Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2301

Rubio do Sikorskiego: powiedz "dziękuję"

Pokaż treści 18+

Rubio do Sikorskiego: powiedz "dziękuję"

Szef MSZ Radosław Sikorski zareagował na post Elona Muska, który odpisał, że "cały front by się załamał", gdyby wyłączył star linki. Elon Musk z klolei napisał: "Bądź cicho mały człowieku"

szklarskaporeba
szklarskaporeba
z
tvn24.pl
dodany: 09.03.2025, 15:49:04
  • #
    ukraina
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • 860
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (12)

Polska zamawia kolejne 5 tys. zestawów Starlink dla Ukrainy
ZaskroniecPapierzasty
z wykop.pl
  • 142
Gawkowski: Płacimy i będziemy płacić abonament za Starlinka dla Ukrainy
ZaskroniecPapierzasty
z wykop.pl
  • 100

Komentarze (860)

najlepsze

n.....i
konto usunięte 09.03.2025, 16:56:09 via Wykop
  • 1465
Niektore komentarze w tym znalezisku to jakis rak wysrywany przez zakompleksionych inceli. Banda "patriotów", ktorzy ciesza sie, ze jakis pajac z USA potraktowal ministra spraw zagranicznych ich wlasnego kraju z buta i zajmuja sie lizaniem jajec Trumpowi i jego pomagierowi. Dziwi mnie to, ze jeszcze ten kraj oficjalnie istnieje. Chociaz pewnie juz niedlugo, skoro w polskim sejmie poslowie skanduja nazwisko przywodcy obcego mocarstwa. Zaj...sci patrioci. Troche k...wa godnosci...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....i
konto usunięte 09.03.2025, 17:12:02 via Wykop
  • 398
@Nowy102: Swiat nie jest czarno-bialy i ja bym rozdzielil dwie kwestie. Starlinki, aby gruzowac kacapow i utrzymac strefę buforowa miedzy Polska a kacapskim mirem maja sens. 800 plus i socjal dla Ukraincow w Polsce - nie, bo to jest tylko przejadanie kasy. A Elonowi niezle juz odj...lo. Jego zadaniem jest wykonanie uslugi, za ktora Polska zaplacila, jesli SpaceX ma byc traktowany powaznie, a nie gigantyczny Januszex, w ktorym od humoru
  • Odpowiedz
Porucznik_Nos
Porucznik_Nos
09.03.2025, 17:12:26 via Wykop
  • 135
@naszczalnikwolski: miej na uwadze, że jest duża szansa, że te jełopy to po prostu machina propagandowa. W sensie z pewnością kilku z nich to po prostu przygłupy nie potrafiący weryfikować faktów ale wierzę, że spora część to trolle z farm
  • Odpowiedz
biggle
biggle
09.03.2025, 16:54:37 via Wykop
  • 1229
W dupie mam 99% polskiej sceny politycznej ale nazywanie Radka małym człowiekiem i mówienie żeby się przed nimi płaszczył i bił pokłony to krok za daleko. Powinniśmy zrobić dokładnie to samo co Kanadyjczycy, czyli kupować tylko towary krajowej produkcji.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rluk
rluk
09.03.2025, 17:06:20 via Android
  • 476
@biggle też tak uważam. Trzeba zacząć szukać innych sojuszników, i jak to mowil Radek, przestać robić łaskę amerykanom.
  • Odpowiedz
Nowy102
Nowy102
Nowy102
09.03.2025, 17:11:33 via Wykop
  • 131
@biggle: czyli Majonez Kielecki.Ja juz tak robie od dawna.
  • Odpowiedz
Sebixon222
Sebixon222
Sebixon222
09.03.2025, 16:00:01 via Wykop
  • 1220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SynMichaua
SynMichaua
09.03.2025, 16:10:23 via Wykop
  • 722
@Sebixon222: Nie jest tajemnicą, że obecna administracja Biegłego Domu nie lubi Tuska i jego rządu... Ale chyba to poszło za daleko.
Do tego dołączył się Musk.

Oni zachowują się jak dzieci.
https://x.com/elonmusk/status/1898759859459203457
SynMichaua - @Sebixon222: Nie jest tajemnicą, że obecna administracja Biegłego Domu n...

źródło: image

Pobierz
SynMichaua - @Sebixon222: Nie jest tajemnicą, że obecna administracja Biegłego Domu n...
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
09.03.2025, 16:55:53 via Wykop
  • 438
umowy konsumenckie


@MeAndTwojStary5: A no tak. Bo MSZ kupiło je w RTV AGD.

Polska dyplomacja nie istnieje.


@ZaczynajacySieNaLitereX: Taaa. Istniała jak wstawaliśmy z kolan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wstawaliśmy że Andrzej tylko czasem się dławił.
  • Odpowiedz
BielyVlk
BielyVlk
09.03.2025, 16:10:25 via Wykop
  • 788
Obrzydliwe kreatury. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym "sojuszniku" i wziąć się za robienie swojego sprzętu, w szczególności tego najważniejszego, o którym Tusk mówił przedwczoraj.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JacobFugger
JacobFugger
09.03.2025, 16:23:21 via Wykop
  • 118
@BielyVlk: sojusznik jak najbardziej aktualny i wystarczy tupnięcie nogą, żeby to przytomnieć.

Co do sprzętu jak najbardziej tak, ale coś stoją w miejscu umowy, pojawiają się pomysły dziwnej treści typu CBWP z importu.

Równie dobrze może obiecać załogową misję na Marsa. Media to ładnie opakują, a ludzie kupią.
  • Odpowiedz
R.....h
R.....h
konto usunięte 09.03.2025, 17:18:46 via Wykop
  • 98
@BielyVlk: Porządki to powinny być robione 20-30 lat temu a jak wiadomo, były kłótnie, spory i walka PiS-PO i zajmowanie się głupotami. Dziś na wszystko jest za późno. Jest jak było, będzie jak jest. Niczego nie będzie. W tym kraju z gówna i kartonu JEDNĄ głupią elektrownię atomową budują od 1982 roku i nadal jej nie ma. Jest 2025 rok i nadal nie wiadomo kiedy wreszcia taka powstanie a Ty
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
09.03.2025, 17:04:18 via Wykop
  • 699
W punkt.
Amatorro - W punkt.

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....o
konto usunięte 09.03.2025, 17:23:01 via Wykop
  • 185
@fujiyama: wystarczy ze zrezygnujemy z apaczy jak korea
  • Odpowiedz
fujiyama
fujiyama
09.03.2025, 17:28:31 via Wykop
  • 44
Korea nie zrezygnowała z Apache. Ma ich 36 i planuje kolejny zakup. A potencjalna rezygnacja będzie spowodowana wyłącznie zmianą taktyki. My natomiast potrzebujemy czegoś to niszczenia rosyjskich kolumn pancernych i wybraliśmy sobie do tego jedną z lepszych platform. Rozumiem, że idziemy w rosyjskie KA-52 czy Eurocoptery, które dostalibyśmy za 10 lat?
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo
09.03.2025, 17:12:45 via Wykop
  • 658
No i Sikorski pokazał klasę. Podziękował bardzo dyplomatycznie:
pablonzo - No i Sikorski pokazał klasę. Podziękował bardzo dyplomatycznie:

źródło: Screenshot 2025-03-09 at 18-12-36 (19) Marco Rubio w serwisie X „Just making things up. No one has made any threats about cutting Ukraine off from Starlink And say thank you because without Starlink Ukraine would have lost[...]

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartekppp
bartekppp
bartekppp
09.03.2025, 17:16:08 via Wykop
  • 407
@pablonzo: Musk i Rubio pewnie myśleli, że będzie dalsza pyskówka, a tu Radzio podziękował. Teraz powinni napisać, że będą dalej wspierać Ukrainę ale pewnie tego nie zrobią CIEKAWE CZEMU ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo
09.03.2025, 17:26:40 via Wykop
  • 313
@bartekppp: no niezły mindfuck im zrobił XD
@PanAlbert przecież to dyplomata a nie gimbus, który szczeka.
  • Odpowiedz
polakpatriota2137
polakpatriota2137
09.03.2025, 17:13:45 via Wykop
  • 497
Beka z tych wszystkich ćwoków, którzy krzyczeli "Donald Trump" w POLSKIM Sejmie i cieszyli się, gdy Orange Man wygrał wybory. Przecież mając Ziobrę za prezydenta, Jakiego za premiera, a Berkowicza za szefa MSW. I tak mielibyśmy stabilniejszych psychicznie ludzi u władzy, niż Amerykanie mają obecnie XD
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nano22
Nano22
09.03.2025, 17:30:32 via Android
  • 167
@polakpatriota2137 przecież pisowcy jeszcze się będą cieszyć, że Sikorskiemu Musk dowalił. To są idioci
  • Odpowiedz
polakpatriota2137
polakpatriota2137
09.03.2025, 17:39:06 via Wykop
  • 54
@Nano22: Wiem. Mam znajomych Pisowców i w sumie szkoda słów na tych ludzi. Coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że oni z radością przyjęliby militarną agresję rosyjską, amerykańską czy nawet niemiecką, byle tylko Tusk nie rządził. Mimo mojego krytycznego stosunku do PiS-u, nie przyszłoby mi do głowy, żeby w 2022 roku chwalić Putina, Łukaszenkę i cieszyć się, że jakiś kacapski albo białoruski propagandysta grozi polskiemu rządowi, bo akurat rządzi partia,
  • Odpowiedz
larkinflight
larkinflight
09.03.2025, 17:01:53 via Android
  • 359
Z hamerykanami nie da się już gadać, dramat. Ego wywaliło im poza skalę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cycucycucyc
Cycucycucyc
Cycucycucyc
09.03.2025, 18:58:48 via Wykop
  • 118
@larkinflight: nerwy im puszczają. Jakby to powiedział TRYTOWY Bartosiak, tracą sprawczość, jadą na blefie, przychodzi odpływ i zobaczymy czy USA ma spodnie czy zaświeci gołą dupą.
  • Odpowiedz
pietrekhead
pietrekhead
pietrekhead
09.03.2025, 19:10:20 via Android
  • 21
@Cycucycucyc ładnie napisane
  • Odpowiedz
PepikPL
PepikPL
PepikPL
09.03.2025, 16:17:56 via Wykop
  • 295
Dziękuję, że każecie nam płacić absurdalne pieniądze za Starlinki dla Ukrainy.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malin90
malin90
malin90
09.03.2025, 16:37:31 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
09.03.2025, 17:00:16 via Wykop
  • 319
@MeAndTwojStary5: Przypomniał, że za Starlinka i za to aby Ukraina miała zapewnioną łączność zapłacili Polscy podatnicy. Że to nie łaskawość Elona im to dała, więc jakby nie było, nie może od tak sugerować ich wyłączenia. Twoim zdaniem postawa Elona jest zgodna z jakimikolwiek standardami? Jakby Ci twój dostawca neta odłączył bo Cię nie lubi, mimo że zapłaciłeś, byłbyś z tym ok?
  • Odpowiedz
Antorus
Antorus
09.03.2025, 17:49:39 via Wykop
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mattmd
mattmd
mattmd
09.03.2025, 18:41:56 via Wykop
  • 26
@Antorus: fakt ta ekipa terumpa to naprawde banda debili
Oczywiście musk jest z innej ligi l- ma inne problemy niż brak inteligencji
  • Odpowiedz
komio
komio
09.03.2025, 19:44:09 via Wykop
  • 12
@Flutter_M_Shydale: kurze być multimiliarderem i grać w gry... Od czasu do czasu można sobie poprztykac ale jak się ma na głowie 3 firmy... Kto by miał na to czas?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
3376
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
2957
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
2832
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2550
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
2516
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #usa
  • #russiahateclub
  • #trump
  • #heheszki
  • #ruskapropaganda
  • #donbaswar
  • #neuropa
  • #ukrainainfo
  • #nato
  • #bialorus
  • #izrael
  • #historia
  • #konfederacja
  • #ruskimir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking