Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

567

Szokujące ustalenia po wypadku Beaty Szydło. Czy wyrok skazujący kierowcę seicen

Pokaż treści 18+

Szokujące ustalenia po wypadku Beaty Szydło. Czy wyrok skazujący kierowcę seicen

W sprawie wypadku byłej premier Beaty Szydło od początku forsowano winę kierowcy seicento. Czy nowe ustalenia wystarczą do wzruszenia wyroku? Prawnicy są podzieleni.

kubanfs
kubanfs
z
rp.pl
dodany: 16.01.2025, 10:04:39
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    bekazpisu
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (115)

najlepsze

Variv
Variv
17.01.2025, 07:31:15 via Android
  • 296
Przypominam, że plyta cd z nagraniem z okolicznych kamer oczywiście została przypadkiem zniszczona.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
17.01.2025, 07:33:43 via Wykop
  • 78
@Variv: Przypadki chodzą po ludziach, a po płytach cd to już w ogóle.
  • Odpowiedz
plumaS
plumaS
17.01.2025, 07:35:07 via Android
  • 33
@Variv klasycznie jakiś ziomek pożyczył
  • Odpowiedz
1VALSARY1
1VALSARY1
17.01.2025, 07:49:24 via Wykop
  • 187
Jakie szokujące? Przecież od początku było wiadomo, że Broszka z Maciorem zrobili sobie czelendż kto odwali grubszy numer. Z drogi śledzie, bo pani premier jedzie. Zamiecenie tej sprawy pod dywan to był PIS w pigułce, czyli poziom arogancji wzniesiony na wyższy poziom.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pomaranczowyogorek
pomaranczowyogorek
17.01.2025, 12:06:50 via Wykop
  • 22
@1VALSARY1: ludzie maja pamięć złotej rybki. W tamtych czasach było masa filmików jak rozpychają sie na 2 pasy zmuszając ludzi do zjeżdżalnia do poboczny
  • Odpowiedz
czechu92
czechu92
17.01.2025, 07:58:16 via Android
  • 176
10 lat mataczenia, kombinowania, fikołków, szurania zwykłego szarego człowieka po sądach i marnowania kasy podatników. Kupiłby mu nowe Seicento albo nawet pandę czy Punto, przeprosili i jeszcze by na tym zrobili kapitał wizerunkowy. No trudno stało się, już by każdy o tym zapomniał. A zamiast tego ciągnie się smród już 10 lat, bo ktoś by napisał artykuł ze "kolumna rządowa jechała bez sygnałów" a pan borowik dostałby mandat na 500 zł albo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SeaWeasel
SeaWeasel
17.01.2025, 08:41:43 via Wykop
  • 69
@czechu92: Sytuacja jest jeszcze bardziej złożona, bo warte 2,5 mln zł Audi A8 która zostało rozbite w wypadku nie miało AC XD
  • Odpowiedz
adrian43
adrian43
17.01.2025, 08:55:52 via Wykop
  • 42
@czechu92: normalna władza by tak zrobiła, ale nie taka co wszystko robi najlepiej. Słyszałeś, żeby jakiś pisowiec się do czegoś przyznał, Błaszczak zgubił rakiety w lesie pod Bydgoszczą to wszystko poszło na wojsko, Dworczyk pisał maile z prywatnego konta, to tak samo wina ruskich. Tamta władza, z resztą jak i tak nie przyzna się do niczego.
  • Odpowiedz
MirkobIog
MirkobIog
MirkobIog
17.01.2025, 08:00:28 via Wykop
  • 95
Wiem, że przy tych innych aferach ta jest dość błacha, ale w całości obnażyła opresyjny aparat rządowy. Sprawa była tak obrzydliwa i skandaliczna, że aż włos się jeżył na głowie, jak daleko pójdzie władza, żeby tylko nie przynać się do błędu, nawet przy takiej głupocie. To przecież mogło przydarzyc się każdemu i w każdej innej sprawie. Nagłe zaginięcia dokumentów, mataczenie, przenoszenie spraw pomiędzy prokuraturami. Każdy kto brał w tym udział powinien ponieść
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
17.01.2025, 09:16:10 via Wykop
  • 14
wierzycie, że nagle coś się zmieni?


@Wumakudu: Tak.
  • Odpowiedz
atol
atol
atol
17.01.2025, 12:45:46 via Wykop
  • 0
@MirkobIog: czy chodzi o 600 umorzonych spraw pistępczych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kilroyok
kilroyok
kilroyok
16.01.2025, 10:10:12 via Wykop
  • 89
jakby byli zgodni to nie byliby potrzebni xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ilahinefes
Ilahinefes
Ilahinefes
17.01.2025, 08:33:26 via Wykop
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
17.01.2025, 08:46:01 via Wypiek
  • 8
@Ilahinefes

A tak przy okazji: jeśli teraz okaże się, że ci ludzie kłamali, a chłopakowi trzeba będzie wypłacać grube odszkodowanie, to kto będzie płacił: my z podatków czy oni osobiście?


Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
mocoloco
mocoloco
mocoloco
17.01.2025, 12:10:39 via Wykop
  • 3
A tak przy okazji: jeśli teraz okaże się, że ci ludzie kłamali, a chłopakowi trzeba będzie wypłacać grube odszkodowanie, to kto będzie płacił: my z podatków czy oni osobiście?


@Ilahinefes: Ilość przepracowanych godzin jaka na to poszła, ilość papieru na jakim wydrukowali rozmaite bzdury i czas antenowy - to wszystko kosztowało wielokrotnie więcej niż cały ten syf warty.

Seicento odkupić i niech poszkodowany wybiera pakiety jakie chce, Audi wyklepać, za
  • Odpowiedz
Pwado
Pwado
Pwado
17.01.2025, 08:08:16 via Wykop
  • 31
Czytajac takie artykuly usmiech mi sie pojawia na twarzy jak przypomne sobie o kanalach takich jak audyt obywatelski, gdzie prowadzona jest walka z systemem. Nie wspomne juz o samochodozie czy innej konfiturze. Jezeli polaczku myslisz, ze w tym kraju jest jakas sprawiedliwosc to wystarczy byc w zlym miejscu o niewlasciwej porze i zycie masz skonczone.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
17.01.2025, 09:19:46 via Wykop
  • 0
@Pwado: audyt dobitnie pokazuje że jak na jakiegoś psa masz 5 wyroków które mówią że masz racje to pies szósty raz będzie to podważał
oby się TSUE wzięło na poważnie za polską policję bo nadają się tylko na białoruś
  • Odpowiedz
jan-pomaski
jan-pomaski
17.01.2025, 10:36:22 via Android
  • 10
Ten przypadek do idealne zobrazowanie stosunku pisiorstwa do zwykłych Polaków.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
18.01.2025, 05:40:32 via Wykop
  • -1
@jan-pomaski: Popisu
  • Odpowiedz
Marty_Mcfly87
Marty_Mcfly87
17.01.2025, 09:58:18 via Wykop
  • 9
Przecież Borowiki w tej sprawie stwierdzili, że przełożony kazał im kłamać. To jak ma nie być wznowieniaXD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qqaa
qqaa
qqaa
17.01.2025, 09:05:51 via Android
  • 5
Szydło to taki minister rolnictwa tylko 1000 razy większa wieś xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
Patostreamer Patryk Z (pajalock) odpala petarde na przyłączu gazowym bloku.
4513
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
olgazprojektu chce zniszczyć mi opinię i karierę, bo zażartowałem o psach
3204
Najlepsza tenisistka świata przegrała z mężczyzną który jest 671 w rankingu ATP
Najlepsza tenisistka świata przegrała z mężczyzną który jest 671 w rankingu ATP
2423
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
Banan z Mercedesa na A4 niepoczytalny
2243
Jak Pan spędzi Sylwestra?
Jak Pan spędzi Sylwestra?
2216
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #informacje
  • #polska
  • #swiat
  • #ciekawostki
  • #news
  • #tvpis
  • #heheszki
  • #updates
  • #usa
  • #tvp
  • #policja
  • #ekonomia
  • #bliskiwschod
  • #europa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking