Wigilia Caritas w Poznaniu dla 1200 osób [zdjęcia, film]
![Wigilia Caritas w Poznaniu dla 1200 osób [zdjęcia, film]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/3a0cfc2a7c34d6c88e4563b5c321ab4fe9eb0f227bca62e5db3df19584e4ea6a,w300h194.jpg)
Jak zwykle 24 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich stanęły stoły, a na nich świąteczne potrawy. Zasiadło przy nich ok. 1200 osób. W organizowanej przez Caritas Wigilii wziął udział także Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. O godz. 11:00 harcerze z chorągwi ZHP z Buku uroczyście przynie

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 89
- Odpowiedz
Komentarze (89)
najlepsze
Zawsze pełno było uwag do tej organizacji na wykopie, a może lewaki w tym roku zrobiły podobne wydarzenie? Przecież zawsze są po stronie biednych i samotnych.
A jeśli chodzi o Caritas to mało ludzi wie ile ośrodków dla chorych i niepełnosprawnych dzieci/dorosłych utrzymuje Caritas.
Bez biednych nie byłoby bogatych.
Bogaci nie byłoby szczęśliwi gdyby nie społeczeństwo, które wytwarza dobra i usługi a w dzisiejszym świecie można przepracować całe życie i być na końcu bezdomnym.
Ale jesteśmy na wypoku, kolebce ludzi wolnomyślących, liberałów którym ludzie na minimalnej zabierają smak życia, bo Darek na magazynie zarabia 4K na łapę i przez takiego biedaka on nie zostanie miliarderem.
@Gieekaa: Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie tylko ludzie ubodzy, ale również po prostu samotni, którzy mogą mieć dość siedzenia samemu w 4 ścianach, tym bardziej w taki wieczór? A i ubóstwo nie wynika tylko z nieudolności władz (jakiekolwiek by one nie były). Wielu ludzi jest ubogich na własne życzenie: począwszy od zwykłej niechęci do pracy, poprzez utratę rodziny przez swój
Ew. możesz dać wyjątek jak chcesz tylko przeczytać.