Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1569

"Ilość substancji użytej do podpalenia J. Brzeskiej można liczyć w litrach"

Pokaż treści 18+

"Ilość substancji użytej do podpalenia J. Brzeskiej można liczyć w litrach"

Portal Gazeta.pl przeanalizował kilka tysięcy stron dokumentów umorzonego w ubiegłym roku śledztwa.

Gazetapl_news
Gazetapl_news
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 03.02.2025, 07:22:55
  • #
    reprywatyzacja
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    kryminalistyka
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

"kolekcjoner kamienic"
a665321
z pl.wikipedia.org
  • 74
Stanowisko PO/KO w tej sprawie
recznik_z_ikei
z oko.press
  • 33

Komentarze (117)

najlepsze

dobrozyzn
dobrozyzn
03.02.2025, 08:52:04 via Wykop
  • 561
Jeden z ważniejszych fragmentów " Od śmierci Joli lokatorzy przejmowanych kamienic przestali walczyć. Większość oddawała zajmowane przez siebie lokale bez jakiejkolwiek próby walki - relacjonowała inna osoba."
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
03.02.2025, 08:55:03 via Wykop
  • 272
Jeden z ważniejszych fragmentów " Od śmierci Joli lokatorzy przejmowanych kamienic przestali walczyć. Większość oddawała zajmowane przez siebie lokale bez jakiejkolwiek próby walki - relacjonowała inna osoba."


@dobrozyzn: A czego się spodziewać, jak każdy mógł skończyć tak samo? A po pomoc nie było do kogo się udać, bo nasza władza działa jak działa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mokotowski
Mokotowski
03.02.2025, 08:56:16 via Wykop
  • 374
@dobrozyzn:
Mokotowski - @dobrozyzn:

źródło: comment_6IKAgfcIa1SBprWww5l5C6YX9jIJGsCK

Pobierz
  • Odpowiedz
salvatore
salvatore
03.02.2025, 09:03:21 via Wykop
  • 414
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RedBaron
RedBaron
03.02.2025, 09:09:23 via Wykop
  • 116
@salvatore: w batustanie jabłkowym czekaja nas kolejne rozbiory i opłacanie obcych w podatkach
  • Odpowiedz
Wilkbardzonijaki
Wilkbardzonijaki
Wilkbardzonijaki
03.02.2025, 09:12:03 via Wykop
  • 40
@salvatore: w państwie z gówna to będą nawet pomniki banderowcom odnawiać
  • Odpowiedz
PanDeMia
PanDeMia
03.02.2025, 09:32:25 via Wykop
  • 178
Ile razy Hania nie stawiła się na komisji ?
Dlaczego nie zastosowano doprowadzenia przez policje na komisję?
Dlaczego nie dostała 30 dniowego aresztu ?

Dlaczego w nagrodę została teraz europoslanka ?

TO SIE W PALE NIE MIEŚCI
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
03.02.2025, 10:14:43 via Wykop
  • 45
@PanDeMia: pchasz się w niepraworządność kolego
  • Odpowiedz
slawek_s
slawek_s
slawek_s
03.02.2025, 10:52:48 via Wykop
  • 32
@PanDeMia: odpowiedź jest bardzo prosta - ekspert prawa, doktor Jaki wzywał na przesłuchanie Instytucję prezydenta stolicy a nie sprawującą wtedy tę funkcję Hankę. Pomimo zwrócenia uwagi na to, że robią to źle, komisja nie uważała za konieczne wzywanie jej prawidłowo.
Stanowisko Hanki podtrzymał WSA i NSA. Dlaczego Jaki wraz ze swoją wesołą czeredą nie wezwał jej prawidłowo?
Może obawiali się, że podczas zeznań ucierpią "nasi poprzednicy", ale to możemy sobie
  • Odpowiedz
matszelm
matszelm
03.02.2025, 08:57:53 via Wykop
  • 155
A co z Mossakowskim? Siedzi sobie w najlepsze w swojej restauracji przy Hożej w Warszawie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

123_
123_
03.02.2025, 09:03:26 via Wykop
  • 172
@matszelm: To nie dotyczy tylko jego postaci. Wiele razy pustostany są podpalane przez deweloperów. Giną bezdomni lub zabijane są bezdomne zwierzęta zamieszkujące pustostany. Historia z ostatnich miesięcy: w Szczecinie w centrum miasta były stare kamienice i duże "patio", gdzie można było zaparkować samochód - jedyne miejsce w centrum, gdzie można było parkować za darmo 24h, każdego dnia stało tam kilkadziesiąt samochodów. Teren kupił deweloper. Po jakimś czasie zaczęto tam podpalać
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
03.02.2025, 09:16:00 via Wykop
  • 81
@123_:

Miałem do czynienia z deweloperami i nie ma bardziej radykalnych i chorych psychicznie ludzi niż oni.


Miałem styczność z racji zawodu z kilkoma większymi, potwierdzam. Najlepiej omijać szerokim łukiem tych ludzi. Zresztą w tej branży siedzi dużo byłych cwaniaków szemranych, raz byłem na uroczystym otwarciu inwestycji nad Wisłą w Warszawie i pośród małego grona ludzi tam zaproszonych był Słowik xD. To było przed tym jak zaczął się pojawiać na
  • Odpowiedz
Ludvigus
Ludvigus
03.02.2025, 09:04:01 via Wykop
  • 139
ej, ale wiecie, że tak nie wolno analizować tego śledztwa, bo umorzył je ten sam potężny Korneluk, który wówczas odpowiadał za śledztwo jako prokurator, a teraz kazał je umorzyć?

Śledztwo ws. śmierci Jolanty Brzeskiej zostało umorzone. Chodzi o zdarzenie z 1 marca 2011 roku w Warszawie, gdy walcząca o prawa lokatorów kobieta została oblana łatwopalną cieczą w Parku Kultury na Powsinie, a następnie podpalona. "Podstawą umorzenia śledztwa jest brak danych dostatecznie uzasadniających
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jan-kran
jan-kran
jan-kran
03.02.2025, 09:12:05 via Wykop
  • 52
@Ludvigus: Oczywiście, zupełnie przypadkowo prawą ręką Bodnara-Ukraińca jest Korneluk z pochodzenia Białorusin.
  • Odpowiedz
a665321
a665321
a665321
03.02.2025, 09:27:09 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ZlyCzarodziejRumburak
ZlyCzarodziejRumburak
03.02.2025, 10:56:42 via Wykop
  • 71
Przypominam, że ci sami ludzi nadal rządzą Warszawą i włos im z głowy nie spadł. Mało tego. Podczas prac sejmowej komisji warszawski ratusz występował po stronie czyścicieli kamienic opłacając najdroższe kancelarie prawne. To jest mafia.Rafał Trzaskowski obecnie kandyduje na urząd prezydenta RP i coś bredzi o powiązaniach Nawrockiego z sutenerami....
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Koczi_92
Koczi_92
03.02.2025, 16:35:32 via Wykop
  • 4
i coś bredzi o powiązaniach Nawrockiego z sutenerami....


@ZlyCzarodziejRumburak: przecież część z tych podejrzanych o sutenerstwo teraz właśnie w developerce siedzi, więc się nie pomylił. A to, że zapomniał o swoich kolegach to inna sprawa.
  • Odpowiedz
ZlyCzarodziejRumburak
ZlyCzarodziejRumburak
03.02.2025, 18:19:05 via Wykop
  • 3
@Koczi_92: chłopak z osiedla. Normalne, że czesc znajomych poszła w kryminał tak jest wszedzie. Tam masz za to niesamodzielnego lenia, któego iastem rządzą deweloperzy i mafie.
  • Odpowiedz
Robson86pn
Robson86pn
03.02.2025, 09:08:30 via Wykop
  • 70

Komentarz usunięty przez moderatora

SmugglerFan
SmugglerFan
03.02.2025, 14:42:38 via Wykop
  • -2
@Robson86pn: wolny ryneczek. prawaczki lubia reprywatyzacje
  • Odpowiedz
frynczesko
frynczesko
frynczesko
03.02.2025, 10:18:56 via Android
  • 66
A najlepsze jest to że Pan Korneluk zajmował się tą sprawą i ją umorzył(za co został przeniesiony/zdegradowany), teraz w ramach nagrody został awansowany na prokuratora krajowego. Wiecie co zrobił w pierwszej kolejności, umorzył znowu.
Sama się porwała, związała, podpaliła a po wszystkim schowała kanister.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

recznik_z_ikei
recznik_z_ikei
03.02.2025, 10:34:48 via Wykop
  • 23
@frynczesko: no fajny rzad nam wybrało usmiechnięte polactwo.
  • Odpowiedz
prawilnik
prawilnik
03.02.2025, 10:52:00 via Wykop
  • 31
@frynczesko: To tak jak Lepper. Po wejściu na krzesło wytarł je z odcisków palców, aby się powiesić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Nie po to państwo polskie pomagało przy nielegalnej reprywatyzacji kamienic, aby teraz ktoś znowu węszył.
  • Odpowiedz
Tzebullaque
Tzebullaque
03.02.2025, 09:14:39 via Wykop
  • 28
Warto przypomnieć, ze reprywatyzacja Nabielaka 9 miala miejsce za rządów PiS w Warszawie. Dość istotna informacja bo pisiory lubia ten syf w calosci zrzucac na peło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

N0VULK4
N0VULK4
03.02.2025, 09:20:29 via Android
  • 27
państwo istnieje tylko teoretycznie
rozbiory sie nie zakończyły - to tylko ściema

z jednej strony rządzi poko
z drugiej pis

są
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
03.02.2025, 10:39:36 via Wykop
  • 20
@N0VULK4: Spoko, 80% ludności ogląda ten teatr z wypiekami na twarzy i kłóci się z rodziną przy obiedzie, że to Ci drudzy.
  • Odpowiedz
N0VULK4
N0VULK4
03.02.2025, 10:54:05 via Android
  • 11
@Dadas77 no niestety :) albo kłócą się na wykopie :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
3005
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
3000
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2842
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2566
Nie jedziemy na Mundial!
Nie jedziemy na Mundial!
2427
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #warszawa
  • #prawo
  • #afera
  • #polska
  • #ciekawostki
  • #3rzesza
  • #biznes
  • #historia
  • #brzeska
  • #zbrodnia
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #antysemityzm

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking