Dwoje nastolatków nie żyje, 13-latka w stanie krytycznym. S---------a w Houston

Dwoje nastolatków zginęło w niedzielę w strzelaninie w nocnym klubie w Houston. Cztery nastolatki odniosły obrażenia. 16-letni chłopiec zginął na miejscu, a 14-letnia dziewczynka została uznana za martwą w szpitalu dziecięcym Texas Children's Hospital.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 103
- Odpowiedz





Komentarze (103)
najlepsze
@autotldr: to tłumaczy skąd nieletni nocą na imprezie w nocnym klubie ¯\(ツ)/¯
Pytanie gdzie byli rodzice? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
źródło: image
Pobierz