: to ja k**** dostałem 4 lata za frajer z pomówień, a tu typ, przez którego dziecko umierało w męczarniach dostaje 10 lat?
  • Odpowiedz
AntyspoIeczny
AntyspoIeczny
14.03.2025, 19:02:44 via Wykop
  • 91
za zniesławienie grozi maks rok z oskarżenia prywatnego, a nie słyszałem o takim orzeczeniu. Art. 212. KK

Jednak mam wrażenie, że przez 4 lata nie nauczyłeś się nawet terminologii w temacie za co i dlaczego siedziałeś.


@marcinst: nie nie, proszę pana, z pomówień to ja dostałem wyrok, ale te pomówienia to w moją stronę.
Oczywiście ja byłem sprawcą, kobieta ofiarą. Do dziś zbieram się, aby opisać to w mediach i
  • Odpowiedz
Nauta
Nauta
14.03.2025, 15:41:32 via Wykop
  • 184
Problem wymiaru sprawiedliwości w soczewce.
Jest duch prawa i litera prawa, to od sędziego powinno zależeć jak to "zważy",
tutaj nie ma okoliczności łagodzących, a wręcz przeciwnie.

10 lat to nawet nie jest kpina, to jak zachęta dla kolejnej patologii.
Oczywiście, że marzy się kara śmieci - powolna i bolesna, np. przez śmierć głodową,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nauta
Nauta
14.03.2025, 18:33:14 via Wykop
  • 7
@bardzospokojnyczlowiek:
Ponoszenie konsekwencji czynów - czyli kara, albo jej element skoro cytujesz akurat ten fragment.
Zemsta to by była moja osobista, jako ojca - ale ja jestem chyba specyficzny, życzyłbym sprawcy jak najkrótszego wyroku...
  • Odpowiedz
Nauta
Nauta
14.03.2025, 18:43:29 via Wykop
  • 18
@PlackiChaosu:
Pełna zgoda. Wykazywanie jakiejkolwiek skruchy wobec takiego bydła, to niestety negatywny skutek uboczny "postępu cywilizacyjnego". Jeszcze 40 lat temu i to w Polsce, wyrok byłby jasny - śmierć przez powieszenie.

Jednak niestety masz rację w temacie nepotyzmu. Oczywistym jest, że gdyby to było dziecko sędziego, to temat byłby już dawno rozwiązany - podejrzany uległby wypadkowi podczas transportu - wiadomo, że śmiertelnemu.

W takie rzeczywistości żyjemy, niestety większość ludzi dalej
  • Odpowiedz
Chicane
Chicane
14.03.2025, 18:14:11 via Android
  • 154
Martwe dziecko nie opowie jak to było, jest tylko historia tych sadystów. Ale fakty są takie że dziecko znalazło się we wrzątku, potem nikt nie udzielił mu pomocy, a jak zmarło to zakopali i zalali ciało cementem. Jak dla mnie to było celowe morderstwo, które być może miało wyglądać na wypadek l, że niby samo dziecko m weszlo do wrzątku. Gdyby tak było to by wezwali pomoc, a co zrobili? Zakopali i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skrzycki
Skrzycki
Skrzycki
14.03.2025, 18:54:56 via Android
  • 34
@Chicane Faktem jest, że zabili dziecko i je zakopali. Reszta to ich linia obrony, która łyknął sąd
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
14.03.2025, 19:30:58 via Wykop
  • 15
@Chicane: 25 lat minimum powinno być. Prawo w tym kraju nie istnieje.


KŚ w tym przypadku to chyba jedyny możliwy wyrok.
  • Odpowiedz
DrakkainenV
DrakkainenV
14.03.2025, 14:43:59 via Android
  • 147

Komentarz usunięty przez moderatora

C.....m
C.....m
konto usunięte 14.03.2025, 17:41:10 via Wykop
  • 17

Komentarz usunięty przez moderatora

gulo
gulo
14.03.2025, 18:09:06 via Android
  • 27
@DrakkainenV cóż za marnotrawstwo, tyle poczciwych ludzi czeka na przeszczep organów...
  • Odpowiedz
B.....d
B.....d
konto usunięte 14.03.2025, 17:40:30 via Wykop
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cruex
cruex
14.03.2025, 19:15:09 via Wykop
  • 7
@PlackiChaosu: ale rozumiesz, że wyrok wydaje sędzia a nie adwokat?
  • Odpowiedz
beeras
beeras
14.03.2025, 19:40:40 via Wykop
  • 12
@PlackiChaosu: Bardzo często tacy ludzie mają obrońcę z urzędu, nie bardzo masz możliwość odmówić prowadzenia takiej sprawy. Co więcej - jak będziesz go źle bronić to czeka Cię dyscyplinarka i pozew od "klienta". Oni bardzo lubią pisać te pozwy bo czasu mają w areszcie pełno, pomoc prawną za darmo i nie ponoszą żadnych konsekwencji (przeważnie brak majątku itp).
  • Odpowiedz
TomekOrl
TomekOrl
14.03.2025, 18:23:43 via Wykop
  • 76
Odpady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
TomekOrl - Odpady ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2025-03-14 192302

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marsjanin2012
marsjanin2012
14.03.2025, 18:55:48 via Android
  • 21
@TomekOrl kto mu na życzenie robi taką fryzurę? Przecież to jest więzień.
  • Odpowiedz
piwozrana
piwozrana
14.03.2025, 22:02:58 via Wykop
  • 10

Komentarz usunięty przez moderatora

Rubbik
Rubbik
14.03.2025, 15:37:34 via Wykop
  • 66

Komentarz usunięty przez moderatora

C.....m
C.....m
konto usunięte 14.03.2025, 17:42:10 via Wykop
  • 28
@Rubbik: przecież od tego nie umrze więc co to za kara?
  • Odpowiedz
cudanakiju2
cudanakiju2
cudanakiju2
14.03.2025, 17:47:53 via Wykop
  • 3
@ChcialemBycKimsInnym: zdziwił byś się, zależy jak długo by trzymali
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
14.03.2025, 17:44:43 via Wykop
  • 57
I po co taki człowiek żyje jak ten chwast?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
14.03.2025, 18:57:17 via Wykop
  • 8
@jakub-dolega: Już nie bądzmy tacy surowi dla sędziego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
14.03.2025, 18:27:39 via Wykop
  • 49
Karolina mówiła później, żeby upiec martwe dziecko i dać psom na pożarcie, albo wrzucić zwłoki do Wisły. Bo jak nie, to pójdziemy siedzieć"


Koorwa mać, co za pochrzanieni zwyrole, czytałem to i nie mogłem uwierzyć że takie śmieci jeszcze żyją i są zdolne do czegoś tak chorego.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
14.03.2025, 18:44:48 via Wykop
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
killuawykop
killuawykop
killuawykop
14.03.2025, 19:24:28 via Wykop
  • 8
@SystemHalted2_0: zachodzi pytanie jakim trzeba byc p-----m, patusem, człowiekiem bez empatii, bez RIGCZu , psychopatą... by dac im tak niskie wyroki.
  • Odpowiedz
danek_
danek_
danek_
14.03.2025, 18:08:58 via Wykop
  • 36
Skoro oni nie wiedzieli że od tego mozna umrzeć to może należałoby im zrobić taką samą kąpiel?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
15.03.2025, 08:07:40 via Wykop
  • 0
@danek_: ale teraz już wiedzą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3707
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3204
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3109
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3016
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
1771
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking