Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko237
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

328

Z Krakowa do Warszawy w 2,5 godziny? Otwarcie dwóch ważnych tras

Z Krakowa do Warszawy w 2,5 godziny? Otwarcie dwóch ważnych tras

W poniedziałek do użytkowania zostanie oddany ostatni odcinek drogi ekspresowej S7, który połączy dwa największe miasta

starnak
starnak
z
rmf24.pl
dodany: 23.12.2024, 07:59:18
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    drogi
  • #
    kierowcy
  • #
    wydarzenia
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Materiał Radka z kanału Autostrady Polska - analiza nowootwartego odcinka
kjubb
z youtube.com
  • 5

Komentarze (135)

najlepsze

cvany
cvany
24.12.2024, 06:24:01 via Android
  • 472
Wielkie podziękowania dla Radka z kanału autostrady polska który dzięki przeprowadzonej wizualizacji natężenia i potoków ruchu pierwotnej wersji węzła Mistrzejowice w gierce za 30 złotych doprowadził do jego przebudowy xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
24.12.2024, 06:37:03 via Wykop
  • 44
@Kanusz_Morwin_Jikke: otóż nie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
24.12.2024, 07:06:45 via Wykop
  • 69
serio? Gdzieś można o tym przeczytać?


@muak47: Jest też filmik z symulacji w City Skylines https://www.youtube.com/watch?v=zEZy8wFd4OQ
metaxy - >serio? Gdzieś można o tym przeczytać?

@muak47: Jest też filmik z symulacji...
  • Odpowiedz
g.....4
g.....4
konto usunięte 23.12.2024, 08:59:33 via Wykop
  • 291
Warto dodać że gdyby nie jeden z adminów forum SSC to węzeł Mistrzejowice byłby korkującym się bublem.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

January-zwiedza-szpary
January-zwiedza-szpary
23.12.2024, 10:41:43 via Android
  • 163
@gundis24 a tu nie chodzi czasem o gościa z kanału Autostrady Polska
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
23.12.2024, 11:12:16 via Wykop
  • 198
@January-zwiedza-szpary: To jedna i ta sama osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
24.12.2024, 07:28:35 via Android
  • 100
2,5h? Pewien Sebastian z Dubaju powie że mu wystarczy godzina na pokonanie tej trasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sukienka
sukienka
24.12.2024, 10:08:26 via Wykop
  • 0
@KimDzongJaroslaw: Założę się, że to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz
paveua
paveua
24.12.2024, 14:03:38 via Wykop
  • 9
@KimDzongJaroslaw: kierowcy innych aut palą się z niecierpliwością
  • Odpowiedz
dan777
dan777
dan777
24.12.2024, 07:09:02 via Android
  • 45
Kilka godzin po otwarciu, już wypadki. Marki pojazdów nie przypadkowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://kr24.pl/krakow/dopiero-oddana-ja-do-uzytku-a-tu-wypadek-za-wypadkiem/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DarkZizi
DarkZizi
24.12.2024, 07:21:09 via Wypiek
  • 29
@dan777 Przy zakupie BMW powinni się przechodzić obowiązkowe badania psychologiczne
  • Odpowiedz
wykop14
wykop14
wykop14
24.12.2024, 10:55:09 via Wykop
  • 1
@mk321: Tak :)
  • Odpowiedz
Mr--A-Veed
Mr--A-Veed
24.12.2024, 07:18:40 via Android
  • 38
Zobaczcie sobie film na kanale Autostrady Polska o północnej obwodnicy Krakowa.

Super, że oddają. Ale oznakowanie kierunków jest tak bez sensu, że nie wiadomo co zażywali w GDDKiA.

Notorycznie będą tam sytuację, gdy znaki będą pokazywały zupełnie co innego, niż nawigacja.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milo1000
milo1000
24.12.2024, 08:21:04 via Wykop
  • 10
@Mr--A-Veed: Teraz jest i tak lepiej, w czasach przed nawigacją w Krakowie były tylko dwa rodzaje kierunkowskazów: na Rzeszów i na Chyżne. Wyjątkiem był drogowskaz na Bytom przy wjeździe do Krakowa od strony Katowic.
  • Odpowiedz
debenek
debenek
24.12.2024, 08:40:29 via Wykop
  • 6
@Mr--A-Veed: gdzieś czytałem, że to oznakowanie - a właściwie wybór miast które są na znakach- wynika z jakichś przepisów i wytycznych. Mimo, że wydaje się i właściwie jest bez sensu to wg GDDKiA jest OK i tak powinno być
  • Odpowiedz
t_e_o_m_o
t_e_o_m_o
24.12.2024, 07:11:24 via Wykop
  • 21
A z Kielc do Łodzi dalej 3h tarabanienia się w korkach na wąskiej drodze.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ld93
Ld93
Ld93
24.12.2024, 07:26:07 via Android
  • 94
@t_e_o_m_o z Kielc do Łodzi to dobrze że w ogóle jakakolwiek droga jest xD
  • Odpowiedz
t_e_o_m_o
t_e_o_m_o
24.12.2024, 07:45:31 via Wykop
  • 25
kto jeździ z Kielc do Łodzi, pięć ludzi na dzień

@Xahil: To połączenia ma bardzo duże natężenie ruchu, zwłaszcza spedycji i transportu. Koło Łodzi jest wiele centrów logistycznych.
  • Odpowiedz
Kosedek
Kosedek
24.12.2024, 01:30:19 via Wykop
  • 15
Ostatni odcinek S7 na trasie Warszawa-Kraków, bo w drugą stronę, do Gdańska (od Czosnowa do Płońska końcówka 2025, a brakujący kawałek do S8 to w ogóle nie wiadomo), jeszcze trochę do zakończenia robót zostało.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Operator_imadla
Operator_imadla
Operator_imadla
24.12.2024, 07:33:02 via iOS
  • 11
@Kosedek ostatni odcinek S7 to wyjazd na północ z Warszawy i obwodnica Łomianek a to 2030 rok minimum.
  • Odpowiedz
winda_orbitalna
winda_orbitalna
winda_orbitalna
24.12.2024, 08:11:39 via Wykop
  • -5
@Kosedek: yyy ale wiecie że oni oddali tylko kawałek obwodnicy miasta i to nie pełny, między węzłem Węgrzce a autostradowym dalej się jedzie starą 7
  • Odpowiedz
bzikus
bzikus
bzikus
24.12.2024, 10:44:41 via iOS
  • 10
Jak samochodem w tyle to pociągiem powinno być w 1h,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galicjanin
galicjanin
24.12.2024, 12:46:42 via Android
  • 2
@bzikus pociągiem jakieś 2 godziny Pendolino przez CMK między Krakowem Głównym a Warszawą Zachodnią.
  • Odpowiedz
Lukullus5
Lukullus5
Lukullus5
24.12.2024, 09:34:29 via Wykop
  • 8
Pociągiem, który jeździ co godzinę można w 2 godziny 20 minut dojechać od dawna.
Lukullus5 - Pociągiem, który jeździ co godzinę można w 2 godziny 20 minut dojechać od...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
24.12.2024, 10:33:12 via Android
  • 8
@Lukullus5 nie zawsze podróż koleją konsumuje aktualne potrzeby podróżujących
  • Odpowiedz
Arrival
Arrival
24.12.2024, 11:09:42 via Wykop
  • 12
@Lukullus5: Plus dojazd na dworzec + dojazd z dworca. Nie każdy mieszka obok. Kolej ma sens jak się jedzie samemu (bo 2+ to już nie opłacalne w porównaniu z autem) i najlepiej z centrum do centrum. Chętnie bym korzystał, ale ani szybciej, ani wygodniej, ani taniej :(.
  • Odpowiedz
Crock92
Crock92
24.12.2024, 07:40:40 via Wykop
  • 5
Czyżby skończyło się jeżdżenie do Zakopanego przez Nową Hutę albo pola kukurydzy?
Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galicjanin
galicjanin
24.12.2024, 09:25:01 via Android
  • 1
@Anomalocaracid ale znowu muszą się wcześniej tłuc przez Kraków, no chyba że jadą na około przez Żywiec i Zwardoń albo Rzeszów i Barwinek, ale to bez sensu.
  • Odpowiedz
Crock92
Crock92
24.12.2024, 10:22:30 via Wykop
  • 7
@rolnik_wykopowy: Przecież lewoskręt z tramwajem za Nową Hutą jadąc do Zakopca to ostatnia rzecz o jakiej "warszawiaki" marzą, jedynie Wy krakusy możecie to naprawić xD
Crock92 - @rolnik_wykopowy: Przecież lewoskręt z tramwajem za Nową Hutą jadąc do Zako...

źródło: 9eraff

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3538
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2922
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2789
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2778
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
2558
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #sct
  • #warszawa
  • #pytanie
  • #polska
  • #heheszki
  • #wroclaw
  • #nowahuta
  • #nieruchomosci
  • #smog
  • #burza
  • #motoryzacja
  • #kiciochpyta
  • #poznan
  • #rower
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking