Szokujące praktyki w szpitalu. Personel zabierał dzieciom pieniądze

Szpital psychiatryczny pobierał od dzieci część kieszonkowego na zakup herbaty i cukru. Rzecznik Praw Pacjenta ujawnił też, że niektórzy lekarze wysyłali na badanie nie pacjentów, u których podejrzewano boreliozę, a ... kleszcze.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 44
- Odpowiedz





Komentarze (44)
najlepsze
masz zostac z dzieckiem, ale lozko to jest luksus na ktory szpital laskawie pozwala, oczywiscie najlepiej zeby matka karmila dziecko, ale dla matki nie ma jedzenia bo pacjentem jest dziecko i tylko na nie maja budzet... ale go nie karmia bo ty masz karmic swoim mlekiem a budzet zostaje w szpitalu :P
a no i dobrze zebys
Tzn. którego?
Bo akurat w Polsce socjalistyczny model opieki zdrowotnej i tak jeszcze daje w miarę radę
Zakazać! Gdzie jest rzondt?! ( ͡º ͜ʖ͡º)