Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

234

Trump nałoży cła na Kanadę, Meksyk i Chiny. Biały Dom potwierdza

Trump nałoży cła na Kanadę, Meksyk i Chiny. Biały Dom potwierdza

Donald Trump nałoży w sobotę 25-procentowe cła na towary z Meksyku i Kanady - potwierdziła Karoline Leavitt. Rzeczniczka Białego Domu zapowiedziała, że 10-procentowymi taryfami objęte zostaną też produkty z Chin.

travelove
travelove
travelove
z
rmf24.pl
dodany: 31.01.2025, 20:37:25
  • #
    chiny
  • #
    kanada
  • #
    meksyk
  • #
    gospodarka
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Kanadyjskie cła podważą bezpieczeństwo mineralne USA.
wiciuWw46_xD
z csis.org
  • 5
Chiny mogą wygrać wojne handlową.
wiciuWw46_xD
z wykop.pl
  • 1

Komentarze (79)

najlepsze

chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
31.01.2025, 21:14:02 via Wykop
  • 116
Kanada i Meksyk zaczną handlować z Europą. Ja nie widziałem jeszcze produktów kanadyjskich w sklepach a chętnie bym zobaczył.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
31.01.2025, 22:53:47 via Wykop
  • 41
@ostatni_lantianin: Kanada wydobywa ropę i gaz w ilościach niehomeopatycznych.
  • Odpowiedz
Pas-ze-mna-owce
Pas-ze-mna-owce
01.02.2025, 00:21:09 via Wykop
  • 74
Samsung, LG


@ostatni_lantianin: Co mają koreańskie firmy do Japonii?
  • Odpowiedz
argonauta1000
argonauta1000
argonauta1000
31.01.2025, 21:41:48 via Wykop
  • 82
Te 25% dla Kanady i Meksyku, to żeby Chińczykom nie było przykro.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
01.02.2025, 01:02:06 via Wykop
  • -4
@argonauta1000: Chinczycy dostali 10% jakby co xD
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
31.01.2025, 23:54:04 via Wykop
  • 65
Czyli ruda małpa nałożyła cła zamiast spróbować walczyć z prawdziwym źródłem tak?
To sobie burgery odczują na własnej skórze wzrost inflacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miej dwóch bliskich partnerów handlowych, d-------l cła xD

gambit rudej małpy3D xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
01.02.2025, 01:02:47 via Wykop
  • 0
@picasssss1: juz sie obsral po chwili i na marzec przesunal decyzje finalna, Chinom tylko zostawil 10% poki co
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
01.02.2025, 01:05:26 via Wykop
  • 6
@jegertilbake: a szkoda, niech ocli cały świat najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bl33p33r
bl33p33r
bl33p33r
31.01.2025, 20:49:37 via Wypiek
  • 42
Trump sobie sam dołki kopie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
01.02.2025, 01:01:45 via Wykop
  • 26
@bl33p33r: Zrobil to w sobote specjalnie zeby gielda nie miała opcji zareagowac albo jego doradcy wywalczyli w ten sposob wiecej czasu, zeby mu kredkami narysować czego nie ma to sensu i juz przeniosl te plany na marzec jesli chodzi o 25% cła na Kanade i Meksyk a 10% dla Chin zostawil. Ciekawe tylko jaka logika kazala dac 2.5x mniej z początku przeciwnikowi niz swoim sojusznikom xD
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2
02.02.2025, 18:56:32 via Wykop
  • 0
Ciekawe tylko jaka logika kazala dac 2.5x mniej z początku przeciwnikowi niz swoim sojusznikom xD


@jegertilbake: Chiny swoim uzależnieniem eksportowym tak mocno trzymają usa za jaja, że większe cła doprowadziłyby do zbyt dużego szoku w ich gospodarce, albo boją się ich zemsty, albo coś innego czego się nie domyślam.
  • Odpowiedz
SirFartusPodcipek
SirFartusPodcipek
SirFartusPodcipek
31.01.2025, 23:25:57 via Wykop
  • 26
Nauczył się dziadek jednego terminu i ciągle go powtarza. On głupszy niż nasi rodzimi mężowie stanu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebastian1988
sebastian1988
01.02.2025, 00:26:48 via Android
  • 1
@SirFartusPodcipek nie no długopis, milosnik zwierzat i uciekacz sa gorsi jednak
  • Odpowiedz
8kiwi
8kiwi
8kiwi
01.02.2025, 01:59:36 via Wykop
  • -4
@SirFartusPodcipek: no podejrzewam że nikt tego wcześniej nie policzył i nie zasymilował. Napisz do tych debili że się mylą
  • Odpowiedz
Widur
Widur
31.01.2025, 23:00:13 via Wykop
  • 22
I cyk Meksyk się przeorientuje gospodarczo na Chiny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KurczakGangBango
KurczakGangBango
01.02.2025, 02:03:27 via Wypiek
  • 16
@Widur No tak, cyk i cały handel międzynarodowy przestawiony.
  • Odpowiedz
fujiyama
fujiyama
01.02.2025, 09:49:37 via Wykop
  • 4
@Widur: oczywiście. Chińczycy tylko czekają na meksykańskie produkty.
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Project_Yi
Project_Yi
01.02.2025, 01:42:36 via Wykop
  • 19
Trump myśli że sobie odetnie USA od całego świata a cały świat będzie błagał na kolanach o ich technologie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hunga_tonga
Hunga_tonga
Hunga_tonga
01.02.2025, 00:49:11 via Wykop
  • 18
Zobaczymy szczegoly, na co te cła będą i jak to będzie w praktyce wyglądać ale jako że USA mają ogromny deficyt handlowy tj. duuużo więcej towarów importują niż eksportują to ciężko sobie to wyobrazić, że Stany łatwo "wygrają ".
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
01.02.2025, 01:03:50 via Wykop
  • 21
@Hunga_tonga: Szczególnie z EU maja niekorzystny bilans. Ogolnie Trump jest debilem i nie ma pojecia o ekonomii, najciekawsze ze znalazl tyle osob glupszych od siebie dzieki ktorym zostal prezydentem
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
01.02.2025, 01:22:38 via Wykop
  • 12
@jegertilbake: nie musiał nawet wielu idiotów szukać, bo lewica odwalała jeszcze większe kretynizmy. Plebiscyt na mniejszego retarda. Zresztą u nas nie lepiej.
  • Odpowiedz
blargotron
blargotron
01.02.2025, 01:51:20 via Wykop
  • 7
fentanylu, który zabija obywateli amerykańskich

Sami się nim zabijają, jak już.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GlupiLogin
GlupiLogin
GlupiLogin
31.01.2025, 23:33:48 via Wykop
  • 7
Popyt wewnętrzny robi BRRRT?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4043
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3976
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3088
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2915
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2752
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #usa
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #geopolityka
  • #tajwan
  • #europa
  • #polska
  • #swiat
  • #technologia
  • #azja
  • #ekonomia
  • #motoryzacja
  • #heheszki
  • #iran
  • #tosachiny

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking