Elektryczna wpadka Niemców. Przyznają: "To grobowiec zielonej ideologii"

Niemcy już nie ukrywają, że jeden z ich ekologicznych pomysłów, który miał zrewolucjonizować transport, okazał się wielką klapą. Wielką i koszmarnie drogą. Wydali 200 mln euro na ekologiczne zabawki, z których teraz niemal nikt nie chce korzystać.
- #
- #
- #
- #
- #
- 85
- Odpowiedz





Komentarze (85)
najlepsze
coś w ten deseń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: i-auto-delorean-powrot-do-przyszlosci-i-1-24-welly
Pobierz1 to duży sukces:
Wykop: NIEMCY WCISKAJĄ NA SIŁĘ SWOJĄ TECHNOLOGIĘ
8 rozeszło się po bandzie
1 nie do końca wychodzi
Wykop: Haha Niemcy idioci
Ekologia nie jest taką najłatwiejszą i najkrótszą czynnością dlatego nikt nie chce się w
A teraz podaj rzeczowe kontrargumenty.
@Platto: to jest tak niski poziom, że dalej nie ma sensu czytać co napisałeś.
marchewką w bydło zamiast kijem? takie rzeczy to są w demokracjach a nie w neofeudaliźmie
Nie mówiąc o tym że ropę musimy kupować za granicą a węgiel mamy w kraju.
O to chodzi w tej całej transformacji.