Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

766

Pilne! Największe spadki na giełdzie USA przy globalnych wzrostach od lat 80

Wszystkie zagraniczne gieldy świecą się na zielono po tym jak inwestorzy uciekają z amerykańskich spółek na zagraniczne. Trump już nie twierdzi że uratuje miejsca pracy. W telewizji zwala winę na Bidena. Bankrut chce zbankrutować USA.

chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
z
youtube.com
dodany: 10.03.2025, 17:27:53
  • #
    rozrywka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    januszebiznesu
  • #
    usa
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Strach padł na Wall Street. Najpoważniejsze spadki od miesięcy.
chlopiec_kucyk
z biznes.interia.pl
  • 29
Trump właśnie nałożył 50% cła na stal z Kanady
chlopiec_kucyk
z wykop.pl
  • 6

Komentarze (232)

najlepsze

HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
10.03.2025, 21:14:24 via Wykop
  • 251
Żeby coś mogło wzrosnońć ( ͡º ͜ʖ͡º), coś musi spaść.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lodowy19
lodowy19
11.03.2025, 12:15:49 via Wykop
  • 65
@HeniekZPodLasu:
lodowy19 - @HeniekZPodLasu:

źródło: 3258bd32be952b095f2c4db40f1435a089f0b120

Pobierz
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
11.03.2025, 13:30:27 via Wykop
  • 79
@HeniekZPodLasu: Kupuj wysoko, sprzedawaj nisko - inwestycje z wykop.pl (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

kacper-gorski-12
kacper-gorski-12
11.03.2025, 10:30:44 via Wykop
  • 218
jest to sekretny plan szachy 666G Trumpa.
Wytworzy w USA recesje, cena ropy spadnie i zbankrutuje Rosje
i puuuuf, tak powstał Chocapic
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....i
konto usunięte 11.03.2025, 13:35:51 via Wykop
  • 38
@kacper-gorski-12: Wazne, ze Trump "gnembi lewagow" i "nie bendzie tenczowej zarazy".
  • Odpowiedz
n.....i
konto usunięte 11.03.2025, 15:51:50 via Wykop
  • 4
@golon_g: Ale Trump Ci nie pomoze zniesc europejskiej zielonej rewolucji. On ma na Europe wyj...bongo.
  • Odpowiedz

wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
11.03.2025, 13:26:03 via Wykop
  • 175
Dlatego bufet sprzedał wszystko za wczasu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AEZAKMI_
AEZAKMI_
11.03.2025, 13:32:13 via Wykop
  • 54
@lukaschels: faktycznie nawet takie znalezisko było https://wykop.pl/link/7580293/warren-buffett-spodziewa-sie-korekty-ostro-sprzedaje-akcje
@przemyslaw-tabor 8

Warren Buffett spodziewa się korekty? Ostro sprzedaje akcje

więcej
  • Odpowiedz
lukaschels
lukaschels
11.03.2025, 13:37:38 via Android
  • 67
@AEZAKMI_ dzięki. W sumie jestem jak on , swoje skromne oszczędności z amerykańskich akcji sprzedałem uznając że zarobiłem na Trumpie wystarczająco a on zaraz coś o-----e. Ale kupiłem bitcoina więc nie wiem czy taki że mnie dobry analityk
  • Odpowiedz
mvp84
mvp84
11.03.2025, 13:34:54 via Wykop
  • 120
mvp84

źródło: 9dc05bf48381349bf690e77c3b1542ab93a63b33089be6f7fdcccfa379665405,w800

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BykNieDajeMleka
BykNieDajeMleka
11.03.2025, 13:40:55 via Wykop
  • 33
@mvp84: a to ledwie początek
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
11.03.2025, 14:13:54 via Wykop
  • 20
@mvp84: żeby nie było że wszystkie spadki na giełdzie to zasługa trumpa to nvidia jest sobie sama winna bo chcieli monopolu a tu przyszli chińczycy i giełda zrobiła ziuuuuuu w doł
  • Odpowiedz
Langusta_Pospolita
Langusta_Pospolita
11.03.2025, 13:31:29 via Wykop
  • 81
Trump to taki gość co za co się nie weźmie osobiście to s-------i. Przed wózkiem z marketu i puszkami z opieki społecznej ratuje go odziedziczony majątek i ogromne, w miarę stałe, wpływy gotówki wypracowanej dzięki temu majątkowi.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

klamkaodokna
klamkaodokna
klamkaodokna
11.03.2025, 13:37:34 via Wykop
  • 46
@Langusta_Pospolita: i tak i nie - gdyby byl najwiekszym mozliwym nieudacznikiem to odziedziczony majatek w-------y do zera. Ale prawda jest taka, ze budowal nieruchomosci w czasach gdy bylo na nie ogromne zapotrzebowanie (do tego agresywnie i prawie bezkarnie nadużywając przewag jakie daje posiadanie kapitału), wiec w takich warunkach nie trzeba bylo byc geniuszem biznesu, zeby sie wzbogacic. Cos jak dzisiejsze krypto - ktos uwierzyl w to x lat temu, dorobil
  • Odpowiedz
robert-sad
robert-sad
11.03.2025, 14:01:50 via Wykop
  • 7
@Langusta_Pospolita: on sie na niczym nie zna wiec jak ma cokolwiek zrobic poprawnie ;)
  • Odpowiedz
PanTrollolo
PanTrollolo
11.03.2025, 10:51:22 via Wykop
  • 72
MEGA! Make Europe Great Again
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

guilmonn
guilmonn
guilmonn
11.03.2025, 13:42:48 via Wykop
  • 18
@PanTrollolo: *white
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
11.03.2025, 14:20:53 via Android
  • 32
@guilmonn
kartofel - @guilmonn

źródło: temp_file4803611322919887790

Pobierz
  • Odpowiedz
voot
voot
11.03.2025, 14:04:09 via Wykop
  • 66
Giełda USA jest mega napompowana, wartość amerykańskich spółek jest przewartościowana przez sam fakt, że są amerykańskie, czyli wielkiego, stabilnego i przewidywalnego kraju, który dodatkowo faworyzuje korporacje kosztem mniejszych firm i pozostałych obywateli, oraz przy tym wszystkim bazuje na współpracy gospodarczej z całym światem. Dlatego do USA płynął kapitał z całego świata, jako iż zawsze było to bezpieczne miejsce do inwestowania.

Trump kontynuuje politykę faworyzowania korporacji, natomiast zaczął zrywać z USA metkę stabilnego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vanillla_guy
vanillla_guy
11.03.2025, 15:03:52 via Wykop
  • 1
@voot: Ej, ale brakująca ''składka'' Luksemburga czy Hiszpanii na NATO jest warta więcej niż ten kapitał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Messix
Messix
11.03.2025, 13:30:14 via Wykop
  • 57
Ameryka też się sypie to osobny rozdział( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonJohnsonXIII
DonJohnsonXIII
11.03.2025, 13:32:02 via Wykop
  • 14
@Messix: palił, ale się nie zaciągał
  • Odpowiedz
buczubuczu
buczubuczu
11.03.2025, 15:28:49 via Wypiek
  • 4
@jest_agrest-nie_ma toć roboty u nas ni ma, i co ty na to powiesz?
  • Odpowiedz
keklulz
keklulz
11.03.2025, 14:05:06 via Wykop
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
11.03.2025, 14:50:31 via Wykop
  • 9
@keklulz: W takim razie kogoś mi przypomina, już kiedyś ktoś coś o poświęcaniu gospodarki dla swojej wizji tak mówił (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Bslawek29
Bslawek29
Bslawek29
11.03.2025, 15:04:13 via Wykop
  • 6
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: dwóch wielkich wizjonerów,( ͡° ͜ʖ ͡°) kapitał potrzebuje pokoju, spokoju i stabilności; przynajmniej złudzenia gospodarki wolnorynkowej i demokracji; może gdzieś Trumpa schowają do szuflady
  • Odpowiedz
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
11.03.2025, 13:46:42 via Wykop
  • 39
Usa mają najgłupszego prezydenta w historii USA w momencie, gdy prezydent USA był krytycznie ważny dla ładu światowego.

No pięknie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
11.03.2025, 14:14:31 via Wykop
  • 32
@Cukr91: Tu nie chodziło mi o samego prezydenta, a o kancelarię. Biden to był dziadek z demencją, za to plecy miał dosyć normalne. Trump to narcyz z również powoli narastającym oderwaniem, tylko że za jego plecami mamy karmiących jego narcyzm, miernoty i ludzi z d--y jak ten last dance of vance czy mózg.
  • Odpowiedz
tas2000
tas2000
11.03.2025, 14:25:06 via Wykop
  • 4
@kepak: Problemem jest zabetonowana scena polityczna. na prezydenta startują głupi i głupszy. Problemem jest też, że nie ma trzeciej siły, takiej pomiędzy z-----i pomysłami demokratów o płciach, LGBT, Blm a mega prawicowymi republikanami. Przydała by się jakaś zdroworozsądkowa alternatywa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3162
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3080
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3028
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2610
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2335
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #kultura
  • #heheszki
  • #muzyka
  • #film
  • #gry
  • #humor
  • #swiat
  • #technologia
  • #polska
  • #nauka
  • #sport
  • #wykop
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking