ROZWODZĄ SIĘ Polacy? Kulisy spraw: JA NIE BĘDĘ NA NIĄ PŁACIŁ
Magdalena Grześkowiak opisuje jak wyglądają sprawy rozwodowe w Polsce. Wiele jej wywodów można podsumować, że jak związek się rozpada to kobieta przestaje być żoną, a mężczyzna nie przestaje być mężem. Jak utrzymywał żonę i dziecko to dalej będzie musiał to robić.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 170
- Odpowiedz





Komentarze (170)
najlepsze
źródło: 000JFP7O67K9IUP3-C461-F4
PobierzTen pan oberwał z obu stron: na pierwszą żonę (tę, którą zostawił dla młodszej) płaci 6 000 zł alimentów, a na młodą 4 500 zł. Razem ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie.
Jakby kto pytał: ma czworo dzieci z pierwszą żoną - obecnie wszystkie są pełnoletnie, najmłodsze ma 30 lat, facet płaci wyłącznie na żonę. Z drugiego małżeństwa nie było żadnych dzieci, tu też płaci wyłącznie na żonę.
Oczywiście alimenty zostały zasądzone
Alimenty na kobietę miałyby sens w
@Cztero0404: Wklejam linka do badań z 2012 potwierdzających, że żyłeś pod kamieniem
https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2144002
@LatarnikTV: Dokładnie tak samo jak mężczyźni, co widać chociażby po wykopie. Napisz cokolwiek co nie jest zgodne z narracją pewnej grupy boom minusy, obrażanie pisanie głupot i to ty nie rozumiesz świata xD Tak samo jest w drugą stronę z kobietami, problem jest taki, że zamiast szukać rozwiązania to ludzie wolą rzucać w siebie gównem i próbować mówić, że to ta druga strona jest gorsza.
Moja żona chciała orzekania o winie , pozew na 8 stron obalony w całości kontrdowodami, przez cały ten okres żona nie chciala wyprowadzic się zmojego domu , leżała rok w łóżku udając chorobę
Cały czas szantaż 6 letnim dzieckiem
udało mi się namowic w sierpniu 2024 na miediacje, podpisalismy porozumienie mediacyjne , w ktorym ozobowaizalem sie do splaty polowy nieruchomosci i
A wystarczy dać tabelkę rozwodową jak u niemca i się skończy, zamiast tego obie strony potrafią walczyć, obrzucać się gównem byle tylko zdobyć przychylność sędziego, bo to jego widzimisię decyduje o Twojej przyszłości..
@hrumque: To może trzeba było przełknąć nieco swoje ambicje, poświęcić się dla dziecka i zostać z mężem, który zapewniał te X pln?
Kobiety chcą zjeść cukierka i mieć cukierka jednocześnie. No nie jest fair.
Owszem, ojciec powinien łożyć na utrzymanie