Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko238
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

370

Silnik odrzutowy domowej roboty z dopalaczem

Pewien Niemiec sobie zbudował silnik odrzutowy i później testuje go w polu. :D

BeN_444
BeN_444
z
youtube.com
dodany: 26.01.2025, 14:22:00
  • #
    lotnictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    diy
  • #
    majsterkowanie
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Przetestował, udoskonalił i zamontował na trójkołowcu :D
BeN_444
z youtube.com
  • 52
Dysza
xaveri1983
z youtu.be
  • 6

Komentarze (91)

najlepsze

buchowo
buchowo
26.01.2025, 18:49:03 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Barnaba500
Barnaba500
Barnaba500
27.01.2025, 06:38:35 via Wykop
  • 5
Tak patrzę i myślę sobie, że to może jest syn Wernher von Brauna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mietowy_
Mietowy_
27.01.2025, 08:42:01 via Android
  • 1
@Barnaba500 albo Hellmutha Waltera
  • Odpowiedz
slowmtb
slowmtb
slowmtb
26.01.2025, 18:48:14 via Wykop
  • 4
W Polsce spróbuj coś takiego zrobić :-) Chciałem kiedyś zainwestować w startup (dron z napędem odrzutowym). Jak dostali listę wymagań od polskich urzędów … przenieśli się do Finlandii.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tester3443
tester3443
27.01.2025, 00:06:45 via Wykop
  • 3
Mamy lepszy ;)
tester3443 - Mamy lepszy ;)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....0
C.....0
konto usunięte 26.01.2025, 19:30:06 via Wykop
  • 2
To jest nieekologiczne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

no_one
no_one
26.01.2025, 21:02:05 via Wykop
  • 2
@Czerwony_jak_WIG20: te wiatraki z tyłu patrzą i płaczą
  • Odpowiedz
fledgeling
fledgeling
26.01.2025, 19:11:47 via Wykop
  • 2
Nie czuję się ekspertem od silników odrzutowych, ale zapytam - czy to nie jest niebezpieczne żeby tak siedzieć przed tym silnikiem jak on siedzi koło 9:30? Wciągnąć to go pewnie nie wciągnie, ale jakby się urwało to w go w głowę nie uderzy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Brut_all
Brut_all
Brut_all
26.01.2025, 21:19:08 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ozero
Ozero
Ozero
26.01.2025, 22:02:54 via Wykop
  • 3
@fledgeling: Istnieją pewne obawy jeśli chodzi o zmęczenie materiału Mogą pojawić się mikropęknięcia, które mogą doprowadzić do uszkodzenia się turbiny. Zależy czy zastosował odpowiednie metale do wykonania silnika (myślę, że tak) oraz to, czy sprawdzał pod mikroskopem poszczególne części przed i po uruchomieniu (tego nie wiem).
  • Odpowiedz
m_ba
m_ba
27.01.2025, 12:12:55 via Wykop
  • 1
Był już taki jeden niemiec co lubił silniki odrzutowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajna sprawa,ale widać że stara się go nie przegrzewać, jednak z braku profesjonalnych materiałów ma swoje ograniczenia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Uli_Kunkel
Uli_Kunkel
27.01.2025, 09:03:55 via Wykop
  • 1
Na jego miejscu miałbym obawy czy nagle nie złapią go amerykanie i nie wywiozą za ocean.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shemiaza
Shemiaza
Shemiaza
26.01.2025, 21:15:08 via Wykop
  • 1
Pewnie to rodzinne hobby. Jego dziadek pewnie po pracy w orkiestrze, czy obieraniu ziemniaków w wojsku w trakcie 2WŚ składał takie co przez kanał la Manche potrafiły przelecieć, a że to pierwsza udana wersja to nazywał ją V-1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

no_one
no_one
26.01.2025, 21:02:31 via Wykop
  • 1
Dźwięk momentami jak z Obcego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6467
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3364
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2687
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2704
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2237
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samoloty
  • #ciekawostki
  • #militaria
  • #aircraftboners
  • #podroze
  • #polska
  • #wypadek
  • #gospodarka
  • #swiat
  • #katastrofa
  • #flightradar24
  • #heheszki
  • #technologia
  • #usa
  • #historia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking