Orlen odkrył złoże gazu o zasobach ok. 235 mln m3 w Wielkopolsce Przez ISBnews
Orlen odkrył nowe złoże gazu Siedlemin w pobliżu Jarocina w Wielkopolsce o szacunkowych zasobach ponad 235 mln m3, podała spółka. Szybkie uruchomienie produkcji z nowego odkrycia będzie możliwe dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze wydobywczej w tym regionie. Orlen eksploatuje w powiecie jarociń
- #
- #
- #
- #
- 68
- Odpowiedz





Komentarze (68)
najlepsze
Anyway...
W 2020 roku zużycie gazu ma przekroczyć 17,1 mld m3. Dwa lata później ma osiągnąć 19 mld m3, a w 2030 roku wynieść ponad 20 mld m3.