26 lat temu Polska dołączyła do NATO.

To wielki dzień dla Polski, jak i dla milionów Polaków rozproszonych po wszystkich kontynentach. Polska wraca na zawsze tam, gdzie jest jej miejsce, do wolnego świata - mówił w dniu oficjalnego przystąpienia Polski do NATO ówczesny polski minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 70
- Odpowiedz






Komentarze (70)
najlepsze
P.S. Tak, rubelki już doszły, a onuca suszy się na kaloryferze.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/tylko-w-interii/news-aleksander-kwasniewski-ujawnia-alkoholowe-tajemnice-swiatowy,nId,6796171#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=safari
Nie wiem jakim ułomem trzeba być, żeby będąc Polakiem, głosować na tę rosyjską agenturę.
@Sathanas_Gloriam: żeby daleko nie szukać :
A teraz kiedy USA wyrównuje warunki handlowe z UE oraz grzmi na wszystkie (poza Polską, która się stosuje) członkowskie kraje by stosowały się do umowy NATO i dozbrajali się stosownie to każdy ma ból czterech liter.
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora