Dwoje nastolatków nie żyje, 13-latka w stanie krytycznym. S---------a w Houston

Dwoje nastolatków zginęło w niedzielę w strzelaninie w nocnym klubie w Houston. Cztery nastolatki odniosły obrażenia. 16-letni chłopiec zginął na miejscu, a 14-letnia dziewczynka została uznana za martwą w szpitalu dziecięcym Texas Children's Hospital.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 103
- Odpowiedz





Komentarze (103)
najlepsze
źródło: 1000004586
Pobierz@PANdeltoid: matka akurat robiła fryzurę, ojciec ma jeszcze 3 lata do odsiadki.
Nie wiem jak w Texasie ale u nas juz 10 latki czesto same ida/jada do szkoly.
Nie wiem jak ty, ale ja w wieku 13 lat sam chodziłem do szkoły.