Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko254
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

273

22-letni piłkarz runął na murawę. Dramat w Serie A

22-letni piłkarz runął na murawę. Dramat w Serie A

Edoardo Bove - 22-letni piłkarz Fiorentiny - trafił do szpitala po tym, jak upadł na murawę w czasie meczu z Interem Mediolan w Serie A. Sportowiec był reanimowany. Spotkanie przełożono je na inny termin.

Bobito
Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 01.12.2024, 19:28:10
  • #
    mecz
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    seriea
  • #
    inter
  • #
    fiorentina
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Nagranie, gdzie z bliska widać całą sytuację
Fricooo
z filmiki.tv
  • 1
No tak to nie wcale nie ma skutkó ubocznych prawda? Prawda?
KasparHauser
z doz.pl
  • -33

Komentarze (142)

najlepsze

forzamilan
forzamilan
forzamilan
02.12.2024, 09:22:52 via Wykop
  • -4
Widzę, że sportowcy to najbardziej przebadany produkt, tak jak ten jeden z 2021 roku.
Swoją drogą to paradoks, sportowcy mają bardzo często prowadzone badania pod różnym kątem i co jakiś czas sie tego typu rzeczy zdarzają. Czemu tego nie potrafią wykryć? A może ukrywają?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tapczano
Tapczano
Tapczano
02.12.2024, 11:23:13 via Android
  • 0
@forzamilan Bo jest masa genetycznych obciążeń których nie da się wykryć badaniami, często "wychodzą" dopiero przy sekcji zwłok.
  • Odpowiedz
ojejku07
ojejku07
01.12.2024, 21:06:57 via Wykop
  • -6
Ej czemu tak w ogóle sie rozpisywac i przejmowac oraz to na głównej bo jakis piłkarzyk upadł!!ludzie to ze se kopie w piłke to juz caly swiat musi o tym trabic! Wiele mlodych pada każdego dnia w pracy i nikt się tym nie przejmuje nawet. Ja jak ze zmeczenia trafilem karetką pracujac na magazynie jeronimo 12 lat temu,jakos nikomu nie chcialo sie o tym pisac.Ale zawsze wielkie dramy sie robi jesli to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bushido34
Bushido34
01.12.2024, 23:18:11 via Wykop
  • 5
@ojejku07: ja się zgadzam
  • Odpowiedz
m_a_t_e_u_s_z
m_a_t_e_u_s_z
m_a_t_e_u_s_z
02.12.2024, 01:16:25 via Wykop
  • 0
@ojejku07: Powinieneś podzielić się ze światem swoją historią.
  • Odpowiedz
BaNaJaGa
BaNaJaGa
02.12.2024, 07:19:49 via Android
  • -11
No jak nic epilepsja i poszczepienne zapalenie mięśnia sercowego.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marian84
Marian84
Marian84
02.12.2024, 00:05:37 via Wykop
  • -24
Ciekawe ile wziął dawek przypominających
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomaszek86
tomaszek86
02.12.2024, 07:09:45 via iOS
  • 7
Ale tu wali szurami w komentarzach XD
  • Odpowiedz
coolface
coolface
02.12.2024, 07:25:10 via Wykop
  • 4
@Marian84: No tak bo przed covidem takie rzeczy nie miały miejsca :D
  • Odpowiedz
ModeracyjnySawantyzm
ModeracyjnySawantyzm
01.12.2024, 22:01:01 via Wykop
  • -32
Gruntowne i kosztowne badania medyczne, którym są przeprowadzani piłkarze jako milionowe inwestycje, nie wykryły epilepsji. No ziobro zdziwienia. Doprawdy. A dawka przypominająca była? A wzmacniająca? A cementująca? A ożywiająca? XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Melekesz
Melekesz
01.12.2024, 22:18:54 via Android
  • 16
@ModeracyjnySawantyzm tak, bo to pierwszy piłkarz w historii piłki kopanej co zmarł na murawie...
Zgony piłkarzy na boisku w ostatnich latach:



sierpień 1989 - Nigeryjczyk Samuel Okwaraji zasłabł i zmarł po meczu eliminacji mistrzostw świata z Angolą. Powodem zgonu była niewydolność układu krążenia. Miał 25
  • Odpowiedz
Giereubesoen06
Giereubesoen06
Giereubesoen06
01.12.2024, 22:37:48 via Wykop
  • 2
@Melekesz: Wypisałeś zgony a Bove żyje.Ciekawe ile przypadków jest bez zgonów
  • Odpowiedz
Zapyzialec
Zapyzialec
Zapyzialec
01.12.2024, 23:45:23 via Android
  • -33
Szczypawka zbiera swoje żniwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
02.12.2024, 04:47:10 via Android
  • 14
@Zapyzialec no nie pomylilem się, typowy szur-idiota xd
PavulonRazPavulonDwa - @Zapyzialec no nie pomylilem się, typowy szur-idiota xd

źródło: temp_file8033492732963678974

Pobierz
  • Odpowiedz
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
02.12.2024, 04:48:00 via Android
  • 12
@Zapyzialec xD
PavulonRazPavulonDwa - @Zapyzialec xD

źródło: temp_file585533802751324395

Pobierz
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
01.12.2024, 21:08:48 via Wykop
  • -33
ZAKRZEP SIE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProstyHuop
ProstyHuop
01.12.2024, 22:21:39 via Wykop
  • -36
Zaszcypawny? Pewno tak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hacerking
hacerking
01.12.2024, 22:36:32 via Android
  • 25
@ProstyHuop A ty n---------y?
  • Odpowiedz
FELIX90
FELIX90
01.12.2024, 22:40:50 via Wykop
  • 18
@hacerking: pewno tak
  • Odpowiedz
goroman
goroman
goroman
01.12.2024, 20:45:05 via Wykop
  • -62
zaszczepieni w chvj zrobieni
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fuuYeah
fuuYeah
01.12.2024, 20:47:20 via Wykop
  • 41
@goroman: przed szczepionkami też były takie przypadki, bardzo często u sportowców. Często miało to związek z niewykrytymi wadami serca itp. ALE CHOOOY MATIII SCZYPIONKI KURDEEEE
  • Odpowiedz
ketrab86
ketrab86
ketrab86
01.12.2024, 21:01:26 via Wykop
  • 13
@goroman: Tak, co prawda kilak lat po szczepieniu, ale dopiero teraz 5G ma t zasięg.
  • Odpowiedz
KanonJerzy
KanonJerzy
01.12.2024, 20:08:26 via Wykop
  • -95
Ostatnia prosta - szczepimy się
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolegaBob
kolegaBob
01.12.2024, 20:12:46 via Wykop
  • 79
@KanonJerzy: dostał epilepsji idioto
  • Odpowiedz
Alagash
Alagash
Alagash
01.12.2024, 20:21:19 via Wykop
  • 54
@KanonJerzy: nie no... Przecież wszyscy zaszczepieni już dawno umarli. Coś innego musiało być, może chemtrajlsy?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat
4358
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...
3792
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
3174
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
3138
Kolejna rozprawa Majtczaka
Kolejna rozprawa Majtczaka
2616
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pilkanozna
  • #ekstraklasa
  • #reprezentacja
  • #golgif
  • #realmadryt
  • #legia
  • #fcbarcelona
  • #euro2024
  • #heheszki
  • #meczgif
  • #pierwszaligastylzycia
  • #ligamistrzow
  • #united
  • #bukmacherka
  • #sport

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking