Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

589

Będą jeździć na rowerach i sprawdzać czy mieszkańcy właściwie segregują śmieci.

Będą jeździć na rowerach i sprawdzać czy mieszkańcy właściwie segregują śmieci.

W Lesznie. Ekoterroryści będą popylać na rowerkach i naklejać naklejki. Trzy smutne buźki i pyk wzrost cen wywozu śmieci. Bareja by tego nie wymyślił XD

Unbearable
Unbearable
z
epoznan.pl
dodany: 30.11.2024, 15:38:09
  • #
    ekolgia
  • #
    ekoterrorysci
  • #
    odpady
  • #
    segregacjaodpadow
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Segregowanie śmieci to hipokryzja
Krupier
z next.gazeta.pl
  • 41

Komentarze (152)

najlepsze

orro
orro
orro
30.11.2024, 17:35:01 via Wykop
  • 288
Segregacja śmieci to był pretekst do wprowadzenia nowej ustawy śmieciowej, która zlikwidowała wolny rynek na śmieciach i wprowadziła urzędniczo sterowany monopol na wywozie śmieci. To że ktoś ma w ogóle oceniać czy ja właściwie wywaliłem pojemnik po jogurcie uważam za totalną aberracje. Nigdy tego nie zapomnę po. W tej kadencji przed wyborami to się przedstawiali jako liberalni. Liberałowie, co im wolny rynek przeszkadza. Q--a co za banda kłamców.
Gdzie mają lecieć moje
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Masson
Masson
30.11.2024, 19:33:38 via Wykop
  • 209
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kraven2024
kraven2024
30.11.2024, 20:59:09 via Wykop
  • 87
@orro: dokładnie. Przed tą ustawa było taniej, firmy wręcz biły się o wywóz śmieci, często płaciły niezła kasę (fabryka w której robiłem miała dzięki temu cały system do tego) itd. Przyszła ustawa i jest drogo, segregować musimy sami, sporo osób straciło prace itd. Komuna...
  • Odpowiedz
Masson
Masson
30.11.2024, 19:23:36 via Wykop
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ewolucja_myszowatych
ewolucja_myszowatych
30.11.2024, 23:11:47 via Wykop
  • 34
Osoba która podpisała w urzędzie ten pomysł powinna stracić pracę. Ukarać można tylko osobę która rzeczywiście popełnia wykroczenie a nie oskarżać całą wspólnotę bo to jest nękanie karami finansowymi które jest karalne.

Bez względu na to czy komando będzie jeździć czy nie, osoba odpowiedzialna za ten pomysł może mieć zapędy totalitarne i nie nadaje się do pełnienia żadnej funkcji bo jest szansa że wymyśli coś podobnego w przyszłości. Np. wchodzenie ludziom do
  • Odpowiedz
MilionoweMultikonto
MilionoweMultikonto
01.12.2024, 19:22:50 via Wykop
  • 0
tam właśnie mam socjalizm.


@Masson: przecież to nie jest żaden socjalizm tylko zwykła korupcja, ochlokracja i oligarchia
  • Odpowiedz
KarmazynowyAstrofizyk
KarmazynowyAstrofizyk
30.11.2024, 15:41:55 via Wykop
  • 105
Ekokomando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
30.11.2024, 15:56:35 via Wykop
  • 18
@KarmazynowyAstrofizyk: raczej homokomando! Sru seryjką po oponach! #kapitanbomba
  • Odpowiedz
leinad77
leinad77
30.11.2024, 21:41:08 via Wykop
  • 7
@KarmazynowyAstrofizyk: już widzę jak przyjeżdża to komando śmieci i widzi na pojemniku już 10 takich samych naklejek xD które mieli naklejać
  • Odpowiedz
Redguard86
Redguard86
Redguard86
30.11.2024, 15:46:31 via Wykop
  • 51
No to przykład od moich rodziców co mieszkają na typowym osiedlu w Warszawie. Są kontenery, lokalni lokatorzy segregują, po czym rano uwaga...korowód autek z dzieciakami do pobliskiej szkoły i średnio co 3 worek śmieci wywalanych jak leci. Lokatorzy zgłaszali wielokrotnie i wszyscy mają głęboko w przysłowiowej dupie temat, bo "na zamknięcie wiaty to nie ma pieniędzy, bo trzeba całą przebudować" (nie trzeba, ale co tam) , " na monitoring również, zresztą przeciez
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Relkin
Relkin
Relkin
30.11.2024, 18:09:02 via Wykop
  • 30
@Redguard86: No to ja Ci powiem z perspektywy zarządu wspólnoty, gdy zapytałem dzielnicowego co mam zrobić w identycznej sytuacji, powiedział że nic bo nie policja nie da mandatu za to, że ktoś wyrzuca śmieci (nawet nie posegregowane) w miejscu, które służy do wyrzucania śmieci. kamery tej sprawy nie rozwiążą, a jak zrobiliśmy zamykane wiaty, to zostawiają nam pod wiatą...
  • Odpowiedz
RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
30.11.2024, 21:49:11 via Wykop
  • 15
to zostawiają nam pod wiatą...


@Relkin: no to akurat jest zaśmiecanie i palanty moga dać za to mandat.
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
30.11.2024, 19:40:52 via Wykop
  • 40
Nie do końca ogarniam jak to miałoby wyglądać. Kubły są na mojej posesji, nie wyobrażam sobie że ktoś ot tak wchodzi i grzebie mi w moich kubłach.

Tak, moich bo nikt ich mi ich nie daje, sam muszę kupić, tak samo jak kubeł do bioodpadow.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
30.11.2024, 21:08:25 via Android
  • 42
@dr-proktor dopóki ich nie oddasz są twoją własnością. to prawda.
mi kiedyś policjantka chciała grzebać w śmieciach, więc poprosiłem o sporządzenie protokołu przeszukania i nagle jej się odechciało
  • Odpowiedz
PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
30.11.2024, 23:11:03 via Android
  • 24
@mco111 to długa historia. nie zamknąłem piwnicy i budowlańcy robiący ocieplenie bloku wpieprzyli mi do niej swoje budowlane śmieci (bo było bliżej niż do śmietnika). gdy to odkryłem poczekałem na dzień odbioru tzw gabarytu i podjechałem pod klatkę bloku żeby te śmieci przewieźć do śmietnika. było do niego 150 m, ale na piechotę musiałbym zrobić z 50 kursów, samochodem wyszły dwa.
No i ktoś z sąsiadów mnie p------ł że jeżdżę samochodem
  • Odpowiedz
Hennesi
Hennesi
Hennesi
30.11.2024, 22:06:31 via Wykop
  • 31
Miał ktoś obniżkę rachunku za wywóz odpadów odkąd zaczął segregować? No właśnie. Ja też przestałem :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....x
konto usunięte 30.11.2024, 22:18:05 via Wykop
  • 20
@Hennesi: w Poznaniu miały być obniżki po tym jak wybudowali spalarnie, zgadnij co się stało( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krws
krws
01.12.2024, 10:47:32 via Wykop
  • 3
@Hennesi: w Warszawie tymczasowo obniżyli tylko dlatego że przez lata za dużo brali( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bulgo
Bulgo
30.11.2024, 23:00:19 via Wykop
  • 29
a jaka jest gwarancja, że to lewactwo na rowerkach sama nie będzie mieszać śmieci ze sobą a potem to fotografować i pisać donosy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog
01.12.2024, 08:25:57 via Wykop
  • 4
@zone3: Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, obróciłeś kota ogonem.
  • Odpowiedz
lolo1976
lolo1976
01.12.2024, 11:13:55 via Wykop
  • 4
@Bulgo: i myk, bekasa na posesję 😉
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
30.11.2024, 20:51:45 via Wykop
  • 24
Ty segregujesz śmieci a potem przyjeżdża starego typu śmieciarka do której wrzuca się wszystko razem i potem musi to pojechać do sortowni odpadów i znowu być segregowane. Komunizm znowu dzielnie rozwiązał problem który sam stworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

illaddictyou
illaddictyou
30.11.2024, 21:30:04 via Android
  • 24
@Krolik i wszystkie wywożą wszystko w to samo miejsce do basenów segregujacych, poczytaj na czym polega przemysłowa segregacja śmieci... przecież żadna firma która przetwarza śmieci w coś innego nie zaufa tobie że dobrze posegregowałes i nie zaryzykuje uszkodzeniem maszyn... z tym jeżdżeniem różnymi śmieciarkami to jest p--------a szopka i tak wszystko ładuje w tym samym miejscu.
  • Odpowiedz
dziupla666
dziupla666
30.11.2024, 21:35:27 via Wykop
  • 16
@RitmoXL: sortujesz śmieci po czym słyszysz że któryś już raz pali się jakieś składowisko odpadów albo innego dziadostwa albo przypominasz sobie o brudasach typu Indie
  • Odpowiedz
rewizjonista
rewizjonista
30.11.2024, 21:31:57 via Wypiek
  • 21
Ja segreguje

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

takbylo322
takbylo322
takbylo322
01.12.2024, 05:10:19 via Wykop
  • -1
@rewizjonista: nie pisz tak głośno bo tusk cie skontroluje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
rawor
rawor
rawor
30.11.2024, 19:17:43 via Wykop
  • 16
Nawet Hitler od folksdojczów nie wymagał grzebania w śmieciach -ale doczekaliśmy się po tylko dwudziestu latach w tym najlepszym za światów że niektórzy nawet tutaj są zachwyceni
takim spodleniem się.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xzcxhk
xzcxhk
xzcxhk
30.11.2024, 21:48:14 via iOS
  • 9
@rawor jprd co za durna przenośnia, folksdojcze to grupa Niemców poza granicami Rzeczy, no zlitujcie się ludzie minimum jakiejś edukacji zanim się wypowiecie w internet, na miłość boską…
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3704
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3202
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3108
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3012
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
1684
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #ekoterrorysci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking