Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko242
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

458

Niemcy wstrzymują decyzje w sprawie wniosków o azyl od obywateli Syrii

Niemcy wstrzymują decyzje w sprawie wniosków o azyl od obywateli Syrii

po tym, jak były przywódca Syrii Baszar al-Asad uciekł z kraju, powiedział rzecznik Urzędu ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) agencji prasowej dpa.

51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
z
syria.liveuamap.com
dodany: 09.12.2024, 13:48:52
  • #
    syria
  • #
    niemcy
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    imigranci
  • #
    europa
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (74)

najlepsze

Ambessa
Ambessa
09.12.2024, 16:02:57 via Wykop
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vartan
vartan
10.12.2024, 02:18:39 via Wykop
  • 31
@Ambessa: nie, no bo to rasizm, a refjudżis są zawsze łelkom. I w ogóle życie jest cenne, ale jednak głosy wyborców bardziej.

B----l z woke i uchodźćami już przestał być kontrolowany i trzeba to zmienić.
  • Odpowiedz
misiozaur
misiozaur
10.12.2024, 04:00:12 via Wykop
  • 11
@Ambessa: Przeciez tam ciagle walcza z susza (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
09.12.2024, 16:27:53 via Wykop
  • 68
Między 0,9 mln a 1,3 mln Syryjczyków mieszka w Niemczech. W życiu nie wyjedzie więcej niż 10%. Dowodzą tego programy płacące za powrót do kraju pochodzenia gdzie z 5-8 tys EUR za wyjazd na osobe podnoszono kwoty do nawet 30 tys EUR i mało kto korzystał. W Norwegii i Szwecji tak samo. FYI w Norwegii na to łapią się Ukraińcy (44 tys NOK do łapy i bilet) a w UK Polacy (2
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Saeglopur
Saeglopur
09.12.2024, 17:42:55 via Wykop
  • 63
@menelpijak: To w Norwegii, ja opracowywałem wszelkie broszury, ulotki, plakaty, pakiety informacyjne. Opisywałem to na wykopie z 20 razy albo i lepiej na przestrzeni lat, dopiero co wróciłem z bana 2 miesięcznego xD
Saeglopur - @menelpijak: To w Norwegii, ja opracowywałem wszelkie broszury, ulotki, p...

źródło: Screenshot 2021-10-17 130815

Pobierz
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
09.12.2024, 19:04:47 via Wykop
  • 25
W życiu nie wyjedzie więcej niż 10%. Dowodzą tego programy płacące za powrót do kraju pochodzenia gdzie z 5-8 tys EUR za wyjazd na osobe podnoszono kwoty do nawet 30 tys EUR i mało kto korzystał.


@Saeglopur: a wystarczyłoby im zabrać socjal.
  • Odpowiedz
BoloTrampolina
BoloTrampolina
10.12.2024, 02:19:23 via Wykop
  • 61
Gowno z tego będzie, bo baby i ich przydupasy będą wszystko relatywizowali, komplikowali, co ułatwi robote różnego rodzaju przekreciarzom i zostaną.

Merkel powiedziała ze to wszystko nie jej wina, tylko facecików. Szok? To zapytajcie jakakolwiek babe co na ten temat myśli, to dopiero przeżyjecie szok. Żyjemy miedzy kretynkami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
09.12.2024, 18:06:33 via Android
  • 40
Już i tak za późno. Obecnie najczęściej nadawane imiona dzieciom to jakieś Ahmedy. A skoro tak, to oni nie muszą już nic robić tylko czekać. Także za 30 lat nie będzie już Niemców. Będą Emiraty Niemieckie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vanschout
vanschout
10.12.2024, 07:47:11 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
10.12.2024, 16:13:00 via Android
  • 0
@Cyjanek_i_Szczescie
Jeśli myślisz, że oni zatrzymają się na granicy to mam dla Ciebie zła wiadomość. Niemcy są o tyle dobrzy, że jest to nam wróg znany. Islamiści to coś całkowicie nowego i bardzo fanatycznego
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
09.12.2024, 23:38:56 via Android
  • 27
Spokojnie, my ich weźmiemy
nieocenzurowany88 - Spokojnie, my ich weźmiemy

źródło: temp_file8592993413528604050

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrocznyZiemniak
MrocznyZiemniak
10.12.2024, 00:42:13 via Wykop
  • -9
@nieocenzurowany88: oby
  • Odpowiedz
stepienz13posterunku
stepienz13posterunku
10.12.2024, 01:12:41 via Wykop
  • 7
@nieocenzurowany88: Icek Szczerbaum?
  • Odpowiedz
paulander90
paulander90
paulander90
09.12.2024, 23:18:03 via Wykop
  • 25
To teraz tamci wyjadą a na ich miejsce przyjadą zwolennicy Asada xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adik75
adik75
adik75
10.12.2024, 06:40:29 via Wykop
  • 9
@paulander90: Wstrzymują azyle, czyli jak np. teraz będą chcieli uciekać prześladowani chrześcijanie (czego niektórzy eksperci się spodziewają) to odpowiedź dla chrześcijan będzie: no, nie, nie, nie. tyle to nie.

A ci co teraz mieliby wyjeżdżać, to okaże się w ostatniej chwili, bo teraz to odkryli, że są lgbt i nie mogą wrócić do reżimu islamistów.
  • Odpowiedz
szaolny
szaolny
10.12.2024, 09:25:58 via Wykop
  • 2
@adik75: To jest wręcz tragikomiczne, bo jak dla mnie to większość którzy zmigrowali do Niemiec i innych krajów to byli głównie kombinatorzy, bo nie uciekali przed niczym, a ludzie którzy chcieli żyć spokojnie zostali.

Teraz kiedy rzeczywiście jest wojna i normalni ludzie chcieli by uciec to ich nie wpuszczą xD

Przyjmij najgorszych - nie wpuść potrzebujących
Outstanding move (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
xaliemorph
xaliemorph
10.12.2024, 02:49:18 via Wykop
  • 17
Przecież to jest jasne że praktycznie żaden z imigrantów nie wróci. To tak naprawdę swego rodzaju nowa wędrówka ludów, a tak w zasadzie dopiero jej początek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Poldek0000
Poldek0000
10.12.2024, 05:42:37 via Android
  • 12
Niemcy, Szwecja...
Poldek0000 - Niemcy, Szwecja...

źródło: temp_file4795013547026257972

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paramedix
paramedix
paramedix
10.12.2024, 05:28:39 via Wykop
  • 10
ヽ( ͠°෴ °)ノ
paramedix - ヽ( ͠°෴ °)ノ

źródło: uchodzcy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lew_Shekelsteinberg
Lew_Shekelsteinberg
Lew_Shekelsteinberg
10.12.2024, 09:28:05 via Wykop
  • -1
@paramedix: ależ bym bił po buzi każdą z tych rozklapich
  • Odpowiedz
jan-kowalski-507464
jan-kowalski-507464
10.12.2024, 00:42:39 via Wykop
  • 7
U nas przyjmiemy ich z otwartymi ramionami, 3 mln Ukraińców to za mało, trzeba więcej inżynierów i lekarzy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6439
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3294
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2669
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2508
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2213
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #bliskiwschod
  • #isis
  • #irak
  • #turcja
  • #islam
  • #izrael
  • #usa
  • #heheszki
  • #swiat
  • #terroryzm
  • #uchodzcy
  • #rosjawsyrii
  • #iran
  • #liban
  • #geopolityka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking