Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

595

Ogólnopolska afera deweloperska! Alarm w sprawie HREIT Deweloper

Ogólnopolska afera deweloperska, brak zdecydowanej reakcji państwa i medialny parasol ochronny nad trefnym interesem. Do Republiki zgłaszają się osoby z całego kraju, które alarmują w sprawie HREIT Deweloper, spółki która miała wybudować dla nich domy i mieszkania.

botereq
botereq
z
youtube.com
dodany: 01.03.2025, 11:31:50
  • #
    nieruchomosci
  • #
    hreit
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polityka
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (56)

najlepsze

e.....s
e.....s
konto usunięte 01.03.2025, 11:56:00 via Wykop
  • 94
Kupujesz Pan dziurę żeby dew miał za co zbudować inną zaległą.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukasz-medyk
lukasz-medyk
lukasz-medyk
01.03.2025, 17:03:38 via Wykop
  • 3
@earless: a gdzie jeszcze zaspokajanie inwestorów ;) ?
  • Odpowiedz
FanNWO
FanNWO
FanNWO
01.03.2025, 23:35:22 via Wykop
  • 2
@earless: Spokojnie do chińczyków jeszcze nam daleko, tam ludzie kupowali mieszkania na działkach gdzie nawet jeszcze nie było pozwolenia na budowę.
  • Odpowiedz
Leher
Leher
Leher
01.03.2025, 14:43:10 via Wykop
  • 62
Mimo, że Republika, to warto sprawę nagłośnić.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ilahinefes
Ilahinefes
Ilahinefes
01.03.2025, 15:32:05 via Wykop
  • 12
@Leher: Tak właśnie TVP oddaje pole konkurencji.
  • Odpowiedz
MajoZZ
MajoZZ
01.03.2025, 17:44:18 via Wykop
  • 4
@Leher: Pooglądałem cały mat. i ... normalnie jakby to nie była republika XD
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
01.03.2025, 15:02:41 via Wykop
  • 52
Żeby upaść w okresie bańki to tzreba być wybitnym specjalistą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widur
Widur
01.03.2025, 14:58:21 via Wykop
  • 45
Kurde przypau
Widur - Kurde przypau

źródło: Vm_k9kuTURBXy81ZGQ2M2FhYi01YjIxLTRhM2ItYjZkOS1mNWZlYWQ4Y2IyZjIuanBlZ5GVAs0CZwDDw94AAaEwAQ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tytanowy
Tytanowy
01.03.2025, 15:48:28 via Wykop
  • 15
@jabollus: Bo jak teraz wszystko zgoli to nikt go nie rozpozna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tytanowy - @jabollus: Bo jak teraz wszystko zgoli to nikt go nie rozpozna. ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1655047181FqDWvCP6ND26HFbbOHNFCT

Pobierz
  • Odpowiedz
eldarel
eldarel
01.03.2025, 16:06:05 via Wykop
  • 15
@jabollus: @Tytanowy
Dokładnie. Myślicie, że Mraz lubi wyklądać jak Pan Kleks? To kamuflaż którego w razie potrzeby się pozbędzie ;)
eldarel - @jabollus: @Tytanowy 
Dokładnie. Myślicie, że Mraz lubi wyklądać jak Pan Kl...

źródło: 3b46f99e-6cf8-4530-84a1-430ade8a52bd

Pobierz
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
01.03.2025, 14:58:07 via Wykop
  • 12
Żeby jeszcze w tych czasach dziurę w ziemi kupować.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek_s80
marek_s80
marek_s80
01.03.2025, 15:35:52 via Wykop
  • 9
@tekbbar: dziura jest tańsza, inaczej kupujesz od fliperów po innych marżach
  • Odpowiedz
marek_s80
marek_s80
marek_s80
02.03.2025, 06:56:13 via Wykop
  • 1
@jabollus: powiem więcej, jak źle pójdzie to nawet dziura ci się nie należy, ja raz kupiłem dziurę wbijemy ale byłem młodszy i mniej mądry :)
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
01.03.2025, 15:53:10 via Android
  • 7
Xd TV Republika stacja PiSu który doprowadził do tych sytuacji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zacieklykomentator
zacieklykomentator
01.03.2025, 16:15:31 via iOS
  • 6
Polecam prześwietlić Home Invest z Warszawy i wypowiadanie ludziom umów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rav2
rav2
01.03.2025, 16:45:01 via Wykop
  • 1
@zacieklykomentator: Masz więcej szczegółów?
  • Odpowiedz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
01.03.2025, 16:06:26 via Wykop
  • 6
Banki, deweloperzy, prawo, prokuratura, kredyt 2%.... czy coś tutaj działa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gieekaa
Gieekaa
02.03.2025, 07:31:27 via Wykop
  • 2
Ale że pis przez 8 lat nie potrafił zrobić porządku z deweloperami by zwykli ludzie nie byli pokrzywdzeni to dziwne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
01.03.2025, 17:53:36 via Wykop
  • 1
Tragedia dla tych ludzi... Ale niech będą przykładem, co się stanie gdy się kupi dziurę w ziemi i wejdzie FOMO.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sezamki
sezamki
sezamki
01.03.2025, 19:22:43 via Wykop
  • 1
@bin-bash: Tych inwestycji są dziesiątki, jak nie setki. Na różnych etapach, sam znam jedną, która stoi na 90% prac. Ludzie w desperacji, popodpisywali odbiory mieszkań na nieukończonej inwestycji, pozbawiając się szans na reklamacje wad mieszkania. Dodatkowo mieszkają tam na dziko, bo sama inwestycja nie jest skończona i nie ma pozwolenia na użytkowanie.

Staram się zawsze zrozumieć tych ludzi, bo są zwodzeni od lat, a końca nie ma. Płacą raty przez
  • Odpowiedz
rosomak94
rosomak94
01.03.2025, 21:15:20 via Wykop
  • 0
@sezamki: ten blok skończony w 90% to też HRE?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4454
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2530
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2529
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2229
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2039
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking