Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1163

Odmienny los mężczyzn i kobiet na wojnie

Pokaż treści 18+

Odmienny los mężczyzn i kobiet na wojnie

Powszechnie uznaje się, iż to kobiety są głównymi ofiarami wojny, a jednostką miary tragedii pozostają "kobiety i dzieci" Dlatego powstał krótki filmik, który zestawia życie mężczyzn i życie kobiet podczas wojny na Ukrainie: kobiety mogą legalnie wyjechać z kraju objętego wojną, mężczyźni nie

sildenafil
sildenafil
z
x.com
dodany: 12.01.2025, 17:01:32
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    feminizm
  • #
    wojna
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    logikarozowychpaskow
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (185)

najlepsze

malkontent
malkontent
12.01.2025, 17:38:22 via Android
  • 524
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
12.01.2025, 18:26:14 via Android
  • 190

Komentarz usunięty przez moderatora

nbhd
nbhd
12.01.2025, 18:33:08 via Wykop
  • 183
Ich ciało ich wybór co z nim robią.


@Kartoffelpanzerkampfwagen: i tak powinno być

No i gdzie problem mizoginie?


@Kartoffelpanzerkampfwagen: w tym że ciało facetów to nie ich wybór i idą niewolniczo na przemiał w kolejnej wojnie, w dodatku wracają z takiej wojny i ani nie mają hajsu, często zdrowia też no i żon bo w------y za granicę do bogatszych chłopów, to jest dramat ludzki i to zaraz za
  • Odpowiedz
darshan12
darshan12
12.01.2025, 18:10:28 via Wykop
  • 280
SKORO KOBIETY CHCĄ RÓWNOUPRAWNIENIA DAJMY IM RÓWNOUPRAWNIENIE A NIE TYLKO PRZYWILEJE.
Najgorsze, że to - w głównej mierze - my faceci, rozpieszczający nasze najukochańsze córunie, robiący na trzy etaty aby móc kupić "biednej" córce mieszkanie na start jak skończy 18 lat. Chcemy by to wyrosło i miało komfort w życiu ... swoim kosztem. Na przestrzeni wielu lat wiecznie "darły ryja" o cokolwiek stąd aż cieszy fakt, że teraz wchodzą do damskiej toalety
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BaNaJaGa
BaNaJaGa
12.01.2025, 20:54:47 via Android
  • 30
@darshan12 Smutne ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
Pan_Bober
Pan_Bober
12.01.2025, 23:14:49 via Wykop
  • 36
@darshan12: widzisz, kobiety chcą równouprawnienia a nie równoobowiązkowienia, sprytne bestie. Równe prawa, ale obowiązki już nie równe
  • Odpowiedz
zychtomasz
zychtomasz
12.01.2025, 18:43:34 via Wykop
  • 215
Kobiety sa inaczej traktowane w czasie wojny ponieważ rodzą i wychowują dzieci , dodatkowo zajmują się domem ..... a nie czekaj...............
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
12.01.2025, 20:02:01 via Wykop
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RychuiPeja
RychuiPeja
RychuiPeja
12.01.2025, 20:38:31 via Wykop
  • 15
jak czytać ten wykres?


@ebce: wcale nie czytać. Wykres stworzony przez jakiegoś ułomna który nie potrafił zrobić poprawnej legendy raczej nie jest zbyt wiarygodny.
  • Odpowiedz
bin-bash
bin-bash
bin-bash
12.01.2025, 19:30:44 via Wykop
  • 175
walczymy o rownouprawnienie Mirki bo mozemy skonczyc tak samo jak Oleg. Anetka z Julka pojada sobie na plaze do Hiszpani a my nawet granicy nie przekroczymy
bin-bash - walczymy o rownouprawnienie Mirki bo mozemy skonczyc tak samo jak Oleg. An...

źródło: olga

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janosik1222
janosik1222
12.01.2025, 19:42:28 via Wykop
  • 51
@bin-bash: Wszystko wina patriarchatu i prawicy co ty nie wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wcale nie jest tak, ze lewica nawet nie proponuje zrownania wieku emerytalnego
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
13.01.2025, 07:13:13 via Wykop
  • 2
@bin-bash:
Jeśli cię wyślą na wojnę to przekroczysz granicę ( ͡º ͜ʖ͡º) XD
  • Odpowiedz
janosik1222
janosik1222
12.01.2025, 19:27:59 via Wykop
  • 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sildenafil
sildenafil
Autor
12.01.2025, 19:38:12 via Wykop
  • 45
@janosik1222: pytanie czy to ukrainofobia, czy mizoandria. Większość chyba po prostu nie lubi Ukraińców jako narodu, chociaż prawdą jest, że nie częściej można usłyszeć o "ukraińskich byczkach chodzących po polskich ulicach zamiast walczyć na froncie" niż o "ukraińskich yulkach, które zamiast opatrywać rannych na froncie bawią się w klubach i podróżują po Europie".

A więc kobiety unikające wojny są ok, ale mężczyźni już nie.

Czyli to raczej polska mieszanka niechęci
  • Odpowiedz
Brutus66
Brutus66
12.01.2025, 19:58:24 via Wykop
  • 27
@sildenafil: to akurat pragmatyzm, chłopów wywalić nich zabijają ruskich, a kobity zostawić bo brakuje młodych kobiet w polsce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
_____________________
_____________________
12.01.2025, 19:44:06 via Wykop
  • 120
ALE KOBIETY RODZOM DZIECI!!!!!!!!1111
- 35 LETNIA, BEZDZIETNA LAMBADZIARA
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janosik1222
janosik1222
13.01.2025, 17:04:59 via Wykop
  • 3
@_____________________: xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
ApoIIo
ApoIIo
12.01.2025, 18:26:13 via Wykop
  • 82
To jeden z podziałów, jest jeszcze na bogatych których było stać na łapówkę którzy sobie uciekli, na dzieci oligarchów którzy dobrze się bawią w europejskich stolicach vs biedota która jest rozrywana przez drony.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....4
m.....4
konto usunięte 12.01.2025, 19:04:56 via Wykop
  • 57
Powszechnie uznaje się, iż to kobiety są głównymi ofiarami wojny

Jest to bzdura. Żaden myślący człowiek tak nie uważa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirekp
mirekp
mirekp
12.01.2025, 19:26:28 via Wykop
  • 114
@marekmarecki44:
Co sądzisz o Hillary?
mirekp - @marekmarecki44: 
Co sądzisz o Hillary?

źródło: hillary-clinton-quote

Pobierz
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
12.01.2025, 19:53:53 via Wykop
  • 10
@mirekp: przecież mówił o myślących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stefan_1971
stefan_1971
12.01.2025, 19:32:00 via Wykop
  • 54
zarobi taka na OF jak wróci na ukrainę to wykupi od tych biedaków ziemię i firmy a oni będą jej usługiwać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
12.01.2025, 20:37:54 via Wykop
  • 4
@stefan_1971: nie jeżeli opodatkuje się ich na 75 procent
  • Odpowiedz
Citizen_Kane
Citizen_Kane
13.01.2025, 04:54:32 via Android
  • 48
Citizen_Kane

źródło: temp_file2997594449576808385

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Adihal
Adihal
Adihal
13.01.2025, 06:47:50 via Android
  • 15
@Citizen_Kane ukraińskie lambadziary ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pabick
Pabick
13.01.2025, 11:16:19 via Wykop
  • 11
@Citizen_Kane: Wielkie patriotki z ukraińskimi flagami i już z partnerami innych narodowości xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3880
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3139
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3086
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2446
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
2273
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pieklomezczyzn
  • #feminizm
  • #dyskryminacjamezczyzn
  • #pieklokobiet
  • #logikarozowychpaskow
  • #polska
  • #rozowepaski
  • #niebieskiepaski
  • #kobiety
  • #ciazatoniechoroba
  • #heheszki
  • #prawamezczyzn
  • #zolnierki
  • #otylosc
  • #dzienkobiet

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking