Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko275
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

692

Jazda ciężarówką na zderzaku i zepchnięcie z pasa ruchu

"Szoferowi zawodowemu nie spodobało się najprawdopodobniej to, że trzymałem dystans około 100m od pojazdu z przodu. (od słupka do słupka)... Cały czas jechałem równym dystansem za ciężarówką przede mną. Jechałem nie swoim samochodem, właścicielka siedziała obok i była po zabiegu lekarskim. Nie w gło

stopchamteam
stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 12.12.2024, 09:22:03
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Księga gości
jacksmith
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 28
W tym przypadku kierowca namierzony i ukarany mandatem 500zl.
kepinsky
z youtu.be
  • 24

Komentarze (224)

najlepsze

niki_niki
niki_niki
niki_niki
12.12.2024, 09:54:35 via Wykop
  • 363
Jednego nie ogarniam, typowi w tirze prawko potrzebne jest do pracy, a zbiera punkty na rower.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

statystyczny-kowalski
statystyczny-kowalski
statystyczny-kowalski
12.12.2024, 10:33:13 via Wykop
  • 140
@niki_niki: policji nikt się boi. Boi ich nie ma. Brak prewencji, kary niskie, prokukator nie będzie jakichśtam filmików oglądał, brak wskazania sprawcy, umorzenie itd itd.
To nikt się nie boi
  • Odpowiedz
sqorvel
sqorvel
12.12.2024, 10:53:56 via Wykop
  • 26
policji nikt się boi. Boi ich nie ma.


@statystyczny-kowalski: @rekin156:
to jest podstawowy problem, brak policji na drogach. I żadne podnoszenie kar tu nic nie pomoże jak nie będzie dalej policji na drogach.
  • Odpowiedz
eXe1987
eXe1987
eXe1987
12.12.2024, 13:49:45 via Wykop
  • 196
Pamiętam jak kiedyś w terenie zabudowanym jechałem 60 km/h i kierowca ciężarówki jadące za mną błyskawicznie zauważył mój błąd. Podjechał mi bardzo blisko zderzaka i walił długimi, chyba abym zwolnił. Później od razu zabrał się za wyprzedzanie. Wspaniali to są ludzie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
12.12.2024, 16:48:07 via Wykop
  • 92
Wspaniali to są ludzie.


@eXe1987: którzy nawet nie mają pojęcia, że w terenie zabudowanym mogą jechać max 50 km/h nawet jak znaki dopuszczają więcej. Dotyczy to każdego pojazdu >3,5 t.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
12.12.2024, 18:58:53 via Wykop
  • 25
Z wyjątkiem położonych w terenie zabudowanym autostrad i dróg ekspresowych :)


@javelin: drogi ekspresowe i autostrady nie prowadzą przez obszar zabudowany.
  • Odpowiedz
rekin156
rekin156
12.12.2024, 10:28:54 via Wykop
  • 100
Widać że kierowca ciężarówki dostaje udaru za udarem, widząc pustą przestrzeń pomiędzy osobówką a jadącą przed nim ciężarówką.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sambarumba
sambarumba
12.12.2024, 18:47:46 via Wykop
  • 40
@volfff: co to znaczy za duża? Z wielu przyczyn ktoś może chcieć jechać poniżej dopuszczalnej (a tu to okolice jednak 90km/h były a nie 50). Jak kuweciarzowi to przeszkadza to niech wyprzedza i elo, nie musi dostawać sraczki i spychać na pobocze
  • Odpowiedz
longer21011
longer21011
12.12.2024, 20:17:46 via Wykop
  • 15
@pumba320: Jazda defensywna, jeżeli widzisz że ten przed tobą hamuje, to w zasadzie wystarczy że odpuścisz gaz i wykorzystasz dostępną przestrzeń na zmniejszenie prędkości. Często się to sprawdza kiedy np. kierowca przed tobą wykonuje skręt w lewo czy prawo na skrzyżowaniu, przez taki dystans nawet nie musisz zwalniać.
  • Odpowiedz
sqorvel
sqorvel
12.12.2024, 09:40:25 via Wykop
  • 72
No masa zjebów po polskich drogach jeżdzi. Mam nadzieje, że zgłoszone na policje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eloyard
eloyard
12.12.2024, 18:59:25 via Wykop
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eloyard
eloyard
12.12.2024, 19:08:13 via Wykop
  • 8
@lofix: 4.1 nazywa się też "smart drugiej generacji" stąd "nowe" 2.0 ;-)
  • Odpowiedz
eloyard
eloyard
12.12.2024, 19:41:32 via Android
  • 12
@DzikWesolek "w sumie nie do końca wiadomo którędy jechał" a "jechał tędy wg certyfikowanego urządzenia" to jednak trochę inna klasa dowodu
  • Odpowiedz
NoOne2
NoOne2
NoOne2
12.12.2024, 09:53:58 via Wykop
  • 35
testy psychotechniczne w polsce to porazka, jak widac liczy sie kasa a nie odsiewanie takich idiotów z dróg. Mam nadzieje ze "Kris" zostanie dojechany albo pozbawiony prawa jazdy to sie palant by w koncu zreflektował że on jedzie rozpędzonym pociskiem 40 tonowym, który w jego rękach jest niczym odbezpieczony kałach w rękach przedszkolaka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bubub
bubub
12.12.2024, 18:47:37 via Wykop
  • 13
@NoOne2: wszelkie testy, badania okresowe, itp to u nas jedna wielka kpina, zwykłe wyciąganie kasy. Widział ktoś kiedyś, albo słyszał, żeby ktoś nie przeszedł np. badań okresowych do pracy?
  • Odpowiedz
fofos-sk_chmieL
fofos-sk_chmieL
12.12.2024, 19:35:24 via Wykop
  • 9
Widział ktoś kiedyś, albo słyszał, żeby ktoś nie przeszedł np. badań okresowych do pracy?

@bubub: Owszem, raz czy dwa byłem świadkiem takiej sytuacji. Za każdym razem wystarczyła zmiana lekarza. :v
  • Odpowiedz
longer21011
longer21011
12.12.2024, 20:13:26 via Wykop
  • 28
Ze 12 lat temu, kilka tygodni po zdaniu prawka na kat. B ja, jako młody gówniarz wyłapałem mandat na 400 zł i 8 pkt karnych. Po tym mandacie kupiłem mimo wszystko CB radio. Postanowiłem jeździć wolniej, co nie znaczy że zamulałem. Miałem do pokonania trasę ok. 200 km krajówkami i wojewódzkimi. Przez zabudowany jadę licznikowe ok. 60 km/h, na tyłku usiadł mi podobny typ. Nie za bardzo mógł mnie wyprzedzić, przez CB
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fonderal
fonderal
fonderal
13.12.2024, 10:55:52 via Wykop
  • 2
@longer21011: miałem tak samo:) Wylotówka z miasta, jadę 50. Raz, że często tam stają z suszarką, a dwa, to jednak zabudowany, łażą ludzie i nie ma co się wygłupiać. Typ z tyłu drze się przez cb że mu zamulam i jadę jak ciota. Tym razem nie stali, typ wyprzedził i pojechał. Po 20 km spotkaliśmy się na jednych światłach w kolejnym mieście. Życzyłem mu miłego dnia, ale gość udawał, że
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
13.12.2024, 11:40:58 via Wykop
  • 4
@longer21011: no dokładnie. Na kilkuset kilometrach autostrady czy ekspresówki wyprzedzenie może mieć jakiś sens, ale na relatywnie krótkich odcinkach zwykłych krajówek czy wojewódzkich, tak do tych powiedzmy 80-100 km, pozwoli dojechać na miejsce wcześniej o minutę czy pięć. Nikt tego zysku nie zauważy. W mieście wyprzedzanie w ogóle nie ma najmniejszego sensu, no chyba że dla kogoś kwestią życia i śmierci jest stanie na czerwonym dwa samochody do przodu:)
  • Odpowiedz
player01
player01
12.12.2024, 19:22:47 via Wykop
  • 25
wykop bo ktoś normlany zostawił tablice widoczne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arturnowak2018
arturnowak2018
12.12.2024, 21:20:42 via Wykop
  • -2
@player01: tablice z Nowego Tomyśla. Miasto wikliny i chmielu
  • Odpowiedz
kacper-gorski-12
kacper-gorski-12
12.12.2024, 18:46:09 via Wykop
  • 24
koles zwalnia, pomaga tirowi w wyprzedzaniu, a ten mu jeszcze zajezdza droge (づ•﹏•)づ

taki zelenski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lenanela
lenanela
12.12.2024, 14:11:35 via Wykop
  • 21
Zwolnić do 70 niech żwirowiec nauczy się ile może maksymalnie po takiej drodze jechać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

roszej
roszej
12.12.2024, 18:52:41 via Android
  • 26
@volfff ciężarówka może w Polsce na normalnej drodze jechać max 70km/h a na autostradach, ekspresówkach i dwujezdniowych 80km/h.
  • Odpowiedz
Special_ONE
Special_ONE
12.12.2024, 19:05:11 via Android
  • 8
@roszej i jestem ciekaw jak oni tłumaczą się gdy ich ITD do kontroli zatrzyma. Przecież w tacho widać ile jechał (widać, prawda?)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
3403
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
2993
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2580
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2589
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
2530
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #policja
  • #konfitura
  • #samochodoza
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #warszawa
  • #polscykierowcy
  • #patologiazmiasta
  • #polska
  • #piratdrogowy
  • #bandycidrogowi

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking