Nastolatka zginęła na miejscu. Tragedia na mazowieckiej trasie

16-letnia pasażerka zginęła na miejscu po tym, jak osobowy mercedes, którym kierował 18-latek, uderzył w tył pojazdu ciężarowego mercedesa. "Kierowcy pojazdów nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi" - poinformowała w poniedziałek mł. asp. Magdalena Bielińska z policji w Pułtusku.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 148
- Odpowiedz





Komentarze (148)
najlepsze
W wypadkach rzadko się ginie na miejscu zwykle przelatuje się nawet kilkanaście metrów.