Chciał udowodnić, że nie trzeba ustępować pieszym. Właśnie został skazany

Zawodowy kierowca i bloger chciał udowodnić, że prawo w Polsce się nie zmieniło i nie trzeba ustępować pieszym, którzy dopiero wejdą na przejście. Sąd właśnie uznał go winnym i skazał na grzywnę.
- #
- #
- #
- 467
- Odpowiedz





Komentarze (467)
najlepsze
dziękuję mozna się rozejść
Przecież taka sama zasada obowiązuje w ruchu dwóch samochodów - jak stoisz na skrzyżowaniu w miejscu, w którym musisz ustąpić pierwszeństwa, to nie wjeżdżasz przed samochód mający pierwszeństwo, będący kilkanaście metrów