Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko272
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

540

Coca-Cola rezygnuje z części swoich zobowiązań dotyczących plastiku

Coca-Cola rezygnuje z części swoich zobowiązań dotyczących plastiku

Firma usunęła ze swojej strony informację o zobowiązaniu dotyczącym wykorzystywania w produktach 50% opakowań pochodzących z recyklingu do 2030 r.

Marketingprzykawie_redakcja
Marketingprzykawie_redakcja
Marketingprzykawie_redakcja
z
marketingprzykawie.pl
dodany: 11.12.2024, 18:23:04
  • #
    cocacola
  • #
    ekologia
  • #
    plastik
  • #
    greenwashing
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Coca-Cola HBC Polska wysłała influencerom puste plastikowe butelki
eSUBA94
z tech.wp.pl
  • 12
Coca-Cola: obowiązkowe rasistowskie szkolenia pracownicze: bądźcie mniej biali!
Bushi13
z wykop.pl
  • 2

Komentarze (67)

najlepsze

Marcin_L
Marcin_L
12.12.2024, 08:06:10 via Wykop
  • 1
Czyli Coca Cola jest przeciwko ekologii wiec dostana kare i Coca Cola zdrozeje bo jest nieekologiczna, a mogla poprostu wdrozyc ekologie i Coca Cola by zdrozala w imie ekologii
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziupla666
dziupla666
12.12.2024, 12:32:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
12.12.2024, 07:50:47 via Wykop
  • 1
Kolejny raz w historii ideologia zderza się ze ścianą rzeczywistości. I jak zwykle - to ideologia pada na ryj na chodniku. Rzeczywistość stoi jak stała.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

autotldr
autotldr
11.12.2024, 18:24:10 via Wykop
  • 1
To najlepszy tl;dr, jaki mogłem zrobić, oryginał zmniejszony o 52% (jestem botem)

Coca-Cola rezygnuje z obietnic dotyczących plastiku

Coca-Cola usunęła z informacji o swoim zobowiązaniu do stosowania 50% materiałów z recyklingu w opakowaniach do 2030 r., co wywołało oskarżenia o greenwashing. W planach firmy jest osiągnięcie 35-40% recyklatu do 2035 r. Wcześniej Coca-Cola promowała program World Without Waste, mający na celu zbieranie i recykling butelek oraz puszek do 2030 r., jednak również
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

monster-erni
monster-erni
12.12.2024, 17:02:14 via Wykop
  • 0
Ja myślałem że ten wzrost cen to przez ekologię. Skoro nie chcą to niech wróci cena za litr bez promocji do 3zł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alfiarz
Alfiarz
20.12.2024, 12:11:34 via Wykop
  • 0
@monster-erni: głównie przez podatek za cukier i obowiązkowe inwestycje. wrecykling już niedługo będziemy mieli wszędzie automaty na odbiór plastiku jak w niemczech
  • Odpowiedz
Alfiarz
Alfiarz
22.12.2024, 10:41:29 via Wykop
  • 0
wiem że nałęczowianki będą dycklingownae
  • Odpowiedz
Kraestian
Kraestian
12.12.2024, 14:58:36 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Isalski
Isalski
Isalski
12.12.2024, 11:58:53 via Android
  • 0
Jest fajny program dokumentalny na YouTube o tym jak coca-cola w Stanach Zjednoczonych dewastuje ekologię wysuszając całe miasta i nie płacąc za to nic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Breda
Breda
Breda
12.12.2024, 11:54:27 via Wykop
  • 0
Business is business. Tak samo jak dalej używają do słodzenia ciulowej fruktozy z kukurydzy bo jest najtańsza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zasiedziany
zasiedziany
zasiedziany
12.12.2024, 04:31:55 via Wykop
  • 0
Sam pracuje dla coca cola euro pacific Sidcup. I mogę potwierdzić że Ci ludzie są odklejeni od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0rdynus
0rdynus
0rdynus
11.12.2024, 21:35:55 via Android
  • 0
Przywrócić cukier w Coli do normalnego poziomu 30g/100ml!!!!!!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KierasPGOD
KierasPGOD
KierasPGOD
12.12.2024, 05:14:49 via iOS
  • 2
@Kaviar jedyny napój tylko z cukrem to coca cola, już nawet w pepsi jest słodzik i cukier. Komu przeszkadzały napoje “diet” czy tam “fit” ze słodzikiem a normalny napój z cukrem…
  • Odpowiedz
0rdynus
0rdynus
0rdynus
12.12.2024, 13:25:22 via Android
  • -1
@Kaviar mizesz nie pic albo rozcienczyc wodą. Cukru nie dosypię.
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
11.12.2024, 21:33:27 via Wykop
  • 0
ale za to z podwyżek cen się nie wycofuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Międzynarodowy dzień awarii sprężarki
Międzynarodowy dzień awarii sprężarki
3161
Policja Bieruń wytacza Audytorowi postępowanie i blokuje komentarze
Policja Bieruń wytacza Audytorowi postępowanie i blokuje komentarze
3155
Bezdzietne kobiety powinny później przechodzić na emeryturę - petycja.
3010
Sklep nike.com nie respektuje zasad o pokazywaniu najniższej ceny z 30dni
Sklep nike.com nie respektuje zasad o pokazywaniu najniższej ceny z 30dni
2875
Pijany biznesmen w Darłowie. Sędzia nie zabrała mu nawet prawa jazdy. Umorzenie
Pijany biznesmen w Darłowie. Sędzia nie zabrała mu nawet prawa jazdy. Umorzenie
2847
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pepsi
  • #napoje
  • #heheszki
  • #swieta
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #kofola
  • #cola
  • #pytanie
  • #usa
  • #jedzenie
  • #cukier
  • #zabka
  • #cherrycoke
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking