Chciał udowodnić, że nie trzeba ustępować pieszym. Właśnie został skazany

Zawodowy kierowca i bloger chciał udowodnić, że prawo w Polsce się nie zmieniło i nie trzeba ustępować pieszym, którzy dopiero wejdą na przejście. Sąd właśnie uznał go winnym i skazał na grzywnę.
- #
- #
- #
- 467
- Odpowiedz





Komentarze (467)
najlepsze
źródło: i-bardzo-kurwa-dobrze-bardzo-kurwa-dobrze
PobierzTo było raczej tak, że każdy kierowca poznał przepis, ale stwierdził, że wyjebongo jak na wszystkie inne przepisy, bo kary małe a policja nie stoi.
@Rainbowwarior Podasz konkretny paragraf kodeksu drogowego? Bo nie wymyślasz sobie swoich własnych przepisów, prawda?
Bo zgodzisz się, że Twoj postulat to wypisz wymaluj postawienie przejść sugerowanych.
A Milicja ma zarabiać pieniądze dla budżetu.
Tutaj, gdzie bezmyślność/głupota była nadzwyczajna, grzywa też powinna zostać odpowiednio zmodyfikowana, a do tego obowiązkowe powtórzenie kursu na prawo jazdy. Jakieś prace społeczne też byłyby nie od rzeczy.
Suweren ( ͡º ͜ʖ͡º)