Hasło do ustawień: - sprawdzasz model falownika i pytasz G. o default password for.... zaskakująco często się udaje - próbujesz się rozpytać innych klientów tej firmy, często firmy mają swoje 'domyślne hasła' które walą wszystkim klientom. - na końcu gdy wszystko zawiedzie zaglądnij do instrukcji obsługi falownika jak zresetować hasło.
Falownik/Przetwornica h. się na tym znam ale najłatwiej chyba manipulować priorytetami przez zmianę napięć na DC @terrarium-barti
w skrócie to nie da się. Falowniki (w tym hybrydowe) muszą albo pobierać z albo oddawać do sieci bo tak są skonstruowane. Możesz walczyć jedynie z tym ile to ma być, ale im mniejszy margines ustawisz tym częściej będzie się mylił.
Nie pobiera z sieci jedynie falownik on-off grid któremu wymusisz odłączenie sieci kiedy nie musi się ładować.
Komentarze (4)
najlepsze
Nie dziękuj.
- sprawdzasz model falownika i pytasz G. o default password for.... zaskakująco często się udaje
- próbujesz się rozpytać innych klientów tej firmy, często firmy mają swoje 'domyślne hasła' które walą wszystkim klientom.
- na końcu gdy wszystko zawiedzie zaglądnij do instrukcji obsługi falownika jak zresetować hasło.
Falownik/Przetwornica h. się na tym znam ale najłatwiej chyba manipulować priorytetami przez zmianę napięć na DC
@terrarium-barti
Nie pobiera z sieci jedynie falownik on-off grid któremu wymusisz odłączenie sieci kiedy nie musi się ładować.