Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

324

Orlen odkrył złoże gazu o zasobach ok. 235 mln m3 w Wielkopolsce Przez ISBnews

Orlen odkrył nowe złoże gazu Siedlemin w pobliżu Jarocina w Wielkopolsce o szacunkowych zasobach ponad 235 mln m3, podała spółka. Szybkie uruchomienie produkcji z nowego odkrycia będzie możliwe dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze wydobywczej w tym regionie. Orlen eksploatuje w powiecie jarociń

Investing
Investing
Investing
z
pl.investing.com
dodany: 10.02.2025, 12:41:15
  • #
    orlen
  • #
    akcje
  • #
    gpw
  • #
    gielda
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (68)

najlepsze

RafB
RafB
11.02.2025, 12:25:27 via Android
  • 1
To jest warte jakieś 500 mln zł? To chyba nie opyla się nawet odwiertów robić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hahaharry
Hahaharry
11.02.2025, 06:06:01 via iOS
  • 1
A może by tak hamerykanow wpuścić? MOL albo Arabskie firmy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sloik84
sloik84
10.02.2025, 21:20:56 via Wykop
  • 1
Polski gaz jak wiadomo jest bialo czerwony. Z naciskiem na czerwony. Czerwony to nie zielony więc całkiem nie eko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanDeMia
PanDeMia
10.02.2025, 21:12:28 via Wykop
  • 1
Jeśli dalej Orlenem będzie rządzić ta ekipa co teraz. To już wiem na co Owsiak będzie zbierał w przyszłym roku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
11.02.2025, 00:11:21 via Wykop
  • 1
@PanDeMia: mam nadzieję że na chorych z nienawiści wyborców PiS i ich odprogramowanie
  • Odpowiedz
xxshadowxx
xxshadowxx
11.02.2025, 14:03:26 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: no tak te spadki zysków to przypadek ...
  • Odpowiedz
snup-siup
snup-siup
10.02.2025, 20:34:00 via Wykop
  • 1
Drobniaki
Anyway...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziacha
dziacha
dziacha
10.02.2025, 20:38:33 via Wykop
  • 0
Czyli podniosą ceny, bo trzeba wybudować system wydobywczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pijmleko
pijmleko
10.02.2025, 20:28:38 via Wykop
  • 0
czyli to pokryje cały 1% rocznego zapotrzebowania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jerzy-dlugi
jerzy-dlugi
jerzy-dlugi
10.02.2025, 21:37:43 via Wykop
  • -1
Zezwoli Unia na wydobycie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dezynwoltura
Dezynwoltura
11.02.2025, 08:30:32 via Android
  • 1
@jerzy-dlugi nein!
  • Odpowiedz
glandulae
glandulae
10.02.2025, 20:16:27 via Wykop
  • -2
Roczne zużycie gazu w Polsce
W 2020 roku zużycie gazu ma przekroczyć 17,1 mld m3. Dwa lata później ma osiągnąć 19 mld m3, a w 2030 roku wynieść ponad 20 mld m3.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eeeedzinnn99
eeeedzinnn99
eeeedzinnn99
10.02.2025, 22:08:53 via Wykop
  • -3
Mamy od cholery złóż geotermalnych i byśmy mogli mieć tani prąd. Gazu łupkowego też mamy dużo ale wtedy tuskin jak to on tradycyjnie uwalił inwestycję w łupki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
10.02.2025, 22:42:23 via Wykop
  • 1
@eeeedzinnn99: z lupkiemz tego co pamiętam candy na giełdzie poleciały na łeb i inwestor z USA się wycofał. Ale napiszę coś co mi się wydaje u nas jakby znaleźli ogromne złoża ropy, gazy czy czegoś innego to zwykły Polak z tego nie będzie miał nic bo nawet ceny na stacjach nie spadną. A najprędzej to na tym by zarobili Niemcy albo Amerykanie a my byśmy jescze do tego ich interesu
  • Odpowiedz
pan_alternator
pan_alternator
11.02.2025, 12:09:13 via Wykop
  • 0
@ja_jeti: gdyby w Polsce złoża byłyby coś warte a usa, niemcy albo rosja miałby na tym nic nie zarobić to bysmy mieli to co teraz jest na Ukrainie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Jest ostateczna decyzja Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będzie ekstradycja
Jest ostateczna decyzja Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będzie ekstradycja
7769
Barbara Engelking szefową Rady Muzeum Auschwitz
Barbara Engelking szefową Rady Muzeum Auschwitz
3983
Kolejne bananowe dzieciaczki bawią się 170 km/h w zabudowanym
Kolejne bananowe dzieciaczki bawią się 170 km/h w zabudowanym
2987
Allegro bawi się w magika i czasem "zapomina" pokazać najtańsze oferty
Allegro bawi się w magika i czasem "zapomina" pokazać najtańsze oferty
2994
Politechnika Częstochowska, nie wygrasz 800zł jak jesteś mężczyzna
Politechnika Częstochowska, nie wygrasz 800zł jak jesteś mężczyzna
2617
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #obajtek
  • #gielda
  • #polska
  • #meczennicypkn
  • #paliwo
  • #gospodarka
  • #pis
  • #afera
  • #pieniadze
  • #lotos
  • #prawo
  • #heheszki
  • #pgnig
  • #pytanie
  • #energetyka

Wykop © 2005-2025

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl