Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7599665/ostatnie-pokolenie-zablokowalo-wislostrade-stanowcze-dzialania-kierowcow

1054

Ostatnie pokolenie ponad prawem?

Ostatnie pokolenie ponad prawem?

Terrorystyczna organizacja stojąca ponad prawem znów blokuje stolice. Czy musimy czekać aż wydarzy się tragedia i na przykład ktoś nie zdąży do szpitala, zanim władza zrobi z nimi porządek?

jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
z
wykop.pl
dodany: 01.12.2024, 16:00:46
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Terrorystyczna organizacja stojąca ponad prawem znów blokuje stolice. Czy musimy czekać aż wydarzy się tragedia i na przykład ktoś nie zdąży do szpitala zanim ktoś zrobi z nimi porządek?

Treści powiązane (1)

Rafauek wynajmuje im 160m2 w centrum Warszawy za 4k
mibmib2
z wykop.pl
  • 95

Komentarze (158)

najlepsze

maroLem87
maroLem87
01.12.2024, 18:14:08 via Wypiek
  • 17
Warszowioki my wam prezydenta nie wybieraliśmy. Więc mordy w kubeł, stać w korku i uśmiechać się!

Tak na marginesie to się może w końcu skończyć tragedia, wyobraźcie sobie że wieziecie do szpitala dziecko które się dławi. Nie ma wtedy czasu na dyskusje ze z*ebami. Musisz natychmiast przejechać za wszelką cenę, a nie ma większej determinacji od tej rodzica walczącego o życie dziecka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piospi
Piospi
01.12.2024, 18:22:40 via Wykop
  • -9
@maroLem87: Słoiku, Warszawiak nie głosuje na takiego dzbana, tylko takie wsioki jak Ty, co wyjechały z pcimia dolnego i myślą, że złapały Pana Boga za nogę
  • Odpowiedz
mibmib2
mibmib2
mibmib2
02.12.2024, 02:34:40 via Wykop
  • 2
@Piospi: no nie wiem, 67% glosow dostal w wyborach, a jednak warszawa to nie 67% sloikow
  • Odpowiedz
Mehatron
Mehatron
Mehatron
01.12.2024, 17:33:59 via Wykop
  • 17
Pewnie powiązani z organizacjami popierającymi ten rząd to mają prawo w pupie, Coś jak LGBTY
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gietus
gietus
01.12.2024, 18:38:04 via Wykop
  • 1
@Mehatron: Ponoć pinionszki płyną z usraela. Niemcy mają godność i stwierdzili, że to organizacja terrorystyczna, my nie mamy jaj i nie potrafimy nawet tego.
  • Odpowiedz
Tomo2107
Tomo2107
Tomo2107
01.12.2024, 18:30:52 via Android
  • 15
Jak sobie warszawiacy wybrali to tak mają. I niech siedzą sobie w swoich strefach czystego transportu a do pracy niech dojeżdżają rowerkami. Nie pozwalają wam jezdzić swoimi starymi samochodami? Nie narzekać i jazda do salonu po najlepiej nowego elektryka. Przecież Rafał twierdzi, że planeta płonie a warszawiacy mu zaufali więc proszę się dostosować a nie narzekać. I proszę pamiętać drodzy warszawiacy aby nie zapomnieć o głosowaniu na swojego ulubieńca w najbliższych wyborach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SmerfMaruda-777
SmerfMaruda-777
01.12.2024, 21:26:38 via Wykop
  • 0
@Tomo2107: z jednej strony nie wiem jak można głosować na niego. Z drugiej trochę rozumiem - na kogo jeszcze można było oddać głos? Na Jakiego, który nie ogarniał i się błaźnił co to nie zrobi, bez żadnego jak?

Jak miasto w miarę działa to trudno zmienić władzę. Wystarczy, że obecny „Książe” nie wkurzy za dużo poddanych, gdzieś się pokaże i go wybiorą. Może trochę wkurzył, widocznie jeszcze za mało. Żeby
  • Odpowiedz
mibmib2
mibmib2
mibmib2
02.12.2024, 02:36:04 via Wykop
  • -1
Na Jakiego, który nie ogarniał i się błaźnił co to nie zrobi, bez żadnego jak?


@SmerfMaruda-777: no jaki sie blaznil, za to rafaulek otowrzyl co nowa kladke przez wisle. widzisz balznie, jakbys zaglosowal na jakiego to roszej kladki bys nie dostal, ale za to nie mialbys blokowanych drog.
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
01.12.2024, 16:26:29 via Wykop
  • 14
albo ktoś nie wyhamuje ... mozna zawsze przypadkiem pomylić biegi w automacie itd....
taka śmierć pod samochodem jak nie możesz się ruszyc bo się przykleiłoś do asfaltu to ciężka sprawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zarroc
zarroc
01.12.2024, 17:20:33 via Wykop
  • 0
@BiggerJapanTapczan: no ale to nie wyhamuje i uderzy w inny wkurzony samochód z korka najwyżej
  • Odpowiedz
Copperhead
Copperhead
01.12.2024, 18:19:20 via iOS
  • 12
Tęczowy Rafałek finansuje to i nic im nie zrobią
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mibmib2
mibmib2
mibmib2
02.12.2024, 02:36:29 via Wykop
  • -1
@vince87: masz w powiazanych
  • Odpowiedz
vince87
vince87
02.12.2024, 05:25:23 via Wykop
  • 0
@mibmib2: nie ma takiej informacji w powiązanych
  • Odpowiedz
szarekredki
szarekredki
01.12.2024, 17:29:54 via Wykop
  • 12
Najgorsze, że im zależy na rozgłosie. Każda kolejna wzmianka, nie ważne w jakim tonie, czy przez sprzyjające czy wrogie media - to ich cel. Sprowokowanie kierowców do agresji? Tylko na to czekają. Jeszcze więcej odsłon. Najlepsze co można było zrobić to cisza. Ale przy jednoczesnym SKUTECZNYM ukaraniu. Z tego co widzę na ulicę wychodzi stała grupka ~15 osób. Wiadomo, że mają dotacje i pomoc prawną, więc dostają śmieszne wnioski i grzywny, których
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
Autor
01.12.2024, 17:42:17 via Wykop
  • 1
@szarekredki: To już nie te czasy, w których sprawdza się powiedzenie "nie ważne co mówią, ważne że mówią". Dobrym przykładem z ostatnich dni jest crowly.
  • Odpowiedz
SmerfMaruda-777
SmerfMaruda-777
01.12.2024, 17:52:09 via Wykop
  • 6
@szarekredki: najśmieszniejsze, że w prawie są narzędzia. Np. grzywna jest skierowana do ukaranego, on ma ją opłacić i odczuć. Źródło: [o grzywnie](https://mazowiecka.policja.gov.pl/wsi/aktualnosci/78630,Areszt-za-niezaplacona-grzywne-Jak-i-kiedy.html#:~:text=Kara%20grzywny%20jest%20skierowana%20do,podlega%20karze%20aresztu%20lub%20grzywny!)

Tak samo finansowanie organizacji w celu łamania prawa też jest ujęte w Kodeksie Karnym.

Tak naprawdę na ich działania jest szereg narzędzi w polskim prawie. Z jakichś powodów są oni ponad prawem. Myślę, że zrobienie z nich kampanii prezydenckiej być może zadziała.
  • Odpowiedz
Adihal
Adihal
Adihal
01.12.2024, 18:33:42 via Android
  • 10
przecież tam jest ta babcia kasia, to bojówki trzaskowskiego i ten przydupas bysiek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kanusz_Morwin_Jikke
Kanusz_Morwin_Jikke
01.12.2024, 17:24:03 via Wykop
  • 10
To jest właśnie przykład, jak chcącym nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....j
b.....j
konto usunięte 01.12.2024, 16:05:12 via Wykop
  • 9
Albo któreś z nich będzie potrzebowało szpitala. Chociaż po tym co robią, to raczej od razu należy im się szpital psychiatryczny. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wojtas1978
wojtas1978
01.12.2024, 22:20:53 via Wykop
  • 8
Ich protektorem jest tęczowy generał Trzaskowski. Co tu się dziwić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • Strona 2 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!
3130
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
3063
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
2722
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
2318
Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD
Izba lekarska uważa, że anestezjolog to NIE zawód deficytowy xD
2242
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #wykop
  • #heheszki
  • #nikogo
  • #moderacjacontent
  • #4konserwy
  • #kpo
  • #januszebiznesu
  • #pieniadze
  • #oszukujo
  • #wydarzenia
  • #prawo
  • #wykopgate20
  • #wykopefekt
  • #neuropa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking