Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko240
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

377

Prawie 400 drzew zostało wyciętych na Krzywej Górze - dzielnicy Włocławka.

Prawie 400 drzew zostało wyciętych na Krzywej Górze - dzielnicy Włocławka.

W miejscu wyciętych drzew powstanie farma fotowoltaiczna.

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
z
ddwloclawek.pl
dodany: 03.03.2025, 12:15:35
  • #
    ekologia
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (59)

najlepsze

raf092
raf092
04.03.2025, 12:50:50 via iOS
  • 1
Git, będzie na papierowe słomki i kubki, na papierowe torby z żabki i pewnie wiele innych papierowych rzeczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piekarinnio
piekarinnio
04.03.2025, 10:39:41 via Wykop
  • 1
Ekologia na pełnej! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrezesBoss
PrezesBoss
04.03.2025, 06:57:11 via Wykop
  • 1
i co odrosną? teraz to po ptakach...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szewskagreg
szewskagreg
szewskagreg
03.03.2025, 20:11:47 via Android
  • -2
Eco panele dla eko-oszołomów którzy wierzą że człowiek walczy z klimatem, na szczęście nie znają adresu klimatu, bo pewnie już posłaliby pisma procesowe przeciwko trzęsieniom ziemi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hamek77777
hamek77777
hamek77777
03.03.2025, 22:13:30 via Wykop
  • -3
a gdzie był pan Maciak i jego pseudo kanał przecież to jego miasto a zapomniałem podlizuje się ruskim
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....y
s.....y
konto usunięte 03.03.2025, 22:55:03 via Wykop
  • -7
Wieśniakom i tak nie przeszkadza, ze malownicze dotąd pola rzepaku zostaną zastapione ohydnymi polami solarnymi. Yebac polską wieś.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
4644
Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
2819
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
2248
Netflix i jego "bajki" dla dzieci
Netflix i jego "bajki" dla dzieci
1990
Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą
Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą
1950
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #srodowisko
  • #ciekawostki
  • #klimat
  • #polska
  • #energetyka
  • #gospodarka
  • #uniaeuropejska
  • #motoryzacja
  • #kaucja
  • #przyroda
  • #heheszki
  • #globalneocieplenie
  • #ekonomia
  • #smieci
  • #zmianyklimatu

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking